2 2
miro

12. VW TUNING SHOW 2014

Recommended Posts

Guest O84GT

da kazem koju....

 

organizacija,ko to ne radi ne zna sto je to,najlakse je zaliti se,mislim da niste svjesni uopce u kakvoj se situaciji nalazi drustvo i koliko je potrebno da se neke stvari dobiju da bi se zadovoljila ekipa,da se razumijemo program uvijek moze biti bolji,al pitam Vas ja sad da dogodine ne bude eventa na sto bi te se onda zalili????

 

auti,bolji nego ikad cak i prije par godina kad je bio rekordan broj posjetitelja nije bilo toliko dobrih auta,manjak ekipe uopce ne dozivljavam kao hendikep,stovise je to plus i daj boze da se ovi sto pale gume i rade sranja na sljedecem susretu i ne pojave,tek bi tad bio vrh.

 

ekipa,sto reci,to je bit susreta,auti su samo dodatak

 

zabavio sam se odlicno bolje nego ikad,prvi sam put sastavljao felge,jeo domaci kruh,pio rakije cak i petrove...vozio zanimljiva auta od kojih neka i nagradjivana...napio se ko cuskija i zapiva sa dragim ljudima,nek mi oproste oni kojima se nisam javio,dobio poklon od kolege,bio na shellu.

Prijatelji moji svi Vi koji ste u petak nazdravili samnom,daj Boze vise takvih trenutaka,bog vwam

mexx nisan zaboravia da si preuredia gajbu,mozda nije rare kuca ali je full HD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

redari su blejali prvih par sati, ekipa se vozi u gepeku i iza njih ide lik na rikverc (neznam po koji krug već) i skoro im noge polomi... mislim da je čak i bilo kontakta... redari 10m od toga i gledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš na bijelog keca i žutu dvojku, ovo vezano za vožnju unazad i lomljenje nogu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump, mada ne vjerujem da ću to ikad dobit nazad

Ako je netko na praoni slučajno našao ili ima kakav info, ostavio plavi sanduk u subotu sa sredstvima za čišćenje auta i nešto sitno alata tamo, neka mi se javi na pm ili 099/400-40-95.

Vratio sam se u roku 10 minuta po njega al ga već nije bilo.

 

Ja sam došao na show, ekipa i ja smo sebi napravili show, pola ljudi sam vidio, pola ne, puno njih upoznao a još više njih nisam ni stigao pozdravit, ako sam nekome šta krivo rekao neka ne zamjeri.

Bio party žestok, pola auta nisam ni vidio :D


Evo jedan moj uradak sa show-a :)

oniysla3iphiyodzyo6f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeće godine obavezno dolazim sa blatobranom u gepeku, atrakcija zagarantirana... Razzor ti jednom godine imaš takvu provalu da bi za to trebao dobiti pehar!!!

Pa hebem mu mater da li se moramo ponašati u skladu sa našim balkanskim kockastim glavama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marine bolje da ne vidis kom na fejsu,iskopo bi si oci :D

A to je vise manje ekipa koja ne dolazi radi ekipe da se vide nakon dugo vremena,nego radi pizdarija.

 

 

ajmo dalje slike :D

 

 

@ Rajkec budem kontaktirao nekako covjeka koji je zaduzen za praonu mozda je on pospremio negdje stvari ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeće godine obavezno dolazim sa blatobranom u gepeku, atrakcija zagarantirana... Razzor ti jednom godine imaš takvu provalu da bi za to trebao dobiti pehar!!!

Pa hebem mu mater da li se moramo ponašati u skladu sa našim balkanskim kockastim glavama!!!

Iduce godine fleksa i par brusova pilamo blatobrane,pravimo skrge mukte

Neznam po komentarima rekao bi d aje bilo neke jake droge sto te baca na silu ili je alkohol udario u mozak

Dzabe sto smo u eu al balkan ne izlazi.,,,

Sigurno bi s eneko tako ponasaoa u Austri da bio bi u zatvoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da kažem koju

prvo i prvo nije razzor donio blatobran nego ja, pošto mi je ovo sad 5. uzastopni karlovac, a prvi puta sam bio službeno sa autom pa sam donio svoj stari hrđavi blatobran i stavio ga u naš kamp gdje mi se ekipa koja je bila u prolazu potpisala na njega, sad kad dođem kuci ide na zid garaže.....ok možda sam i pretjerao u svojoj glupastoj ideji ali mi nije bila namjera nikoga ošteti niti pravit se glup. prijašnjih godina je bilo 100 puta gorih stvari i to je prolazilo, ovo mi se činilo kao najbezbolniji način privlačenja pažnje ( nazovimo to tako) ...

