2 2
TIGAR1

Kome odvest auto na poliranje

Recommended Posts

znaci imam crnu Cordobu i ima dosta risova i crtica po sebi i htio bih da to mi se ispolira i osvjezi lak?

Ali nemam 1500kn za dobrostojece praone.

A znam da decki doma vrhunski odrade isti posao za dosta manje novaca.

pa molim vas da me uputite na njih

naravno samo one s vlastitim iskustvom

 

 

Hvala svima

 

Ja sam iz Koprivnice i sve u krugu do 100km mi odg

Edited by TIGAR1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi u Zagreb u poznati Partes,ja sam bio 400kn je strojno poliranje,zadovoljan i ic cu opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nitko tko se s tim poslom bavi malo duze vrijeme nece naraviti los posao.

A izmedju dobro obavljenog posla i vrhunski obavljenog posla (pa onda i cijene koju ces platiti) stoji samo alat i sredstva koja se upotrebljavaju.

Mene Partes recimo nikada nece vidjeti iz razloga sto ja sam doma mogu napraviti sve sto oni naprave tamo uz 95% isti rezultat, upotrebljavajuci sredstva kupljena online koja su iste kvalitete ili bolja.

Ako bas nisi siguran sto radis ili si ljencina pa ne zelis petljati po laku sam, a ti brate mili pljuni pare...a postoje i razni megapopusti,crna jaja i slicno pa pljunes duplo manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nitko tko se s tim poslom bavi malo duze vrijeme nece naraviti los posao.

A izmedju dobro obavljenog posla i vrhunski obavljenog posla (pa onda i cijene koju ces platiti) stoji samo alat i sredstva koja se upotrebljavaju.

Mene Partes recimo nikada nece vidjeti iz razloga sto ja sam doma mogu napraviti sve sto oni naprave tamo uz 95% isti rezultat, upotrebljavajuci sredstva kupljena online koja su iste kvalitete ili bolja.

Ako bas nisi siguran sto radis ili si ljencina pa ne zelis petljati po laku sam, a ti brate mili pljuni pare...a postoje i razni megapopusti,crna jaja i slicno pa pljunes duplo manje...

Daj slike ili neke dokaze tih tvojih radova..poliranja i slicnog? Vidio sam kako izgledaju auti poslije tretmana u Partesu, bas me zanima kako izgleda auto s tih tvojih 95% rezultata kao u Partesu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo cu rec EL O EL na ove fore za crno jaje i slicno ,pa neko je bio piso tu na forumu da je iso na akciju crnog jaja pa je dobio drek od posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto vidis tocno o tome se radi zato i pitam tko radi i da stoji iza toga

ova cijena od 400kn je super

ali me isto tako zanima posao kako ispoliraju za 400kn jel se poznaju swirlovi ili ne i tako to

 

prije se sjecam da je neki decko radio tu u zg privatno i da je vrhunski znao odraditi posao

 

jer ima nekih da navoskaju auto poslije poliranja i izgleda super a kad ga operes poslije je blaga katasrofa

Edited by TIGAR1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj ne radi se to svaki dan pa se isplati dat u ruke nekome tko se razumije i ima iskustva.

Tak da mi je ovih 400kn i više nego prihvatljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj slike ili neke dokaze tih tvojih radova..poliranja i slicnog? Vidio sam kako izgledaju auti poslije tretmana u Partesu, bas me zanima kako izgleda auto s tih tvojih 95% rezultata kao u Partesu..

 

Dok sam vozio crnu Lagunu isprobao sam na laku sve od obicnih voskova, carnaube do sealanta, hoces sa krpom od mikrofibre hoces sa polirkom...

Igrom slucaja sad imam srebrnog Passata a srebrna boja je vrlo zahvalna za odrzavanje pa se vise ni ne opterecujem previse sa time u kakvom mi je stanju lak.

Operem auto, ocistim ga glinom ako se ima uopce sto cistiti, premazem Optimum Opti-sealom ili Collinite No.845 i mila majka, sjaji se ka pasja muda.

