1 1
Dengovw

Duja-LED km/h kazaljke

Recommended Posts

Nabavi kazaljke i počni rastavljati.

Ispod kazaljki postaviš male LED i stvar rješena.

Možda ti mogu koristiti kazaljke od audia B3 i B4, ako ti je lakše nabaviti takvo što.

Rastavlja san kilometar sat od Lupa, on ima super kazaljke. Nađi nekakav sat za donora i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako sam i mislio..kolko sam citao..kazu da od audia ili cetvorke...
malo me je strah u to krenut jer ja i elektrika se bas neslazemo ali vrjedi pokusat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu elektrike, to je sve fina mehanika :grrr

 

Pažljivo rastavljaj, ništa nemoj na silu i bit će ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam...moram malo stopirat sve..Austrija mi odnesla zivaca...
ali u potraznji sam kazaljki od audia ..tako da ce nesto biti nadam se..tj i sat trebam od td-a :D
info sam skupio i slikice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na taj isti video naletio negdje prije 5,6 godina... i odustao :D

 

ako ti sta pomaze, nabavi kazaljke od golfa 4 ili od audi-a b5, relatino jeftino ces to nac...

 

ostalo ti je sve rastavljanje, spajanje, upasivanje i lemljenje... mislim ako se imalo razumijes u to da ti nece bit neki problem to sastavit...

 

edit: btw. nadam se da razumijes da sa tim kazaljkama kad i ako ih montiras neces dobit ovaj crveni krug (obrub)... kad si se vec upustio u to onda vjerujem da imas ideju kako to dobit... zapravo i nije tako komplicirano... ;)

Edited by Gogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jedan decko koji me za to trazi 500kn..
e a ja sad kako nisma u hr..tu poslje posla imam vremenapa cu nabavit polako kmh sat od td-a
i kazaljke od cetvorke ili audia a4..pa polako krenut u to pa cmo vidit sta i kad ce to ispad makar do zime do zime :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto se zahebavati sa skidanjem i nekakvim lemljenjem kada imate za kupit plasma podloge na ebayu. Oko 650Kn dođu i mislim da su u dvije boje,zavisi. Samo se zamjeni tj. stavi na tablu i to je to. Ja si to definitivno mislim nabaviti čim dođem k parama. Evo slika:

 

90_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslov kaže LED kazaljke.

A ti si pokaza plasma podloge. Kad staviš plasma podloge nemaš LED kazaljke, tj kazaljke su ti u mraku i ne vide se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslov kaže LED kazaljke.

A ti si pokaza plasma podloge. Kad staviš plasma podloge nemaš LED kazaljke, tj kazaljke su ti u mraku i ne vide se

I to šta veliš, malo sam pomiješao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1