4 4
Dengovw

Wörthersee Treffen 2014.

Recommended Posts

Nas 10.ero polazi sljedeći četvrtak i ostajemo do nedjelje :) :) Svi napeti kao puške i jedva čekaju.hehe

Hoće li biti tko gore u to vrijeme(tjedan prije)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam bio gore, dakle vec ovaj vikend ima se kaj za vidjeti? Idem s curom u Prag ovaj vikend, idemo autom, pa rekoh da skrenem malo i prodjem tamo. Ne znam kakvo ce vrijeme biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sub ujutro u 9 se krece iz zg sa tri auta od arene ko oce nek se pridruzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sub ujutro u 9 se krece iz zg sa tri auta od arene ko oce nek se pridruzi

iskalkuliram da li vam se pridružim ili idem s ekipom koja ide rano ujutro iz KA....

Pretpostavljam da vam ruta obuhvaća tržić odnosno izbjegavanje austrijske vinjete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ide netko u pon..da ima mjesta ja bi platio bolje tak neg vlak jer svedjedno se vracam idem nazad na posao :D
naravno worthersee se nepropusta kao sto sam rekao imam do tamo 20km bit cu svaki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš sad petak ili subotu?

 

U sub za sad što ja znam 3 auta....

 

aha,sutra ujutro da,8,9 cca iz Karlovca,picimo u ZG po frenda i onda za See,KA/ZG sutra ide netko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

ja krecem iz karlovca u sub ujutro pa ako ide kakva kolona ja bi se pridruzuio tj.mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOLIKI DOWNPIPE jebo te :D

To je zmija :P Bruutalan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

y7yzumuv.jpg

 

Plavci su isto stigli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja krecem iz karlovca u sub ujutro pa ako ide kakva kolona ja bi se pridruzuio tj.mi

Daj broj moba pa ti se javim mi krecemo u subotu ali najvjerojatnije rano ujutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi negdje oko 7 ili 8 krecemo iz samobora, pa ako se dogovorite mozda se prikljucimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj broj moba pa ti se javim mi krecemo u subotu ali najvjerojatnije rano ujutro.

 

I ti ideš u 4 ili?

 

ja krecem iz karlovca u sub ujutro pa ako ide kakva kolona ja bi se pridruzuio tj.mi

 

 

Iz Karlovca nas 3 s 1 autom krećemo između 6 i 7 ujutro tako da smo gore oko 10-11h. Ako ide netko u tom nekom vremenu možemo zajedno.

 

dio ekipe kreće u 4 a to mi je rano....

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites

y7yzumuv.jpg

 

Plavci su isto stigli

Plavci tako dobru tricu voze? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Krecemo za ka...a gle ici cemo lagano pa ako se uspijemo dogovoriti da se dignemo ujutro u 6 onda se javim a ako ne vidimo se na se

 

 

Ma ta trica nista ne valja triba je staviti 15 cola onda bi mu se klanjali!

Edited by O84GT

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4