a sad moralisti obajsnite mi škodu koja je bila sa turbinom vani u blokadi cijelo vrijeme i koja je skoro pokupila četvorku od Kikijeve sestre vani dok je lik očigledno mrtav pijan uljeto pod ručnom, lik koji je sa tricom bez tablica ispucavo kroz parking i ostali....da uvijek je bilo gorih, ne opravdavam se, no eto, ja ovakvo nešto necu ponovit

da se osvrnem na event, bilo je ok auta, scena raste, no više manje evolucija starih auta nego slaganje novih, program nikakav da nije bilo ekipe ne znam što bi radili tamo

da doći ću opet, ne ne opravdavam svoj način privlačenja pažnje...kajem se ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

fasciniran sam komentarima na fejsu,a te ljude nikad vidio niti upoznao,nit su na forumu,tipa ja cu radje otic na Worthersee,tamo se moze sve. Tamo nije organizacija,tamo si prepusten sebi i plavcima,ako nemas srece,olaksat ce te za parsto eura,a plus i kad je glavni event onda nikome nije tesko dat 35€ za ulaz sa autom,5€ jos po glavi u autu i 10€ za parking u gradu,a di je put,klopa,cuga...

Moze se i u Karlovcu divljat,izadjes gore na glavnu cestu i ganjaj se,kad te scepaju na kraju mosta cesat ces se po glavi. :)


evo da kažem koju

prvo i prvo nije razzor donio blatobran nego ja, pošto mi je ovo sad 5. uzastopni karlovac, a prvi puta sam bio službeno sa autom pa sam donio svoj stari hrđavi blatobran i stavio ga u naš kamp gdje mi se ekipa koja je bila u prolazu potpisala na njega, sad kad dođem kuci ide na zid garaže.....ok možda sam i pretjerao u svojoj glupastoj ideji ali mi nije bila namjera nikoga ošteti niti pravit se glup. prijašnjih godina je bilo 100 puta gorih stvari i to je prolazilo, ovo mi se činilo kao najbezbolniji način privlačenja pažnje ( nazovimo to tako) ...

a sad moralisti obajsnite mi škodu koja je bila sa turbinom vani u blokadi cijelo vrijeme i koja je skoro pokupila četvorku od Kikijeve sestre vani dok je lik očigledno mrtav pijan uljeto pod ručnom, lik koji je sa tricom bez tablica ispucavo kroz parking i ostali....da uvijek je bilo gorih, ne opravdavam se, no eto, ja ovakvo nešto necu ponovit

da se osvrnem na event, bilo je ok auta, scena raste, no više manje evolucija starih auta nego slaganje novih, program nikakav da nije bilo ekipe ne znam što bi radili tamo

da doći ću opet, ne ne opravdavam svoj način privlačenja pažnje...kajem se ne

 

ta skoda je imala opomenu i kasnije je izbacena,pa se vratila bez dozvole redara i org., i onda se ekipa pravila previse pametna. tj. alkohol im povecao muda,pa su opet otjerani. A ta ekipa nema veze sa VWom,nego su Opelasi koji kupe stari auto i pokusavaju bit u centru,a samo rade stetu. Decko sa tricom je isto bio umirivan pa je na kraju dosao pameti,valjda

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navecer je bas bilo cijalo ko u neznam gdje....i sam sam se provezao 2-3 kruga laganoal kad sam vidio da se to ispucava pun gas reko odjebi parkirao i mir....i oni sto se voze u rikerc ko kreteni i oni pod rucnom to odma isterat van

 

I zasto svi spominju samo trulu skodu? A oni s novim audijima???? Sta su oni isprobavali launch control tamo??? Taj sa skodom nije ni upola ubrzavao kao oni, bijeli mislim a4 i crni karavan BJ table

 

Da i nemam nista protiv voznje, cak stovise mi je bilo fora vidjet npr enesov auto kako plazi po podu ....al bas pun gas to nije potrebno

 

