0
Polo R

Prikupljanje pomoci za stradale u poplavama

Recommended Posts

Dragi kolege VW-ovci,

 

Pozivam Vas sve da se sutra (Utorak 20.05.2014) pridruzite akciji sakupljanja odjece, vode, hrane i osnovnih zivotnih potrepstina za sve koji su stradali u poplavama. Ljudima je najpotrebnija voda i osnovne higijenske potrepstine (sapuni, samponi, cetke za zube i slicno). Bilo bi lijepo kada bi se sutra u neko doba skupili na Velesajmu kod paviljona 34 gdje se sakupljaju te sortiraju i salju sve prikupljene stvari. Kako bi pokazali da VW obitelj ima veliko srce i da je spremna pomoci onima kojima je to najpotrebnije. U ovim trenucima kada nas pogadaju prirodne katastrofe, pomoci jedni drugima mozemo samo mi sami.

Neka svatko izdvoji koliko moze te donese vode ili hrane ili nesto od navedenih stvari, pa makar samo i jednu bocu vode, jer svaki prilog i svaka pomoc je dobrodosla.

 

Srdacan pozdrav,

Marko

 

P.S. Na velesajmu u paviljonu 34 stvari se prikupljaju od 7h do 22h. Najlakse je uci preko Zapadnog ulaza, samo pitajte portira za upute. Danas nisu naplacivali parking nikome tko je usao i isao odnjeti stvari ili je tamo pomagao, te su rekli da ce tako biti i sutra (Utorak 20.05.2014.).

 

Nadam se da se vidimo u sto vecem broju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon dugo vrimena sam na ovom forumu, ili da kazem onome sta je od njega ostalo i moram reci da vas se svih skupa sramim!!

u par dana xx topica za pomoc i nijedan odgovor!?!?!?!

nekad prvi u svim akcijama,, prvi za pomoci potrebitima,a sad smo svi skupa sramota.

drkate na felge i aute u austriji dok ljudi ostaju bez svega, iskreno se nadam da sam u krivu i da ova nezainteresiranost je zbog toga sta pakujete i saljete stvari za poplavljena podrucja iskreno se nadam.

 

"inati se slavonijo....."

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomazu i preko drugih kanala. hrana, pozivi na broj

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon dugo vrimena sam na ovom forumu, ili da kazem onome sta je od njega ostalo i moram reci da vas se svih skupa sramim!!

u par dana xx topica za pomoc i nijedan odgovor!?!?!?!

nekad prvi u svim akcijama,, prvi za pomoci potrebitima,a sad smo svi skupa sramota.

drkate na felge i aute u austriji dok ljudi ostaju bez svega, iskreno se nadam da sam u krivu i da ova nezainteresiranost je zbog toga sta pakujete i saljete stvari za poplavljena podrucja iskreno se nadam.

 

"inati se slavonijo....."

E moj Vojo ja sam isto to napiso u onom drugom topicu "POMOC SLAVONIJI"... Ali ko sto sam reko, dzaba pisat! Od tzv. "najveceg kluba" u HR nema ni slova.. Ni da se iko ponudio da napise nesto u ime kluba..sramota! Svaka cast pojedincima koji su pokrenuli ove topice, skidam kapu. I svima koji su na bilo kakav nacin pomogli. Respect!

Ali cinjenica je da je ovdje na forumu trenutno glavna tema Austrija i ko ima najbrzi auto gore s najvecim kocnicama..i ko ce najbrze proc da se drugima cune dignu sastrane... Stvarno jadno!

 

Jbt covjek je stopom doso iz Knina pomoc ljudima u Slavoniji...ej alo, stopom! Sto reci...

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana sam bio na velesajmu, te ima dosta ljudi koji zele ic gore u slavoniju i pomoc ljudima ali nemaju kako nemaju, vozila, novca, nista.
A imaju volje i vremena ic pomoc ljudima kojima je to najpotrebnije.

Ovoliko clanova na forumu i nitko da nije spreman otici i pomoci ljudima, ako nista da odbaci iz zg do slavonije one koji to ne mogu sami izvesti.

Cak su se crodux i hac ukljucili u akciju pa nude besplatno gorivo i cestarinu svima koji voze za slavoniju kako bi pomogli.

