2 2
miro

12. VW TUNING SHOW 2014

Recommended Posts

 

Dario, moze plavi u garage, daj adresu ;)

 

nebi se nikad sramotio s takvim autom u garaži :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je super , auta odlicna

odmah od jutra se zapijemo sa kim god je ekipa stigla pa mora biti super , a miro je navecer zagrijao pa se lumpovalo do kraja

emić..... stjepane izdrk...... hahha moram ti video nekako poslati :)

dzinn , marko , mex , vodanovic , duje , trojka pre jaki ste ....... denis sa ventom i sa jos hrpa ekipe sam se druzio a zao mi je da se stiglo sa svima bi stao

 

sveukupni dojam , primjeti se da za razliku od prosle godine je nekako vehto , navecer pogotovo jer se nije moglo svasta raditi kao do sad ali tako je kako je ja sam se super proveo i drago mi je da sam sa svima koliko toliko stao i popio koju

 

sad radim , kasnije moram uploadat koju fotku

Edited by enes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bia gore i po obicaju dobro se opija izgorija vidia stare prijatelje zbog kojih se i dolazi gore upozna neke nove.sve u svemu odlicno se zabavija.jedino velika zamjerka sto nije bilo zena al fog je da objasnjenje da dok je on j...ava da je bilo a sad da je presta pa nema ni zena :))) i bija bi red da se dario opije jedne godine kako spada

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec 8god za redom dolazim ,svake godine ista priča

 

ja dođem vidit prijatelje koje ne stignem vidit cijelu godinu zbog razl obveza ili drugih gradova ,popit koju i vidi cuda SVAKE GODINE MI JE SUPER

 

 

i ne jebe me pehar :D ,jer se ne natjecem :D ,mislim da je to najveci problem smetalicama

Zbog ovoga se jedino isplati i doći,u odnosu na prošlu godinu bilo je 90% istih automobila (ovo se odnosi na subotu).

Ništa novo osim Mirca i njegove pile :lol2 te još par vozila...

Jedino mi je žao što nisam ostao duže da se ispričam sa nekim ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni i curi bilo predobro,dosli smo sa Rijeckom ekipom a druzili smo se sa svima,svi su nas fino prihvatili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam jedan od onih koji su recimo radili pizdarije(turiranja i tako),netko je napisao da su redari bili agresivni?Redari su bili kako i treba bit,ja sam se par puta autom zaletio dosao do mene opomenuo me zamolio da to više neradim,i prestao sam.

 

Inače atmosfera je bila do jaja,i ekipa sva,mnoge sam upoznao,neke zbog promila nisam prepoznao,pozdrav svima i vidimo se iduće godine :pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam napisao i na facebooku.

Meni je svake godine odlicno tako i ove...tu dolazim radi ekipe druzenja zajebancije i dobrih auta i nemoze mi biti lose...

Primjetio sam takodjer da je program bio malo siromasnije nego proslih godina,ali kao sto sam napisao to me ne brine niti malo,drago mi je da je odrzan jos jedna vwts i ako Bog da doci cu i dogodine ;-)

 

I da u potpunosti podrzavam redare koji su uklonili sviju koji su palili gume,zalijetali se i radili slicna sranja na glavnom parkingu gdje su bili auti....Dogodine ako ulaz bude i skuplji i z razloga da se pojaca osiguranje rado cu ga platiti :pusa

 

Ne kuzim likove ali nikako...udje tu sa autom koji da mi jebes mater ne vrijedi preko 2000kuna+bez tablica i divlja po parkingu pored novih auta koji kostaju ajme majko...neznam sta bi bilo da se nesto desi...i onda se jos zali kad ga izbace...nevjerovatno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da primjetio sam onu crnu tricu i seljacina ona unutra sta je divljao unutra bezveze,ja i cura smo napravili 2 kruga unutra i ostavili auto i osli pit i zajebavat se sa ekipom

Pusa svima :-*

I dajte prestanite pisat vise nego nabacajte slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pohvale sve na organizaciji. I meni se cinilo da je malo manje ljudi doslo al ko ga sisa... Mislim da je cilj ovog eventa da se ekipa upozna i da se podruze... Odlicni auti na parkiralistu. 90% je stara bagra s foruma al ima i novijih... Steta sto nekoliko auta ima koji su sastrane parkirana primjerice Beli :P (btw odlično!!)... Nisam se htio previse zadrzati na eventu jer sam imao obaveza i goste doma pa.. Sve u svemu odlicno... Pohvale na Transporteru iz Rijeke. Nesto predivno ;)


Vidimo se sljedece godine a i mozda na jos kojim eventima primjerice sada u nedjelju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zadnja tura za danas moram sve slike iskupiti ima ih na jos kartica

 

 

25kuadd.jpg
14djbzr.jpg
1z5p4pd.jpg
2zs9zsm.jpg
2pyp0tv.jpg
a43gux.jpg
2hmplhy.jpg
5uoiex.jpg
1zdp2bn.jpg
smu7f5.jpg
10ckr6f.jpg
29vmmwl.jpg
apjybb.jpg
2yzn4mx.jpg
ib9r14.jpg
30mmx6h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba ic tjedan il dva prije...tad nema dečeca sta pale gume ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepih primjeraka je bilo :) sad mi bas zao sto nisam mogao doci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam jedan od onih koji su recimo radili pizdarije(turiranja i tako),netko je napisao da su redari bili agresivni?Redari su bili kako i treba bit,ja sam se par puta autom zaletio dosao do mene opomenuo me zamolio da to vie neradim,i prestao sam.

