1 1
mihael

passat b6 skyline (donut) lights

Recommended Posts

prvo ovak je veća fora jer ima više posla i nije to teško uopće složit, po 4 ledice u seriju , samo treba napravit pločicu odnosno krug na mjeru a i 85 dolara su najjeftiniji ringovi na ebay-u, a realno vrijede 20 dolara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da..to je meni bila prva solucija, ti ringovi al sam odustao..ovak su me izasle sve ledice i ostalo 200 kn

Ja planiram mozda po zimi to kopat kad cu imat vise vremena, jbga zenim se uskoro i tak. Al uglavnom ja se nadam da cu uspjet to sve izmjerit kad krenem u to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da ce bit kad ih stavim na auto..ovak izgledaju isto..al kak ce svjetlit kad ce bit u lampi nemam pojma..a ledice su dvobojne crvena i zuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ti sad napravi pločicu pa shemu stavi tu , a montiraj to kad hoćeš :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ak netko hoće, čovjek ide iz poljske na godišnji u hrvatsku pa može ponest krugove, cijena je 525 kn .

Share this post


Link to post
Share on other sites

525kn je ok cijena za te krugove. Da li ima nekakav link kako to izgleda, sto se dobije, i neku sliku dok je montirano da vidimo da li ima odstupanja kakvih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto

 

20160416_202536.jpg

Edited by Daci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vanjske mozes iskodirat da tako svjetle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima,

-evo ja sam odradio nekoliko komada, pa tko je zainteresiran kontaktirajte nas na: skcelectronic@gmail.com

-radi pozicija, stop i žmigavci, te nije potrebno kodiranje, ali morate sa zadnjih lampi vući po dvije žice.

 

68499376715084974146.jpg04483188377956617797.jpg00635947512069239390.jpg42488109266424138502.jpg16531832437911571662.jpg

Edited by SKCELECTRONIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

f4j9IGE.jpgG73bSlq.jpgvMJDXem.jpg


Najbolje je skinuti staklo i nakon ugradnje led-ica ljepiti ga, mora biti prozirno ljepilo da se ne vidi na rubovima..

ja sam sebi ljepio namjerno crnim ljepilom da dobijem crni rub :D

Edited by SKCELECTRONIC

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1