Ovo je autotapetarija Matus-Design objavila na facebooku: "Ako se spremate voziti pomoc prema Slavoniji, imate pravo na besplatno gorivo na Crodux pumpama, samo javite reg. oznaku vozila na suncica.stanic@crodux-derivati.com ili na Tel: 01/6651-400
Isto tako, kad dodjete na naplatne kucice, prijavite da vozite pomoc i pustit ce vas bez placanja."

 

Tako da pokraj svih pojedinaca i tvrtki koje su se ukljucile u akciju ne mogu vjerovati da jedan od najvecih ako ne i najveci auto klub u hrvatskoj ne moze se prikljuciti akciji te pomoci drugima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko hoce pomoci, pomoci ce sa ili bez foruma.....slusam radio na poslu cijeli dan svaki dan i javlja se jako puno ljudi, jedan ima kamion al nema goriva, javlja se drugi placa gorivo itd, covjek daje smjestaj za 8 ljudi na 15-20 dana i hranu i sve samo trebaju doci do njega itd........stvarno ljudi pomazu maximalno, i svaka cast na tome, nek pomogne tko kako moze i dobro ne mora forum ili klub imat nista s tim...makar to bio i jedan poziv....i vjerujem da je dosta decki i nazvalo anisu to pisali u ovim temama...ne treba nikoga prozivati radi toga......

 

Polo u pravu si crodux daje gorivo i hac ne naplacuje cestarine ali mora se dokazati da se vozi pomoc jer je stoka od ljudi vec pocela to zlorabiti tako da ne pustaju dzabe bez provjere vozila....sve bilo danas na radiju....

 

i tko zeli ici a nema kako nek zove na radio, narodni, otvoreni pozivi su besplatni....itd...puno ljudi tako komunicira kako sam vec i gore napisao

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko hoce pomoci, pomoci ce sa ili bez foruma.....slusam radio na poslu cijeli dan svaki dan i javlja se jako puno ljudi, jedan ima kamion al nema goriva, javlja se drugi placa gorivo itd, covjek daje smjestaj za 8 ljudi na 15-20 dana i hranu i sve samo trebaju doci do njega itd........stvarno ljudi pomazu maximalno, i svaka cast na tome, nek pomogne tko kako moze i dobro ne mora forum ili klub imat nista s tim...makar to bio i jedan poziv....i vjerujem da je dosta decki i nazvalo anisu to pisali u ovim temama...ne treba nikoga prozivati radi toga......

 

Polo u pravu si crodux daje gorivo i hac ne naplacuje cestarine ali mora se dokazati da se vozi pomoc jer je stoka od ljudi vec pocela to zlorabiti tako da ne pustaju dzabe bez provjere vozila....sve bilo danas na radiju....

 

i tko zeli ici a nema kako nek zove na radio, narodni, otvoreni pozivi su besplatni....itd...puno ljudi tako komunicira kako sam vec i gore napisao

Nije mi bio cilj prozivati ikoga vec sam pokusao potaknuti ljude da naprave nesto dobro, sve ovo ostalo sto si napisao stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

info za autoceste

 

info@hac-onc.hr

 

a ovo je odgovor iz croduxa

 

 

 

Poštovani,

Besplatno gorivo nije namijenjeno svima, kako je to netko neodgovorno proširio, već je stavljeno na raspolaganje Gradu Županji da sukladno prioritetima i potrebama izdaje Potvrde za one koji u suradnji s lokanom upravom provode aktivnosti spašavanja na poplavljenim područjima. Oni koji od njih dobiju potvrdu mogu isključivo točiti na benzinskom servisu Croduxa u Županji. Lijep pozdrav,Sunčica Stanić

 

From: vojislav lalic [mailto:lalicvojislav@gmail.com]
Sent: Wednesday, May 21, 2014 7:46 AM
To: suncica.stanic@crodux-derivati.com
Cc: Info; Kupci

Subject: upit za gratis gorivo prilokom prijevoza pomoci za Slavoniju

 

Stovana Gosp. Suncica

 

da li mogu provjeriti navedenu informaciju jer se spremam u petak popodne kombijem potrebstina iz Sibenikaza Zupanju, da li je ova informacija o gratis gorivu tocna te kako je moguce isto ostvariti i gdje. srdacni pozdravi iz Sibenika

Vojislav Vojo Lalic

Edited by corrador

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto uskoro krećem do kolege jednog šofera, imam pun auto svega što je moja familija prirpemila, i to pretovaramo u kombi i kupimo još gdje što ima od kolega vozača, prijatelja, rodbine i krećemo prema slavoniji oko 19:00.

