4 4
Dengovw

Wörthersee Treffen 2014.

Recommended Posts

Ljudi, gore je strawa. Ne može se to opisat...

Strava je u istocnoj Slavoniji, okolica Zupanje i sela uz Savu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajojoj...evo vratio sam se mamuran do daske. Jos uvijek mi je muka od cuge i malo mjesta s obzirom na 2 seta 9x19 u autu :D

Prvi put sam tamo i stvarno sam prezadovoljan kako to sve izgleda. Imam slika pa posaljem zanimljive kroz par dana kad budem na kompu ...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko je rekao da ima manje policije.... hm... po pricama bas sad ima vecih "izgreda" na putevima i sad su to ovi naravno nanjusili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U petak navečer od 17.00 do 00.00 od policije niti P na Sabotnig-u; ekipa je doslovce parala cestu.....

 

Jedan brutalan:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo kratko,

 

moram odmah reći nakon prvog puta - prvi put da sam ja s nećim u potpunosti oduševljen. Bili jučer i za tamo svaki komentar je suvišan. Tko nije bio obavezno preporučam da ode da osjete taj pravi duh vw-agenaša :bravo:bravo

 

Naj draže je to kaj se je moglo vidjeti i hrvatske table među svim onim strancima.

 

Druge godine opet se vwidimo.

 

Živjeliii!!!! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja sam danas prvi puta posjetio Worthersee, mogu reći da sam oduševljen :care! Predobro! VR6 i R32 ko blata!!

 

EDIT: Jel zna netko zakaj je danas popodne hitna jurila kod pumpe?

EDIT2: Jel zbog tog?

crash.jpg

Edited by SHILTAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olakšan za 40€ u SLO, na pocetku penjanja na planinu u mjesti Tržić...valjda je to ispunjena kvota za ovu godinu :-)

Znaci ipak sam tebe vidio kod tržiča.. A i vidio sam slovenske štrumfove.. Ali zaustavljali iz kontra smjera.. A ja u onom tunelu u punom boostu..

 

 

Btw. Bilo je odlicno.. Tko nije bio neka ode..

 

Samo info.. Km sam podosta napravio a od kad sam krenuo rallye je napravio 14:28 sati rada :D

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marin šalje SMS da je Shell u dimu koliko pale gume.

 

Sad bi najradije krenio opet gore.

 

Ove godine su luđi auti nego ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jos 4 dana i dubrovcaniii krecuuu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio jučer gore ima svega ko na Božić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

c3xm1jg8dd7673idr_thumb.jpg

 

ode 300 eura :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto i najsporija Ri ekipa se vratila.. opet je bilo neopisivio dobro (osim bubijevog izleta s bubom - al sad makar imamo potvrdu za najniže vozilo susreta :care ), auta je duplo više nego lani i stvarno ima svega za vidjeti, još da nisam bio lijen i mamuran za slikanje...

 

ukratko iz moje perspektive:

četvrtak: ZIMA(okolni vrhovi su još uvijek pod snijegom i to se osjeti do kosti)!

Cijela večer bez plavaca na vidiku što su nizozemci, a i ostali iskoristili za "kopanje" ceste na faaker see-u (genijalna večer završena u sada već legendarnoj birtiji na faaker see-u)

 

petak: obišli sve meet pointove po jezerima i zaključili da je faaker za nijansu zanimljiviji od shella, količina hrvata u kampu se značajno povećala(na žalost ostalih gostiju :ne2 ), nažalost pojavili se i plavci (osjetili smo ih na novčaniku, ali silnu tugu za izgubljenim eurima smo utopili u silnoj količini cuge istu večer :zivio i tako vratili pozitivno ozračje, uz svu pozitivu određeni članovi nisu ništa :jebe (austrijanke mogu samo žaliti...)

subota: mamurluk ubio svu pozitivu iz prethodne noći, ali do večeri sve je po starom, kako je kolega bubi u jednom trenutku rekao:"Raj na zemlji, po danu cugaš, gjedaš dobri auti, ganjaš kombija okolo. Navečer opet piješ i gjedaš jebeno dobre aute i ganjaš malice :lol2 "

 

nedjelja: malo razgledali faak i zbog izbjegavanja policije(nismo se rastali u najljepšem odnosu, pa smo htjeli izbjeći ponovni susret) nismo se vratili preko shella i tu je završila ovogodišnja austrijska priča...

 

Od zime se ni pit ne može na otvorenom:

image.jpg

 

nek se i kojeg Seata vidi na VWforumu:

image.jpg

 

panorama:

 

image.jpg

 

ekipa sa štange :lol2

image.jpg

 

 

izlazak iz kampa:

image.jpg

 

odmor nakon zahtjevnog uspona i zadnje sekunde u Austriji

image.jpg

 

i malo poziranja u Sloveniji:
image.jpg

 

Čemu žuriti doma kad je dan lijep a u kombiju ima još pive i mesa, neplanirano roštiljanje Ri ekipe negdje oko Ilirske bistrice:

image.jpg

 

Sve u svemu, hvala svima s kojima sam se družio posljednja 4 dana i jedva čekam opet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio jucer po prvi put i krstio jettu da se pokaze gore po prvi put hehehe...

Za susret nemam rjeci kolko ljudi, autiju, svega.

Samo mogu rec da sam okinuo oko 800slika u jednom danu, sta bi bilo da je vise dana bilo...

Vidio dosta domace ekipe gore.

Nadam se posjetu i iduce godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moj deaneeeeeeeeeee :D nek vam je bilo super , steta za kaznu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore je bilo stvarno ludo i nezaboravno, do sada stvarno najviše auta gore i najbolji auti do sada :)

Tko nije gore neka obavezno ode jer nezna što propušta ;)

Slike kasnije kada dođem sebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Mi smo stigli sinoc oko ponoc kuci,na putu doma stali u moj drugi dom KA,pozdravili ekipu i put za ZD, sto reci o see-u ove god...treci put sam isao i ovo je najjaci see do sad.

Mislim da ce se iekipa koja ide duze od mene s time sloziti...slika nemam puno osim onih po koje sam i isao gore,speedy ce znati koje su to hahaha.

U Veldenu na kavi smo rijesili misterij oko tablice za veroniku kad dodje za to vrijeme tako da sve u svemu bio je to produktivan izlet.

Pozdrav cjeloj nasoj ekipi koju sam sreo gore

 

Kazne u Veldenu za krivi parking su bile oko 15 €

Edited by O84GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se s tobom Tonči! Ovo je bio najjači See do sada.. Fiki i ja smo bas gledali u Veldenu ta auta kako se bez brige parkiraju uz cestu..ali smo ipak otišli u podzemnu i pili kavu u "miru" dok je onaj tamno sivi M3 napucavao gas gore-dolje po Veldenu i tako 5-6 puta.. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Taj M3 i njegova ekipa su radili cjelodnevnu predstavu po Veldenu,u sub sam sjedio na kavi nasuprot casina tik uz cestu,on je prosao jedno 20 puta gore dolje onaku u njegovom stilu

Share this post


Link to post
Share on other sites

img1443.jpg
meni osobno najbolji TT RS
img1458.jpg
img1465.jpg
Golf 7 R, tek je izašao iz tvornice i još je pod garancijom, a već ima Rollbar, felge, kočnice, ovjes još što šta modificirano :)
img1459.jpg
Malo za zaljubljenike
img1418.jpg
img1493.jpg
img1483.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4