4 4
Dengovw

Wörthersee Treffen 2014.

Recommended Posts

P.s neki su spavali pola noci u autu ispod sobe koju su masno platili :) :)

:)

Ma nismo...hahaha :D Edited by vw 4ever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno..glupo..jadno sto rec..da toliko godina se odrzava tamo i nije im u cilju da to opstane nego razjebat sve a toliko je poznato mjesto i lokacije..stvarno jadno..drago mi je da sam imk priliku ispunit zelju si i bit tamo ali ako stvarno se preseli u italiju pa kud je italija..zabarii..fiat za smijat i jos daleko ..pa tesko da cu otic :/ a i ostala ekipa vjerujem koja bas nelezi na parama ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nismo...hahaha :D

 

Pa nemas djaba GTIa, valja i spat u njemu haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto neko jezero na sjeveru italije?

 

Koliko vidim po karti, nije daleko... cesto sam vozio po italiji zg-milano ruta i nije tako strasno, ako ce nagodinu biti tamo jedna vinjeta vise i bok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemas djaba GTIa, valja i spat u njemu haha

 

Ma dac i ekipa su spavali u autu, ja izvadio vreću i ispod prozora, na podu ;)

 

Uglavnom, jako malo autiju na nivou, al nađe se neto zanimljivo, policija na svakom ćoku, ekipa u gradu pijana i razvaljena -.- policajci su full pristojni i simpatični, dao sam im 50 eura, dao bi im jo 10 za kavu da sam imao sitno :P

 

I da, četvorka r32 mi nemože nitaaaaa :D

Edited by vw 4ever

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto neko jezero na sjeveru italije?

 

Koliko vidim po karti, nije daleko... cesto sam vozio po italiji zg-milano ruta i nije tako strasno, ako ce nagodinu biti tamo jedna vinjeta vise i bok :D

to je jezero "lago di garda" te poznato zabavno mjesto Gardaland, ima safari u blizini, i općenito veće turističko mjesto sa raznim zanimljivostima

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jezero "lago di garda" te poznato zabavno mjesto Gardaland, ima safari u blizini, i općenito veće turističko mjesto sa raznim zanimljivostima

 

 

A gle, ako treba budemo isli tamo :D iako ja mislim da nece biti nista isto kao i prosle godine. Ovo je vec ufurano sve i zna se svoj red, toliku organizaciju je jako tesko zamjeniti novom lokacijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god strašno izgledali policajci u austriji... još me više strah carabiniera...

 

 

a i teško se naviknut na novu lokaciju... trebali bi to preseliti negdje u HR. gdje policija drugačije reagira i komunicira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da nebu nista od italie, jer nema mi uopce onaj stih kao austrija :D :D

 

A murajaka ima 100 vrsta, tako da bi sigurno jebali jeza :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja rekao prosle godine... Lago di garda je zanimljivo za posjetiti al ne vjerujem da ce tamo biti ispucavanja turbaka...

Jednom me zaustavili carabinieri i to kad sam prvi put s autom isao u italiju.... Fino puska oko vrata i pred tebe...

Pa ti onda luduj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

33god je na jednom mjestu i to je jeb tradicija. Ovo oko zamjensih mjesta mi nije nimalo drago.... uvjek ce bit frakcija jedni bi vamo jedni tamo.... i znamo gdje to vodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se s tobom..tesko je to sad zamjenit...

Beli..to bi bilo super..kad bi bilo u HR..jos bi nasi policajci s nama pili..hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da će Italija zamjeniti ali meni bi bilo drago da se malo zapitaju u Austriji da li žele susret ili ne...svima je jasno da su na susretu po zakonu neispravni svi auti i onda bi trebalo zabraniti takav susret a ne navlačiti ljude i terorizirati ih sa tehničkim pregledom... Jezero wsee je meni predivno i nadam se da ce se u buducnosti naći neki jezik između policije i vagenaša da se tradicija nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ce mo gledat gdje bi bio najbolji susret rasi policije predlazem u hercegovini sve bi bilo dopusteno.... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da će Italija zamjeniti ali meni bi bilo drago da se malo zapitaju u Austriji da li žele susret ili ne...svima je jasno da su na susretu po zakonu neispravni svi auti i onda bi trebalo zabraniti takav susret a ne navlačiti ljude i terorizirati ih sa tehničkim pregledom... Jezero wsee je meni predivno i nadam se da ce se u buducnosti naći neki jezik između policije i vagenaša da se tradicija nastavi