Programa nije bilo a nije me ni zanimao, a i ono sto je bilo nije se culo, znaci malo pojacati razglas ako je moguce, i muziku da pegla glasno :)

Doci cu opet ako budem u mogucnosti ;)

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok hvatas i smirujes jedne,drugi iskoristavaju priliku,hebiga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u sub, od 1 do pol 10 navečer, ostao bi duže al morao radit :/

Jedina i najveća zamjerka je na program kojeg nije bilo, znači ja i kolega, u 2 sata vie nismo znali kaj bi sa sobom, bili smo sretni kad je zlatni silovao keca, jer se konačno nes počelo dogadjat, i onda opet nita... Auti na nivou, puno autiju me iznenadilo ugodno, scena nam je stvarno europska :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slikama bilo je odličnih primjeraka... Čije je passat karavan sa naranđastim felgama??

 

Odlično izgleda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I najjača izjava, pere nam imotskog, komentar za passata, "di sam dvojku vadia iz druge, passata mecem u sestu, 120 u sestoj, katastrofa, a dodje to s godinama valjda" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,i od mene, za ovaj show sam uzeo godisnji i krenuo prema kuci u Bosnu pa iduci dan na show...Samnom su jos mislila dva auta iz Schärdinga al mozda volim sto nisu u zadnji cas su se odlucili za tuning show koji je bio u Linzu (Plus City)...Prosli godina mi je bilo puno boljee, ova godina je totalni promasaj sto se tice programa, i ja sam protiv tog nekog divljana autom al definitivno mora biti neki program...Tako da sam propustao dva eventa u Linzu i jedan u Njemackoj,Da bi presao 500km da sjedim na onom suncu da neznan sta da radim..Sto se tice drustva extra je, to je jedino sto nam je uljepsalo dan :-)

Sto se tice sudija, u moje auto nisu ni zavirili, sto smo ih pratili iz hlada kako preskacu par auta...Bas me zanima koje su bodove dali :-) Al nema veze to mi ionako nije bitno.. Nadam se da ce iduca godina biti bolja al sumnjam jer pocelo je nazalost tonuti..Lijep pozdrav :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

este mi dobri? :D

 

 

program žali bože, jbg ima nas kojima i ne treba program pa si ga sami složimo, al čisto zbog ljudi koji su došli uživat u eventu i sve šta bi takav trebao pruažat (osim alkohola u potocima i rajbanja mašinerije)

 

random ekipa i cuganje s njima cijeli dan i noć, nova prijateljstva i stara zajebancija na neki novi način. uvijek će mi to bit ono što čekam cijelu godinu makar i financijski dio bio takav kakav je, al eto ako se nemože u godinu dana skupit tolko love za vrhunski vikend onda je nekaj drugo u glOvi

 

pozdrav svima koje znam i neznam, s kojima sam uspio progovorit koju bez gasa i pod gasom, Sesvećanima na vraćanju grtalice na mjesto dva puta, ekipi za ses od Jaruna do D. Sela i Mircu koji je osto stajat kad su svi pali hmmm neznam od čega :P

 

 

Danke Dojčland na ovom kaj imamo! ;-)

 

Edited by markec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo zadovoljan,sve 5,auti su na velikoj razini,ono ozbiljno..

Sloziti meet je jako,jako tesko,pogotovo na ovakvom levelu,mogu reci da je ovo najveci meet u HR,no malo je losije funkcionirao ne program,nego razglas,prije par godina tocnije 2010 kad smo bili je bilo kao na pratiju,3dana brije i pegle..

Uglavnom vrlo dobro,upoznao nove pozdtavio stare decke,zadovoljan i sretan,opet se vidimo kad mogicnosti dopuste..

PoZz

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je zezanje, iako bi svi voljeli vidjeti neki program, ko sta se po drugim eventima zbiva....

 

audicabrio ili kiki semulic ima smisla za to, i decko je napravio show uz pomoc par ljudi na jednom od najjacih ts dogadaja u hr... mislim da bi bilo dobro bar kopirat njegove ili tude ideje kako bi se to diglo na neku razinu....

 

ali nebitno, nama je bilo zezanje i svima je bilo super od smijanja do plakanja, padanja voznje itd

 

kruzanje s autima po parkingu je predobro, ono nesto se dogada, ekipa se okupi okolo slika vozi s drugima itd

 

al naravno da se uvijek nadu neki koji ce kuriti gume, turirati itd itd...

