2 2
JaMaTo_style

Zadnje kocnice u banani

Recommended Posts

Dijagnosticirano mi je da moram zamijeniti zadnje kocnice i to u kompletu jer koce navodno na 20%

Bio sam prisutan i stvarno su u banani skroz su diskovi oblozeni necim, naslage necega...hrdja, road dirt, whatever...

Zanima me koliko bi sprej za kocnice pomogao da se barem zadovoljavajuce rijesi problem?!

Svakako cu prvo s njim probati rijesiti situaciju...

Koji je najjaci?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ima mesa disk,odnjet otokarit..ako ne najbolje druge diskove..koji auto je u ppitanju? jesi gledao zadnje celjusti kako odrađuju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Disk je potrosen oko cetvrtine...

Stvar je u tome da je auto bio malo vozen, negaraziran, na zadnjim diskovima je nakupina necega pa celjust ne stisne punom povrsinom nego djelomicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda tokaru nek skine samo taj dio, plocice ako valjaju ostavi, ako ne stavis nove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno su i plocice u .urcu ako ne hvataju cijeli disk,tako da ih je bolje nove stavit

Edited by zvonimir_95

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakom disku bi trebalo pisat koliko minimalno smije biti disk debel.ako je blizu te granice bacaj i kupi nove ak ne tokar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjalo bi kad je sve dolje i čeljusti razradit i vidit da one nisu blokirane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko iskustva sa ovom firmom i/ili uslugom koju nudi?!

http://www.procutcroatia.com/

Jedino sto se meni na volanu ne osjete nikakve vibracije ili nista slicno.

Samo od kad imam ovaj auto a to je cca 2mj. osjetim da kocenje nije jako/ostro kao sto bi trebalo biti sto sam do sad pripisivao potrosenim gumama

Ma... kod zubaka je 1124kn izmjena diskova i plocica, kad malo bolje razmislim ne isplati mi se tokariti i kemijati s bilocim...i onda cu vjerojatno na kraju morati zamijeniti sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko iskustva sa ovom firmom i/ili uslugom koju nudi?!

http://www.procutcroatia.com/

Jedino sto se meni na volanu ne osjete nikakve vibracije ili nista slicno.

Samo od kad imam ovaj auto a to je cca 2mj. osjetim da kocenje nije jako/ostro kao sto bi trebalo biti sto sam do sad pripisivao potrosenim gumama

Ma... kod zubaka je 1124kn izmjena diskova i plocica, kad malo bolje razmislim ne isplati mi se tokariti i kemijati s bilocim...i onda cu vjerojatno na kraju morati zamijeniti sve...

Pa prvo ustanovi problem. Možda ti je slabo ulje, možda u sistemu imaš zraka, možda treba razraditi čeljusti a možda su u šumi.

Uglavnom, prvo pronalazak problema a onda istog riješavanje.

A što se tiče zamjene diskova to ti može (ako neznaš ti) zamijeniti svatko ko se malo kuži u mehaniku, nemora biti čak ni automehaničar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kociono ulje je ok, to je provjereno, da ima zraka u sistemu postojali bi simptomi koje ja ne primjecujem osim da kocnice u globalu ne grizu kao sto bi trebale.Bio sam prisutan kod pregleda auta mehanicar mi je pokazao u cemu je problem.

Mozda bi sa tokarenjem plus izmjenom plocica prosao upola jeftinije ali rezultat je upitan pa zasto onda potrositi 300kn vise za tokarenje pa opet imam stare diskove.

Ionako je za auto od 9g i 150t km normalno zamijeniti neke stvari pogotovo ako su to jos tvornicka ugradnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovak mora izgledat disk kad je sve u redu,

tokarenje zaboravi ne isplati se diskovi te možda dođu 400kn ako ne i manje.

čeljusti provjeri kak rade, najbolje reparirat cca 300kn ti je reparacija i miran si.

DSC_0019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je stara, ali da se ne otvara druga a tematika je slicna..

Dakle drustvo pitanje, gdje preporucate odraditi reparaciju kocionih celjusti?
Sto sve treba znati o tome postupku, na sto obratiti pozornost prilikom dogovora sa majstorom?
Kako se uopce krece cijena tog postupka? Vjerujem da cijena nije ista ukoliko oni moraju skidati kljesta s auta ili im se ona vec skinuta donestu (kako bi i bilo u mom slucaj).

Koliko im okvirno treba za taj zahvat po celjusti, tj za koliko recimo se moze ocekivati da bi mogla biti gotova reparacija sve 4 celjusti auta?

Dakle, zanimaju me vasa iskustva i preporuke.

