1 1
Gustavo

Seat Cordoba vs Golf 3

Recommended Posts

Al ne kizim cemu pitat ljude dal da uzmem renaulta ili vw-a i to na vw forumu..

Ljudi koji cijene te aute i uzivaju biti vlasnici istih su prezadovoljni njima, i nikakav megan im nije do koljena..

Na krivom si mjestu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ne kizim cemu pitat ljude dal da uzmem renaulta ili vw-a i to na vw forumu..

Ljudi koji cijene te aute i uzivaju biti vlasnici istih su prezadovoljni njima, i nikakav megan im nije do koljena..

Na krivom si mjestu..

zato jer tome i sluzi forum, da ljudi kazu iskreno misljenje (oni koji su probali i vw i drugu marku, a ne oni zadrti koji ne priznaju nista drugo i ne vide dalje od onog VW znakica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kak ces doc do nekog misljenja ako cemo svi odgovarat i nagovarat covjeka na marku koju vozimo, a po drugima pljuvat, no dobro, nije ni tema nit mjesto za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ne kizim cemu pitat ljude dal da uzmem renaulta ili vw-a i to na vw forumu..

Ljudi koji cijene te aute i uzivaju biti vlasnici istih su prezadovoljni njima, i nikakav megan im nije do koljena..

Na krivom si mjestu..

 

Covjek traži dizela

ja bi mu preporucio vw ili fiat

alo cemo razgovarati o benzincima onda može i druge marke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljam o Audiju b4 tdi, čuo sam da su to jako dobri auti, ne znam kakav je Audi A4 tdi, cijena im je tu negdje? Rekli mi ljudi koji cijene VW da preskačem trojku pa mi treba neto između dvojke i četvorke na par godina :)

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzavanje audia i golfa ti je razlika kao kuca i neboder.. Audiev sam ovjes ti je kao kao golfov veliki servis i jos ti ostane za gorivo.. Sam se moras odlucit jer ovo je forum,tu svako ima svoje misljenje i svako ce ti drugacije reci.. Odes na njusku i napises cijena od 1500e do 2500e izaberes VW ili Audi ili sta vec hoces.. Mislim da ti je to najjednostavnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzavanje audia i golfa ti je razlika kao kuca i neboder.. Audiev sam ovjes ti je kao kao golfov veliki servis i jos ti ostane za gorivo.. Sam se moras odlucit jer ovo je forum,tu svako ima svoje misljenje i svako ce ti drugacije reci.. Odes na njusku i napises cijena od 1500e do 2500e izaberes VW ili Audi ili sta vec hoces.. Mislim da ti je to najjednostavnije

Možda da ipak uzmem golfa trojku običan dizel, što kažete, recimo ovaj dolje mi se čini ok, a jel su za Audi b4 tdi skupi dijelovi, ja sam čuo da nisu?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii-cl-oglas-11740067

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede za jos 500€ gore kupis tdi koji je daleko puno bolji izbor od ovog navedenog. Ali tvoji novci tvoj odabir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede za jos 500€ gore kupis tdi koji je daleko puno bolji izbor od ovog navedenog. Ali tvoji novci tvoj odabir

Ima i ovaj tdi bez slike, 1000 kuna bi možda još namaknuo, a u čemu je razlika, mislim ima turbinu to znam, al i ona se može pokvariti.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii-gt-tdi-oglas-11657767 al je prodan

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1