1 1
sanel_g3

Golf VI - 2.0 tdi , 81kw , - kompresor klime

Recommended Posts

Kompresor klime mi je riknuo , zanima me kompresor koje marke je serijski ugradjivan na auto ( 2009 god- u mom slučaju ) , te koji bi bio adekvatna zamjena , pošto na netu ima ih raznih marki ,a takaođer i cijena poprilično varira , netko ko je malo malo upućeniji da da svoj prijedlog . Hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bio crko isto na GTI-u.. Neka poljska marka je bila, ne sjecam se vise. Na netu sam bio naso covjeka mislim negdje blizu Tuzle, koji je prodavo iste takve zapakovane s garancijom za 260-270 eura ako se ne varam. Jos 40-50 eura je bila njegova ugradnja i punjenje klime. Jbg nemam vise broj telefona, izbriso sam ga.. Ali naso sam bio covjeka na netu, ili na nekom forumu u BiH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na brodu sam pa i ne mogu bas otvorit nabrzinu Njuskalo.. Ali moguce da je on. Jer naso sam kasnije bio njegov oglas i na Njuskalu. Jesi se mozda cuo s njim? Meni se cinio ok na telefon kad smo pricali.. Ali na kraju nisam oso kod njega jer sam dobio ponudu kod nas za skoro iste novce..bila neka kemija s kaskom i tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem iduci tjedan to rjesavao , tu u zg-u mi je covjek rekao 2800 samo kompresor bez ugradnje i punjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj svoj i usput mislim da neces moc vidit odozgor neg moras skidat i donju zastitu (pvc) denso/ nissens il delphi/sanden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli to s ugradnjom i punjenjem ili samo kompresor? Jer ako je samo kompresor, dok ti naplati rad, pdv, punjenje..eto ti 4000kn bez problema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg svak svog konja hvali.. Jeli najkvalitetniji ili nije, to ne mozes znat. Ja sam svog promijenio i skoro 4.g nikakvih problema nisam imo s novim. Prodo sam auto i sve je bilo ok.. Tako da nema pravila za te stvari..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako , ovo je kat br. na mom kompresoru DELPHI kat broj VW: 5N0 820 803 A

a ovo je od ovog kojeg bih kupio DELPHI kat broj VW: 5N0 820 803 E

Što ih razlikuje zbog slova ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1