0
daltonix

P: Golf 2 G60

Recommended Posts

http://www.autoglobal.hr/index.php?cent=de...no&id=40265

 

 

 

eto..opet je na prodaju :)

 

 

 

samo cijena je sada 3300 EUR-ica.. auto fakat izgleda hebeno uzivo..ulijeva strah u kosti..a bome tako i ide...slozen je kak treba...sve radi..jedino kaj bi trebalo je pretapicirat siceve ...

 

auuuu...bio sam kod vlade u garazi...auto je drkica...uzivo izgleda sto puta ljepse...da imam love...ne bi ceko ni seknude :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadan moj golfić :( pro??lo je deset godina od kad sam ga prodao i promjenio 15 vlasnika ali uvjek kad ga vidim uhvati me nostalgija bio je stra??an auto,jako mi je ??ao ??to sam ga tada prodao,tada je imao 87tkm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jadan moj golfić :( pro??lo je deset godina od kad sam ga prodao i promjenio 15 vlasnika ali uvjek kad ga vidim uhvati me nostalgija bio je stra??an auto,jako mi je ??ao ??to sam ga tada prodao,tada je imao 87tkm

Za??to se svi redaju na njemu - ??ta mu je da mijenja tolike vlasnike? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolesno ide i voli naravno uz to i popit...sad ima chip..remenicu...kad ga se stisne..kaze decko da oce i 15 litara popit :)..pa ga ti toci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Pa to realno nije puno auto ima 200 ks koliko sam negdje procito, moj ABF je znao popit 15 litara :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jadan moj golfić :( pro??lo je deset godina od kad sam ga prodao i promjenio 15 vlasnika ali uvjek kad ga vidim uhvati me nostalgija bio je stra??an auto,jako mi je ??ao ??to sam ga tada prodao,tada je imao 87tkm

 

 

Pa kupi ga ponovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bolesno ide i voli naravno uz to i popit...sad ima chip..remenicu...kad ga se stisne..kaze decko da oce i 15 litara popit :)..pa ga ti toci :)

Idemo to vidjet danas Mota i ja pa se čujemo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko taj auto kad se izbaci unutrasnjost radi vrijeme na SR, ako netko zna???Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Dake je bio....

 

Jedino me bode to što je promjenio puno vlasnika, kak kažete... :(

Nismo ga danas išli vidjet jer čovjek ima neki partye, možda sutra. :rolleyes:

 

I pitam se kaka owner zna da nije oštečivan ni lupan....?

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

decko koji ga sad vozi je automehanicar inace.. :)...vec je auto vjerujem bio u zraku i detaljno pregledan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda, nemam šta, neg doč sutra i vidjet.

Jesi ti prodo svoju zvjer? Da usput i tebe obiđemo..... :D

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provezao me čovjak u toj dvojci G60....

 

BOLESNO IDE!

 

Ne preporučam nekome tko nema iskustva obuzdat takvo ??ta na cesti, kao ni ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0