 

sve u svemu organizacija slaba dvojka, al zezanje i pozitivna ekipa svaka cast

 

sta reci osim ficek lada jugo, danke dojcland i eeeesi mi dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio i ove godine i bilo ok :)
nadam se da se vidimo i dogodine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nije bilo zadnja 2 showa u Karlovcu nažalost, lijepo je bilo opet doći i pomoći klub bar malo, i lijepo je bilo vidjeti nekolicinu poznatih mi ljudi , i lijepo je bilo vidjeti svog golfa na parkingu styla, dobiješ ipak onaj feeling da si dio nečeg velikog. :)

 

Osjeti se recesija, vidi se da sve nekako pomalo tone, ali glavu gore, nije lako ostati aktivan i organizirati ovakav event iz godine u godinu u našoj recesikoj državi... Zato svim organizatorima, svim onim curkama sto su tamo bile u organizaciji i bile lijepe za sve nas na onom jakom suncu, i pogotovo precjedniku Miri skidam kapu...

 

Nego di su rezultati styla? da vidim jel mi golf bar bio predzadnji... :)

 

Svidjelo mi se da su suci konačno počeli zezat vlasnike sa skleperaj na crno autima, i što se počelo uvažavat atestiranje tj legalnost auta sad kad smo u europi... like! :)

 

Do nekog idućeg viđenja, živi mi bili! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slikama bilo je odličnih primjeraka... Čije je passat karavan sa naranđastim felgama??

 

Odlično izgleda..

Od onog visokog momka kad smo bili u St na picu skupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoooo... Petre od svih auta taj passat mi zapeo za oko...nisam znao da si se opustio sa felgama...bravooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

...alo raja, kaj bi po vama onda bio savršen susret? :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene vesele male stvari-vidi se po 17 cola felgama :) ,i tu sam na vwtsu-vec 5tu godinu zaredom cini mi se...

uvijek sam bio zadovoljan jako....ZAHVALAN SAM KLUBU I ORGANIZACIJI sto imam negdje doc jednom godisnje iz prvog razloga da vidim drage ljude,da vidim sto su napravili ,sto sam ja napravio,da se zapijemo zapivamo i zabavimo.cak sam podrzao i 50kn naplatu onog vanjskog dijela

 

ove godine moram iznit par stvari koje su bile dosta losije od svih dosadasnjih vwts-ova.

1. program kompletan u subotu

2. hostesa uopce nije bilo :D

3. "pehari" za 2ga i 3ća mjesta ,netko se jako potrudio i koncentrira za ono napisat :Dkrenulo se sa klipovima sada je komad papira,dogodine sta....nije do pehara skoro nikom ali kako sebi jedan dosada kvalitetan show poput vwtsa moze dopustit da daje diplomice,dok okolini seoski nemozemo ih nazvat partiji daju zlatne kaleže ,nema veze htio sam slozit sestaka sa peharima pa ste mi pomutili planove :D

4. ti jebeni redari . decko slaze keca misec dana,ne izlazi iz garaze dan noc. krene za karlovac. dozivi sranje na autoputu, kupi gume, centrira trap, 3h se ubije na suncu na sred autoputa,dode gore popije pice, upali keca ,nabije gasa pun 2 sekunde da nam pokaze kako radi tek slozen auto znaci gasa bez paljenja guma, samo da dimi auspuh,doleti redar i kaze PALIO SI GUME MORAS VAN. mi pokusamo objasnit, on bahato odbija ikakav oblik komunikacije s ikim i drzi keca za stok i gura kao put vani.

ako su vec toliko nadobudni nek se informiraju i nauce da guma dimi bilo a dizel crno. usotalom bgti nismo na misu dosli.

sta mi je diglo zivce jer je po ure prije taj isti pustia opel astru da pola ure pali gume i to jako lose citaj zamalo je polomio vec spomenutog keca i prikolicu i sve

nisam za divljanje ali jebemu nek nema diskriminacije i malo olabave. ma nek puno olabave jbg .

 

 

sve u svemu najlosiji vwts dosada po meni.

mozete me pljuvat ali ne uvlacim se u šupu nikom,kazem kako je.

ekipa i auti kao i uvik za 5

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od onog visokog momka kad smo bili u St na picu skupa

nije to petrov passatmpetrov je crni sa srebrenim bbs rs2

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2