Za plastiku vani upotrijebi Gtechniq - C4 Permanent Trim Restorer, kromirane djelove ako ih imas istrljaj aluminijskom folijom i obicnom vodom i iznenadit ces se novim izgledom svog ljubimca

Za felge zajebi sve osim redovnog pranja vodom, jednostavno ne dozvoli da se necistoca i ostaci od kocenja zapeku dovoljno cvrsto na felgu

Edited by JaMaTo_style

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi se uopce raspitivao po tim centrima za njegu vozila koliko bi te kostalo poliranje? Ako ti je lak jako unisten,ne vjerujem bas da ce ti ga itko ici polirati za 400-500kn ako ima puno posla... Jedan clan sa foruma je isao polirati auto preko crnog jajeta za 400kn,pa mu je covjek unistio lak i kasnije je bila ziva muka da se to sredi i ispolira kako treba... Isao je isto kao ti na jeftiniju varijantu,pa je na kraju platio tri puta vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako želiš kvalitetno ispoliran auto kao i moj . koji sam pizajzla za takve stvari javi se meni . Dat ču ti broj i sve se možeš sa njim dogovorit. . evo ti slika mog auta kad je bio poliran kad ga operem i danas je takav .. Nakon 1 godine. S time da ga samo kod njega perem ..

 

Da se razumijemo auto je bio pun svirlova kad sam ga kupio. Dečko garantira za svoj posao .

Primjer : Ja sa haubom nisam bio zadovoljan , on mi je reko dopeljaj auto kod mene i ja ču pred tobom radit sve. i sve napravio nit lipe nije naplatio . Jer nisam bio zadovoljan sa tom haubom prvi puta kako je ispala. Dakle fer je što se toga tiče.

Samo da nadodam onaj bijeli cc od jurice na zračnom . on kod njega ide na poliranje i pranje.

 

 

fxle34jwlmuuqy09ubm0.jpg

avrren1stq0fq3zvzs2.jpg

7t0ybyn9hwbgs082o6ul.jpg

q1t4u8e0i4b2sbd6gd30.jpg

Edited by tomek2203

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kud je taj čovjek,može na PM i broj moba još

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam skroz otvoren profil ali budem uplodao veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam skroz otvoren profil ali budem uplodao veceras

 

Evo kak zgleda za mene koji nemam fb profil

 

mSaYJ6u.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo broj .

 

Neko ga znaju

 

Tomislav Magdalenić ili ti magda.

 

092 250 9575

 

Velim nije da reklamiram ali kad mi netko pošteno auto napravi od mene će uvijek dobit pohvale i reklamu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto obecanih slika.

 

Edited by skrle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebi htio pljuvati po nekome koga ni ne poznajem, ali nemogu ne primijetiti da su na ovim slikama sve mahom novi auti visoke klase koji sami po sebi imaju kvalitetnu boju, i koje njihovi vlasnici maze i paze od pocetka.

Volio bih vidjeti neciji rad na autu koji nije garaziran, stoji na suncu, uzmimo naprimjer nekakav Clio zadarskih registracijskih plocica, negaraziran,pun swirlova i povrsinskih ogrebotina, pa da vidim onda majstora na djelu

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo cu rec EL O EL na ove fore za crno jaje i slicno ,pa neko je bio piso tu na forumu da je iso na akciju crnog jaja pa je dobio drek od posla

 

eto me ... ja sam bio preko megapopusta i razvalio mi je lik cijeli lak na autu ... cak mi je uspio oguliti boju sa lipa na gepeku ... katastrofa. Ne znam zasto sam bio budala i dao novce za takve sumnjivce ... Polirao sam onda naknadno auto i jedva su ga spasili u Auto Blic-u. Ali potpuno sigurno predlažem Partes i ja cu ici tamo prije meeta u KA

 

:palacg

 

P.S. - Tomek, daj molim te i meni kontakt od tog covjeka na PM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crveni suzuki je stajao 2 godine na otvorenom i polakiran je obicnim jednoslojnim akrilom,bio je u uzasnom stanju nazalost nemam slika od prije.

Nebi se slozio sa tobom u vezi novih auti i mazenja i pazenja i nove boje.

Zacudio bi se kako su neki auti novijeg godista u losem stanju i bas naprotiv puno je teze polirati novije keramicke lakove.

Evo clia :)

Imam i selfie ;) (poklopac motora A3)

1400185532-1500-x-1125px-20130621_200806

1400184564-1500-x-1125px-2012-12-21%2019

1400184677-1500-x-1125px-2012-12-21%2019

1400184761-1500-x-1125px-20130627_171802

1400184867-1500-x-1125px-20130628_0623031400185015-1500-x-1125px-20140412_1550291400185136-1500-x-1125px-20130623_1606431400185216-1500-x-1125px-20130623_160704

Edited by skrle

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pusti tipa

 

samo filozofira

 

:lol2

 

super mi izgledaju, pogotovo crveni gti

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2