4 4
Dengovw

Wörthersee Treffen 2014.

Recommended Posts

pustite vi policiju... šta vas toliko muči tko ima i koliko u novčaniku..

 

ja svejedno na ukupnu cjelu situaciju sam išao sa Rallye-em na wsee.. i ako oni čuju da nešto grebe po autu, onda ste vani na dodjeljivanju poena u eurima :lol2 ... neovisno dali grebe po podu ili po blatobranu..

 

tek sam dosao i odmah vidim lika u Range roveru na nekim ogormnim felgama spušten da su felge pod blatobran i plavac mu mjeri visinu, iako je karoserija od poda pola metra, ali kad je smotao guma takne blatobran...

 

kao što sam već sto put rekao... grč u želucu sam imao kad sam prolazio pored njih, ali da razmišljam da idem sa nekim običnim autom, to mi nepada na pamet... a većina vas je takovog razmišljanja, zato i ima hrpa hr projekt vozila na wsee-u..

 

 

a s druge strane, hr projekti su više manje skoro normalni auti za wsee, čast iznimkama... ali to je realnost

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno , za šta tebi mogu klepiti kaznu?

 

Rallye ionako ne možeš zabit do poda niti da hoćeš . Izvana je manje-više serijski , a ima i snage u papirima tako da bi motor teško skužili.

 

Jedino za neupisane gume...

 

 

A svaki drugi ''naš'' auto imam dosta toga , jer je baza bila neki običan auto , svaka dvojka na 15'' je preniska , većina je u papirima sa malom snagom , gume razvučene itd.

 

Kad sam bio sa Corradom , nosio sam 500€ ako popušim kaznu i isto imao grč kad sam prolazio kraj plavaca.

 

Jedne godine su me zaustavili sa potpuno serijskim Polom 9N2 1.4 koji je tad bio skoro nov i pitali me dokumente.

 

 

Sve je stvar sreće.

 

Najbolje šlepa ili prikolica , stat blizu glavnih liokacija , dovesi se do tamo , kasnije nakrcat i prst u uho bez grča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to ... bitno je samo da je sve vidljivo vani u papirima i miran si...i naravno ako auto nije samo 1cm od poda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedinio ako te pošalju na tehnički , onda tamo nadju SVE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam tu u temi kako su rigorozne kazne i sve to, pa mi mozete ukratko objasniti:

znaci ove god nisam uspio ici, al iduce sma siguran 10000% da cu otic sa prijateljem na worthersee, pa me zanima koliko ugrubo bi me trebao ispasti put sa hranom, autoputem, vinjetama itd...

nadodajte sve sta se placa i na sta osobito treba pripaziti, svaki savjet je dobrodosao

i citam to za niske aute, da su gewinde zabranjene i tako, jel onda pametnije uzet od starog full tvornicko auto i ici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

?Gewinde zabranjene?..... Oficir s ružom.... ali nemogu, da mi uzmu, tvoje ime....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas jebu s tim kaznama

Beli ima upisane 17" za rallye, i fino je spusten na 17" i daleko je od serijskog rallya bar koliko sam ja vidio a sad ko zna sta bi bilo kad bi i njega zaustavili......

A sta ako nemas da platis kaznu slucajno, sta onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ides kod suca za prekrsaje pa u zatvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na kastelanku mecem 15 pa sam.miran

.. to sto su tri nijanse crne boje na njoj to im nebi trebalo smetat :) Ugl price da vik dva prije nema murije ocito pada u vodu. Ovo me podsjeca na situaciju iz prirode... kad somovi idu uzvodno da se mrijeste i znaju da ce ih pola fasovat a medo samo čapa il otvori usta samo i sami uljecu u smrt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A isto tako sam cuo da policija ima opciju poslati odnosno dozvati nekakav kamion za izvanredni tehnicki. Tako kazu austrijanci, pa dal je bajka ne znam 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi FAQ napravit sa ovim copy/paste pitanjima o see-u

svaki topik počne i završi sa istim pitanjima, par sto godina unazad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas jebu s tim kaznama

Beli ima upisane 17" za rallye, i fino je spusten na 17" i daleko je od serijskog rallya bar koliko sam ja vidio a sad ko zna sta bi bilo kad bi i njega zaustavili......

A sta ako nemas da platis kaznu slucajno, sta onda?

