2 2
Markisa

gusenje motora u niskim okretajima

Recommended Posts

metalia auto..nemoj uzimat u mom slucaju nije...vjecna misterija

nemoj bacat novce tako opet, šta ne pitaš, imam ja par komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e samo da pitam ovdje da ne otvaram topic ... meni se dogadja sad zadnje vrijeme da mi kazaljka temperature motora ne pokazuje uvijek na radnu temp. Nekad se i zadrži na 90 ali i padne na tima 85,80. Jel to neki senzor otisao ? tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

e samo da pitam ovdje da ne otvaram topic ... meni se dogadja sad zadnje vrijeme da mi kazaljka temperature motora ne pokazuje uvijek na radnu temp. Nekad se i zadrži na 90 ali i padne na tima 85,80. Jel to neki senzor otisao ? tnx

da nije termostat ostao otvoren pa se ne moze zagrijati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah...nemam pojma. Budem vidio sad. Ali daje ga na radnu temp nekad pa padne nakon nekog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel dodje na radnu dok stojis npr na semaforu? i onda u voznji padne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma senzor temp ti je otisao...ak je malo na 90 pa padne na 0 ili slicno on je,ak padne na 80 pa se digne opet to je i ok jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je npr.radna temperatura na cca 70,kad stojim malo duze na mjestu dodje do 90 i nakon par minuta voznje opet padne na 70

Share this post


Link to post
Share on other sites

J mislim da je to termostat ostao otvoren

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako. Kad stoji na mjestu onda dodje i stoji na 90. U voznji nakon nekog vremena pocne padat i drzi na 80.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi jos cudno,ja jos nisam cuo ventilator da radi,kazu mi da je 2-brzinski i da se pali samo na prvoj brzini i tesko da se cuje iz auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini sa termoprekidaca dzek i prespoji + i -, imas tri zice pa ces vidjet dali radi uopce i prva,druga brzina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako. Kad stoji na mjestu onda dodje i stoji na 90. U voznji nakon nekog vremena pocne padat i drzi na 80.

okladio bi se da je termostat....isto mi je bilo na tdi-u i kad sam promjenio termostat normalno je na 90 bila temp cim se ugrije auto kako i treba biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj bacat novce tako opet, šta ne pitaš, imam ja par komada.

 

Znam za ubuduce..hvala svejedno

Je li tko sta sazna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kaze jedan mehanicar da je vjerovatno do regulatora protoka zraka to je odma iza filtera pa ko ima viska nek se javi da probam, vjerovatno pase i od 2.0 8v

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2