 

 

Bas to, ako netko fakat divlja i sere globi ga, ok... ali ako se netko vozi zabijen u pod 20 km/h daj ostavi covjeka na miru tih par dana i odj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

do Hercegovine bi ostali bez tablica 5 puta :D

Ali bi ti i gewinde u gepeku trebale rezervne kad ove propušaju,ili novi prednji kraj kad kravu na putu udariš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas 8.ero iz Dubrovnika je išlo tjedan dana prije jer nam je se ta opcija svidila i prošle godine.Bili smo 4 dana,spavali u Gasthofu Rausch,družili se i zezali sa domaćom ekipom..sve u svemu još jedan lijepi i nezaboravni provod.

Vidimo se vjerovatno opet i dogodine da ne izgubimo običaj :)

Evo nešto slika i od mene.

 

1Jw7xpn.jpg

XJ9DpJD.jpg

8xstdN7.jpg

x6fwafV.jpg

xNfDjsX.jpg

vDHEAMK.jpg

HsOPTqt.jpg

uvlMMIq.jpg

G0S6JVu.jpg

LT8zsIn.jpg

bpPgInr.jpg

QuEkagi.jpg

NzqTMmQ.jpg

B2KMaOV.jpg

xgIgGUs.jpg

d6CWqnv.jpg

EM5bvvl.jpg

oXmiEqo.jpg

Pqk71eP.jpg

HpfhQ5R.jpg

m227VFn.jpg


Tqpm2sl.jpg

a44oAjt.jpg

A05ToXs.jpg

H3iRcle.jpg

3ACooKL.jpg

U9UvOXp.jpg

rwKHhrA.jpg

yPqEQ1E.jpg

0at34XW.jpg

24RE9Be.jpg

NTb1TM6.jpg

H3juHkt.jpg

yfHwLkt.jpg

xYjytGM.jpg


Z0TqBlz.jpg

uMMsGT3.jpg

CxQCGgY.jpg

tQWRwMN.jpg

KwoDhNE.jpg

0UR388Z.jpg

9nRMIp6.jpg

EhD4u3J.jpg

MNuwL8P.jpg

y718Prh.jpg

W8pGf4v.jpg

I39XQOM.jpg

5Ctbqgl.jpg

OYd2c5y.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moje slike

G7mKxv1.jpgPDS1Xik.jpgql1zbiQ.jpgyrc1jx6.jpgcYeZrxZ.jpgs1y01AB.jpgMXxV5jL.jpgcxNNZ4T.jpgEnFVYQq.jpgM72nRzL.jpglj0WJqH.jpgg5rnNy2.jpgiPYSFRn.jpgb4l6gnR.jpgNq6eSpz.jpgUnFNwTD.jpgp2ciN1A.jpgKKEz0xi.jpgipt0NnH.jpgqHuaTR0.jpg4cEirzf.jpgP6685aG.jpgTe0Kk7S.jpgo473Ohd.jpgqllOv4w.jpgCsD5bU5.jpgSoaLh9D.jpgepSOZj6.jpgi9UdNFf.jpgAvfdSxB.jpgOwNyITU.jpgOwecHyc.jpgFAsBRo3.jpgFv1qCb1.jpgYZ9npq7.jpgIUKkm2e.jpgAAQ5GEE.jpgU6cWkKV.jpgZitPQqM.jpgkA6Z348.jpgmFeo1as.jpgmL82BDA.jpgJKlctBK.jpg64Ys3HH.jpgM5fBr4Q.jpghfyDcaD.jpgdppjeho.jpgbXpenC1.jpgZ5Ifc3z.jpg ima jos slika ali mi neda da ih stavim

Edited by spuco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas 5 je islo u srijedu/cetvrtak na dane glavnog event-a. Presli smo ukupno 1800km.