 

Ali ne plazi po podu kao Golf 2 na 15'' ili Golf 3 sa GTI ralicom , a to im prvo pada u oko.

 

Znači prvo mu moraš upast u oko da te zaustavi. A onda idu kazne.

 

Kad su Siniša i Neven popušili za brzinu pred dosta godina , kad su rekli da nemaju para , plavac je stavio knjižice u džep i rekao da su sada auti njegovi :D

 

Dok se ne plati kazna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naš strugač je u videu :punk Ali slika na fejsu,na Fast car magazine je vrh :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto iso gore sa grcem u zelucu, al ja sam došao gore opro auto nabacili jedan dir oko jezera, nazad na parking sparko auto, setnja i razgledavanje, navecer prije povratka stali na bivsem shellu razgledali i nazad kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da malo je to sve banana , čekaš cjelu godinu da odeš na jezero a u biti ideš sa grčem u želucu jer neznaš šta te gore čeka , ako mislite gore bez para nejdite nikuda da nebi bilo još zabavniji izlet a kada si u njihovoj državi on ima pravo kao vlast radit što god hoče i vodit te kud god hoče ako posumlja da vozilo nije ispravno i ugrožava druge sudionike u prometu , što se tiče moje i Nevenove kazne svaki je platio po 400 eura i na sve moguče kombinacije da nemamo dobio sam odgovor da kuda sam došao ako nemam para a i skupe su ti te felge na golfu :) pa onda imaš i za kaznu , ali to me nije sprečilo da odem na godinu ponovo :) trebao sam ove godine sa T1 ali imao sam druge razloge zašto nisam ;)

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je i normalno da ti kazu.

U bijeli svijet pa bez novaca.

Iskreno nisam imao prilike jos otici ali nadam se da ili reload ove godine ili sljedecu ako posao dozvoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Ove godine na shellovoj pumpi kako nije bilo parkinga nigdje tamo oko rotora i to,stavio sam auto ispred spara i tamo je lik koji kaze da je parking samo ako idem u kupovinu,pokusao sam ga zafrknuti i onako usao u spar i izasao te otisao na parking iza pumpe gledati auta,vracam se za nekih pola sata i ceka me isti redar i kaze da je sad parking 50 € ja kazem da nemam a on meni imas,imas jer kako si dosao dovde bez novaca....iskreno pustio me kasnije ali svejedno

...znao sam sto me ceka i on je u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam valjda jedini koji nikad nije imao nikakvih problema gore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si.njihov vec pa te ne diraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha, a može bit. Ali kad auto izgleda serijala, pomaže jako. Ja sam na 17" išao samo na Reloaded prošle godine. Iako i njih imam upisane, uvijek me nekako zapadne da na serijskim idem gore. Ove godine mi je auto bio najniži do sada, par puta sam zastrugao uz ovacije publike, ali murijaci me nisu dirali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Pomaze ali se u jednom momentu polismen zamalo zaletio da me zaustavi a auto orginal samo malo spusten...na njegovom pogledu mi se ucinilo kao doci ces ti meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam dns u Veldenu,Faaker See-u...prvi put..nemam rjeci..preee pree dozivljaj i sve tko god moze neka ide...nazalost nisam imao vremena otic do poznate pumpe..tj nasao sam ju provezo se..i nazad u villach...
idem iduci tj opet..pa me zanima dal ce biti netko od ekipe..da neodam sam ko tele...i zanima me isto tako gdje je ona duja od kamena :D nisam to dns mogao naci..

izgleda da ja samo imam peh hahaa na faaker see-u dodem snimit ajm orec neki start ovo ono nista..odem na parking u auto kad onda tamo show svi pale gume haha tak da nisam nist ulovio

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zanima me isto tako gdje je ona duja od kamena :D nisam to dns mogao naci..

 

Granitna duja je u Reifnitzu... U Veldenu pratis smjer Maria Worth i nakon toga mjesta ti dodje Reifnitz... A dr. Tjedan ce tamo biti show, pa bude sve natrpano i ogromna guzva bude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naš strugač je u videu :punk Ali slika na fejsu,na Fast car magazine je vrh :lol2

znaci kada sam vidio ona dva ljubavnika iz karlovca na 38-oj sekundi videa odmah sam znao da ce biti bezveze.

vec posto si zvezda :lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4