0
sven

Golf 3 Climatronic - trazim dobrovoljca kome radi 100% ispravno

Recommended Posts

 

Da pitam, već kad je otvorena tema.

1.Na koju funkciju se mora climatronic palit kad se da kontakt?

2.Jel vam se čuje zujanje onog motorića šta je iza one male

rešetkice do radija?

 

pali se na auto mod automatski

 

zujanje motorica se cuje jer je vec star i pera ventilatora struzu u kuciste i ona igla i sve je vec van balansa i to svasta nesto. krcka i klikce da..

 

Nemozes ga dobit da se ne cuje osim ako uzmes dvije plasticne vezice i stegnes ga ko idiot recimo..ili tak nes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi se čini na Econ nebi trebao povećavat, već na Auto. Možda sam u krivu.

tako radi na mk5...

econ samo gasi kompresor

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompresor nema veze s tim. na auto i econ mora istu stvar raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompresor nema veze s tim. na auto i econ mora istu stvar raditi.

econ tipka gasi kompresor

kako mora radit klimatronik u trici se nesicam, ja sam reka kako radi u novijim generacijama koje su mi jos friške u glavi,znaci na econ se nista ne desava sa jacinom puhanja,na auto da.

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sven ti se gubis covjece hahaah...

 

A smijte se vi svi :lol2

 

Ako ovo ne slozim ide armatura od cetvorke unutra jer tamo znam da radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A smijte se vi svi :lol2

 

Ako ovo ne slozim ide armatura od cetvorke unutra jer tamo znam da radi

:zivio :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam ti ovo danas kod frenda na jubiu, ponasa se isto kao na ovom prvom videu. cak se i kod mene u 6ici ponasa isto ako AUTO nije ukljucen, kaj nije u tome caka!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam ti ovo danas kod frenda na jubiu, ponasa se isto kao na ovom prvom videu. cak se i kod mene u 6ici ponasa isto ako AUTO nije ukljucen, kaj nije u tome caka!?

 

Ja bi bio sretan da se meni bar na AUTO ponasa kao i tebi na AUTO ali cak ni to nije slucaj..

 

Ugl, ostavio auto u drugom servisu pa cemo vidjet. Ovi u prvom nisu uspjeli. Frend ima Ibizu i na njegovoj Ibizi radi identicno kako bi i meni trebalo raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene isto radi tako da se pojacava puhanje a crtice nikud nis al eto radi a sad da odem malo off topic al kad se vec prica o climatronicu

jel ko ima samo display za prodat sa econ funkcijom?ili mozda da se netko bavi ili nekog zna tko to popravlja?

problem je u tom sto mi neradi tipka za smanjivanje temp. ona plava nema uopce amortizacije pa sad ako tko moze pomoc bio bi zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene isto radi tako da se pojacava puhanje a crtice nikud nis al eto radi a sad da odem malo off topic al kad se vec prica o climatronicu

jel ko ima samo display za prodat sa econ funkcijom?ili mozda da se netko bavi ili nekog zna tko to popravlja?

problem je u tom sto mi neradi tipka za smanjivanje temp. ona plava nema uopce amortizacije pa sad ako tko moze pomoc bio bi zahvalan

imam ti ja

Share this post


Link to post
Share on other sites
0