Razlog zasto bas te dane je cisto zbog v.a.g sluzbenih standova a i zbog nekerman standova gdje se dade naci nesto zanimljivih stvarcica.

I mi smo spavali gdje i ivan i ekipa... smjestaj je odlican tu se nema sta rec.

Sto se tice sluzbenog djela i tih dana... nisam bio zadnje 2 godine i od tad se ocito dosta razvodnilo sto se tice ljudi i posjecenosti a i auta. Stand vw-a i Audi-a je bio nesto mrsaviji neg inace... konkrentno vw shop je imao samo gti stvari u ponudi a sjecam se prije bilo je mnogo sira ponuda... a Audi nije imao neki show kao pred par god kad su imali klackalicu/vagu kud su vozili tad nove quattro modele il predstavljali automobile iz publike...

 

Seat... standardno lijepe djevojke i par noviteta i vec klasika da je izlozen i cup trkaci model a ovu god su imali i zgodnu nagradnu igru za publiku pa bih to ocjenio odlicnim.

Skoda... ovaj put veci izlozeni prostor i dosta bogatije napravljen neg prije... cure jos ljepse i zanimljivije odjevene neg u Seat-a a skoda je izlozila dost automobila i naravno par koncepata... a tu je bio i super 2000 model fabije...

Takodjer bila je i nagradna igra za psjetitelje a i davali su sladoled gratis :) Skoda je isto imala mini shop gdje se moglo kupit nekih sitnica a tu je bila i DJ-ica pa u paru s voditeljem uvjek se nesto dogadjalo...

Ostatak sta komentirat... stand kw-a il bbs-a standardno dobar a ostatak standova je 90% nekerman djelova mada se nadje i ok stvarcica ki sta su npr pvc poklopci za krom branike (13e komad)... i kompl krom lajsne za mk1 te crvnene lajsne za mk1masku (80e) novi dupli fergazeri i grane...itd itd.. itd itd... tako da eto taj jedan/dva standa su bila naj sjajniji dio ponude

Naravno Raceland stand je bio tu a u ponudi su imali technix gewinde samo... i eto cijena npr za mk2 je bila 175 e s tim da se u subotu moglo dogovorit za popust (il odmah ako se uzme vise od 4-5 setova).

Sto se tice slikavanja...bas nisam imao neku volju pa tako ono sta sam i slikao nisam mnogo birao neg eto da se nadje pokoja slika..

 

Sta rec za sami susret... neznam... 33godina i mislim da je ova naj losija... puno policije puno kontrola... manje dobrih autiju manje ljudi... al vjerovatno tako to dodje svako nekoliko god..jednostavno zasicenje i ocito losa politika lokalnih vlasti i policije...

 

Sad pokoja slika :)

 

2iso5j.jpg

zivqzl.jpg

dwxke9.jpg

35clvyf.jpg

15naxs6.jpg

14b3o0i.jpg

x51k4l.jpg

2j6afqo.jpg

wbax3l.jpg

24zzzwj.jpg

s6qcs1.jpg

ics39z.jpg

303iq10.jpg

 

fctdnq.jpg

200skeo.jpg

w1uq7t.jpg

2qcm2b4.jpg

25i6ahj.jpg

2ih8s1z.jpg

2iavjgy.jpg

eqb6hk.jpg

 

affvo7.jpg

noyihw.jpg

29gey35.jpg

2a7ihah.jpg

2qtjzlx.jpg

 

 

spduh1.jpg

2vxet15.jpg

izmjo7.jpg

2qlzxcl.jpg

 

Kako balkanaca ima svukud tako i ovdje... Maja iz Salzburga broj mob: (x) :)

9s78eb.jpg

 

Subota jutro je provedena setnjom kroz preljepi Velden.... tamo je klasika... dosta odlicnih auta spesl non VW...

2jf52h.jpg

 

 

 

Što se tice nase ekipe... vidjeh Đisa... Rudija... ekipu na turbokurve-u s Skodom i ekipu iz ka s ex Novoselovim cup-om

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

konačno da je i netko tete slikao :care inače kad je trajao neslužbeni meet nemreš ih nabrojat na prste jedne ruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tete iz Skode au au auuuuuu :D:grrr:grrr:grrr:grrr:grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4