Citam dosta pozitivnih komentara sa Gumametalom u Sulekovoj, ima li jos koji majstor/radiona mozda na zapadnom dijelu grada Zagreba?

Thnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas na youtubu kako ih prominit hahah

sto kaze kolega, ako znas skinit klista mozes i reparirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumametal odradi dobro i nisu skupi. Koji auto je u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuti ih je najmanji problem, ali kako do sada nije bilo potrebe za reparacijom trenutnih ,a ni onih na prijasnjim vozilima, nisam se nikada upustao u to....

 

Citam da nije komplicirano,ali opet kocnice su to pa si razmisljam mozda bolje prepustiti nekome kome je to svakodnevnica... takodjer vidim da se negdje opisuje/spominje i pjeskarenje/uredjivanje celjusti, pa me tim vise zanimaju vasa iskustva odnosno proces koji se izvodi prilikom reparacije celjusti

 

U pitanju je Octavia mk1 (naprijed i nazad su diskovi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini problem je izvaditi onu osovinicu na zanjim klijestima..unutracjeconaj segerc prsten za koji moras imati duga savinuta klijesta za izvaditi ( ja ih nigdje nis mogao nabaviti )..ostale gumicecjeclagano za promijeniti..i poslije je bitno dobro odzraciti.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo rastavi pa vidi jel osovina od ručne zahrđala, pa onda nabavi set za reparaciju. Ako je osovina dala svoje nijedna ju gumica neće složit, a druge nema za kupit. Ima setova samo s gumicama (neki setovi ne sadržavaju sve gumice) i setova u kojima su gumice i klip novi. Mislim da je ovaj set sa klipom cca 120 - 150 kn, samo treba znat promjer klipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima likova sto skinu klisca i puste da iscuri kociona tekucina i onda kasnije bude borba s abs i odzracivanjem.

Ima lik u zapresicu.... kod njega sam nosio par puta... ekspresno odradi i nisam imao nikakvih prituzbi na rad. Ako klijesta nemaju feder na poluzi rucne on ga ugradi....

Jos treba ocistit i podmazat klizace na na nosacima klijesta.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš za vikend mjenjam zadnje kočione pločice pa planiram sve počistiti i obojati.

Dali se preporuča da se ta osovinica ručne kočnice nekako podmaže s wd40 pa zatim nekom bakrenom masti? dali ima smisla ili ne?

Na yubito* majstori* stisnu klip do kraja okretajući ga i ispod gumice klipa špricaju Wd40 dali je to preporučljivo ili ne? i dali nakon što stisnem klip do kraja stavim pločice dal je to gotov posao ili moram i ozračivati kočnice?

znam da moram otvoriti posudu s kočionom tekućinom prije zahvata i malo posisati tekućine van malo ili paziti da mi ne prelije... Hvala unaprijed!

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima likova sto skinu klisca i puste da iscuri kociona tekucina i onda kasnije bude borba s abs i odzracivanjem.

Ima lik u zapresicu.... kod njega sam nosio par puta... ekspresno odradi i nisam imao nikakvih prituzbi na rad. Ako klijesta nemaju feder na poluzi rucne on ga ugradi....

Jos treba ocistit i podmazat klizace na na nosacima klijesta.... ;)

Dobre natuknice :palacg Ali reci kako onda napraviti reparaciju kljesta kod nekoga, jer skidanje, nosenje nekome i cekanje da ih se dobije natrag rezultira time da auto neko vrijeme stoji bez njih...

Tj pitanje je, kako zaustaviti curenje tekucine kako bi se izbjegla borba ?

Nova/zamjenska kljesta nemam.

Edited by bushido

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako skidas celjusti dolje onda neki gumeni pipac stavis ili kakvom trakom preko nabijes da ne curi van... to nabijes na kraj lajtunga koji si skinuo sa klijesta...

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo mi je tako nessto na pamet, ali opet nisam siguran koliko to je ili nije izvedivo u ovom slucaju....

Na slici se vidi odsarafljeni lajtung i njegova pozicija...

celjust.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo mi je tako nessto na pamet, ali opet nisam siguran koliko to je ili nije izvedivo u ovom slucaju....

 

Na slici se vidi odsarafljeni lajtung i njegova pozicija...

 

celjust.jpg

i kod mene je takav lajtung, uzas zivi ako nema prpfi alata ( barem mislim da je sa profi alatom lakse )..ja sam omotao malo krpom i stisnuo gripcangama ( ne do kraja jer s se bojao da ne precvikam lajtung ) ali je i dalje kapalo pa sam svako malo nadolijevao ulje u posudu da ne ostane slucajno suha

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2