 

Inače atmosfera je bila do jaja,i ekipa sva,mnoge sam upoznao,neke zbog promila nisam prepoznao,pozdrav svima i vidimo se iduće godine :pusa

Ja sam reko da su agresivni jer sam na takvog naletio. Uglavnom sjeo sam u gepek od venta s cugom i povezali smo stari blatobran za kuku metar od auta i htjeli se provozat jedan krug. Kad smo usli unitra redar je poceo trcat za nama skoro je razbio staklo kolko je lupo po autu onda me zgrabio za ruku i poceo cupat iz gepeka i derat se na mene kao izlazi jeste vi drogirani koji vam je kurac. tolko me vuko da nisam mogo sam izic iz gepeka a nisam bio pijan. Toliko o redarima za mene to nije normalno al nisam htio pravit probleme ni sebi ni organizatorima tako da sam se maknio odande.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svjedočio sam tome, pa me pitao da jel imam problem pa sam mu rekao da imam... da ne rade svoj posao i da odu dolje na zavoj gdje ekipa ulijeće sa ručnom, i gdje je samo sreća bila da nekolicini se ne polome noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam reko da su agresivni jer sam na takvog naletio. Uglavnom sjeo sam u gepek od venta s cugom i povezali smo stari blatobran za kuku metar od auta i htjeli se provozat jedan krug. Kad smo usli unitra redar je poceo trcat za nama skoro je razbio staklo kolko je lupo po autu onda me zgrabio za ruku i poceo cupat iz gepeka i derat se na mene kao izlazi jeste vi drogirani koji vam je kurac. tolko me vuko da nisam mogo sam izic iz gepeka a nisam bio pijan. Toliko o redarima za mene to nije normalno al nisam htio pravit probleme ni sebi ni organizatorima tako da sam se maknio odande.

 

Dobro , a čemu vuči blatobran po cesti ? :blink:

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pišu svi dojmove pa ću i ja, meni osobno je bilo dobro, uz malo bolju (osobnu) organizaciju bilo bi mi i bolje, ali pošto mi je prvi karlovac ne mogu se žaliti, jer ne možeš znati šta te oćekuje unaprijed.

Jbg, ispada da su redari radili reda samo na ulazu, okolo kao da ih i nije bilo, shvaćam da smo na automobilskom eventu bili ali opet divljanje s autima među pješacima mi se nikako ne sviđa, opet, možda to samo ja mislim. Sve u svemu bilo je dobro, druženje s ljudima, auti i sve skupa :) Vidimo se i na VWTS 2015 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

organizacija bila kakva je... drugu godinu sam tek dolje, upoznao neke ljude, družio se s onima s koima nisam svaki dan i pošteno se devastirao i nasvirao... sve u svemu meni i mojoj ekipi je bilo odlično i vidimo se nagodinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da i ja sa ženskog gledišta kažem nešto :D možda neki misle pošto sam cura, da mi to nije zanivljivo ovo ono ali meni je bilo odlično, putovanje do Karlovca s riječkom ekipom, upoznavanje svih tih ljudi čije sam aute vidjela tu na forumu stvarno, bilo je odlično. Što se tiče tih redara stvarno su pretjerali..znači mene ne poznaš pa ćeš urlat na mene a na kretena koji radi sranja, koji je domaći, ćeš zažmirit, -_-'' ali dobro zanemarit ćemo.... sve u svemu jako pozitivni dojmovi od mene, vidimo se i na godinu. :hehe
Pozz (By: Ivana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo krivi sto smo htjeli napravit malu atrakciju tamo a sjedenje na prozorima, zalijetanje, paljenje guma, ili da ne spominjem proslogodisnje vozikanje bazena na prikolici i skakanje. I normalno da je redar kriv nebi ni rijec reko da nam je normalno rekao decki nemojte to radit i dobro sve bi bilo ok a ne cupat me za ruku van iz gepeka odma. Jasno mi je da rade svojoj poso al agresivnost ne odobravam nikako i ni na koji nacin. Kad sam pijan na agresivnost odgovaram agresivnoscu moglo je ispast sranje vrlo lagano. Svako nek misli sta hoce za neke smo mi krivi za neke redari. Meni je taj jedan redar kriv 100% a vi mislite sta hocete zanima me vasa reakcija na takvo ponasanje redara da se nadjete u takvoj situaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da i ja sa ženskog gledišta kažem nešto :D možda neki misle pošto sam cura, da mi to nije zanivljivo ovo ono ali meni je bilo odlično, putovanje do Karlovca s riječkom ekipom, upoznavanje svih tih ljudi čije sam aute vidjela tu na forumu stvarno, bilo je odlično. Što se tiče tih redara stvarno su pretjerali..znači mene ne poznaš pa ćeš urlat na mene a na kretena koji radi sranja, koji je domaći, ćeš zažmirit, -_-'' ali dobro zanemarit ćemo.... sve u svemu jako pozitivni dojmovi od mene, vidimo se i na godinu. :hehe

Pozz (By: Ivana)

ej, da se i ja malo nadovežem na sve to... čitam cijelo popodne te komentare... ja sam evo domaća, pa znam situaciju cijelu... i domaći ljudi koji su pametni će skužit o čem pričam...

al da se razumimo, redari nisu krivi... zašto svi blate redare, halo ljudi... pa to im je poso, njima je sa "vrha" naređeno šta da rade i kako da se ponašaju, tak da ono... redari su više-manje mlađi dečki bili kojima je fantazija vidit kak neko zapali gumu, al on to mora zabranit, htio il ne... njemu je to poso, on je za to plaćen, mora to radit da ne izgubi poso... jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2