1 1
r4zoRbl4d3!*

sredstva za sjaj gume

Recommended Posts

Pozdrav

Probao sam valjda 10-tak onih sredstava za sjaj gume i niti jedan ne valja.
U lokalnoj praoni majstor koristi neku mješavinu "nečega" i to drži danima, ove sve kupovne isti dan već izgube sjaj.

Pa me zanima najjeftinija kombinacija, a da se crni kako treba, znam da majstor ne koristi nikakva skupa sredstva, al naravno neće reći ni šta stavlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec duze vrijeme koristim onaj sprej od Sonaxa. I pokazo mi se super. Gume budu bas crne crne. Nemaju sjaja, ali su crne.

Ja osobno ne volim taj sjaj na gumama, vise volim da su ciste i crne bocnice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmes koju litru vode nasipas dobro secera unutra razmutis kolko se moze i samo spuzvicom natrljas na gume. neznam kolko drzi ja sam to na motoru prije radio al nisam obraco paznju kolko drzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam nasao da postoji slicna tema, isprike.
Probati cu sa glicerinom baš da vidim kako će biti, jer kazem ova sva sredstva sto sam probao drze par sati do dan i onda sve po starom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glicerin se sjaji ali se lovi prašina, pogotovo ljeti.

Meni se odličnim pokazao Renco spray za gume, ali vjerujem da i Meguiars ima dobru robu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kod tog Meguiars-a nervira sto mi svaki put sundjer bude skroz crn iako pre toga dobro operem gume. Kao da skida neki zastitni sloj sa gume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami glicerin bez vode :care i nece ti se na gume vatat nista.mozes i plasticne branike i sve s njim..samo ce se na njih vatat malo prasine.. bar je jeftino...ako ne onda sve ovo gore nabrojeno je dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio glicerin,dobar mi je bio...nekad,sad mogu rec da je bezveze jer od kad koristim mequiars kozmetiku,tak sam i probao ovaj endurance tyre gel,stvarno super,nakon kise i voznje po autocesti ili prasini,itd samo operete i opet se sjaji...a vi sto kazete da vam ostane crnila od njega,treba ga nanjet sa spuzvicom na sto tanje,i meni zna to bit nakon puno km autoceste,glicerinu nebi bilo ni traga

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja komba ,nanesem tanko nakon pranja i navecer jos puknem jedan sloj i to stvarno traje i traje bez obzira na vremenske uvijete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od njega nista ne traje duze, to stoji... I kada ga guma upije posle nekoliko nanosenja dovoljno je posle nanositi posle svakog treceg pranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1