Drži se SLAVONIJO! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Vojo ja sam isto to napiso u onom drugom topicu "POMOC SLAVONIJI"... Ali ko sto sam reko, dzaba pisat! Od tzv. "najveceg kluba" u HR nema ni slova.. Ni da se iko ponudio da napise nesto u ime kluba..sramota! Svaka cast pojedincima koji su pokrenuli ove topice, skidam kapu. I svima koji su na bilo kakav nacin pomogli. Respect!

Ali cinjenica je da je ovdje na forumu trenutno glavna tema Austrija i ko ima najbrzi auto gore s najvecim kocnicama..i ko ce najbrze proc da se drugima cune dignu sastrane... Stvarno jadno!

 

Jbt covjek je stopom doso iz Knina pomoc ljudima u Slavoniji...ej alo, stopom! Sto reci...

da, osobno znam momka...duša od čovjeka, nema ništa svoje, a za druge daje 150% za svaku pohvalu...A evo, čudi me mala reakcija tu - istina, zvao sam onaj 060, unutar firme sam akciju napravio pa je gro dječjih pelena i pelena za odrasle otišlo gore...i opet sam koju kunu od uplatio...i sve se mislim predložiti tu da se riješi neka akcija tokom meet-a u KA, nekakav box za "trpanje" love, neke naše pojedinačne uplate prema klubu pa od kluba prema Crvenom križu...valjda bu nešto, ja previše warn-a imam da bi tu nešto pokrenuo :D

info za autoceste

 

info@hac-onc.hr

 

a ovo je odgovor iz croduxa

 

 

 

Poštovani,

Besplatno gorivo nije namijenjeno svima, kako je to netko neodgovorno proširio, već je stavljeno na raspolaganje Gradu Županji da sukladno prioritetima i potrebama izdaje Potvrde za one koji u suradnji s lokanom upravom provode aktivnosti spašavanja na poplavljenim područjima. Oni koji od njih dobiju potvrdu mogu isključivo točiti na benzinskom servisu Croduxa u Županji. Lijep pozdrav,Sunčica Stanić

 

From: vojislav lalic [mailto:lalicvojislav@gmail.com]

Sent: Wednesday, May 21, 2014 7:46 AM

To: suncica.stanic@crodux-derivati.com

Cc: Info; Kupci

Subject: upit za gratis gorivo prilokom prijevoza pomoci za Slavoniju

 

Stovana Gosp. Suncica

 

da li mogu provjeriti navedenu informaciju jer se spremam u petak popodne kombijem potrebstina iz Sibenikaza Zupanju, da li je ova informacija o gratis gorivu tocna te kako je moguce isto ostvariti i gdje. srdacni pozdravi iz Sibenika

Vojislav Vojo Lalic

bemti ljude pa iskorištavaju takve situacije pa si toče do čepa pod izlikom "da pomažu" - sramotno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem da je večina nas pomogla pojedinačno, ali svjedno bi bilo ljepo da se nešto napravi i u ime kluba/foruma!

 

da, osobno znam momka...duša od čovjeka, nema ništa svoje, a za druge daje 150% za svaku pohvalu...A evo, čudi me mala reakcija tu - istina, zvao sam onaj 060, unutar firme sam akciju napravio pa je gro dječjih pelena i pelena za odrasle otišlo gore...i opet sam koju kunu od uplatio...i sve se mislim predložiti tu da se riješi neka akcija tokom meet-a u KA, nekakav box za "trpanje" love, neke naše pojedinačne uplate prema klubu pa od kluba prema Crvenom križu...valjda bu nešto, ja previše warn-a imam da bi tu nešto pokrenuo :D


bemti ljude pa iskorištavaju takve situacije pa si toče do čepa pod izlikom "da pomažu" - sramotno

 

S ovime se slažem!

Edited by SHILTAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima koliko je ljudi iskoristilo tu croduxovu donaciju, ta benzinska nije nikako usput a pogotovo ako netko kao corrador ide sa drugog kraja drzave..

A sto se tice iskoristavanja situacije sve je jasno kada se morao sarati po bar kodu da ga nmg ponovno prodavati,stvarno jadno

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

VWCC u svojim aktivnostima, kako u proslim tako i u buducim, uvijek je nastojao imati humanitarnu notu. Vise informacija uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0