0
silverline

Maglenke Golf VI

Recommended Posts

Ma jedna sitnica me muci na autu. Radi se o maglenkama i zaruljama u njima koje svijetle zuckasto.

Kako su u farovima LED dnevna svjetla i xenoni, ovaj kontrast u boji svjetla maglenki je grozan.

Moje je pitanje je li ima neko neki prijedlog koje zarulje ugradit da maglenke budu priblizno iste boje kao i boja svjetla u farovima.

Eto pošto sam vec susreo par primjeraka koji su imali bijelo svjetlo maglenki, zanima me s kojom 'opremom' su to sredili?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili stavis xenon :) ali ako imas funkciju corner light onda neznam koliko je to sretna opcija

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili stavis xenon :) ali ako imas funkciju corner light onda neznam koliko je to sretna opcija

 

Pa u tome i je problem sto se pali svako malo to žuto svjetlo od maglenke.

Bas mi je cudno da su to tako loše smislili u VW-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i je problem sto se pali svako malo to žuto svjetlo od maglenke.

Bas mi je cudno da su to tako loše smislili u VW-u.

 

Ja da sam na tvom mjestu nebi uopce kemijo s nikakvim sijalicama, samo bi preko vag-coma iskljucio tu corner light opciju i amen.

Jer ruku na srce, koliko to pomaze u osvijetljnju kad se vozis po gradu npr.? Ne vidim razlog za to uopce.

Maglenke ko maglenke ok.. Normalno rade i dalje, ali ja bi to iskljucio da je moj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj corner light je odlicna stvar. Bar meni. Pri parkiranju pomaze dosts kad smotas volan u jednu stranu bas lipo osvitli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti kaže Vlaho, preko Vag-coma isključi corner light funkciju i riješio si sve probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti kaže Vlaho, preko Vag-coma isključi corner light funkciju i riješio si sve probleme.

 

A to za iskljucivanje moran ic u ovlasteni servis ?

Ili kod Lala30 u VG ? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne u ovlasteni. Raspitaj se ko ima vag-com pa se dogovori s nekim.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A to za iskljucivanje moran ic u ovlasteni servis ?

Ili kod Lala30 u VG ? ;-)

Odi kod njega, ja sam bio nedavno i stvarno covjek zna. Imam ti njegov broj, pa ako hoces javi se u PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0