1 1
Prophet

Golf 5 tandem pumpa

Recommended Posts

Meni isto slinilo na tom vodu kabela od dizni.dotegnuo sam srafe i sad je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvace? Gdje je to :D

 

Ma ne gori nego sam u lovi, a malo slini pumpa pa da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google i znat ćeš odmah. :)
A so, žulja te pa kada slini neka se zabrtvi, bolje sada nego u zimi jel haha.
Uvijek kada prelistam ovu temu odmah je se sjetim pa obilazim i pregledavam, no za sada šuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvace? Gdje je to :D

 

Ma ne gori nego sam u lovi, a malo slini pumpa pa da vidimo.

10 ak kilometara od sinja,al bojim se da ces na red za koji tjedan doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima netko blize? Zagreb i okolica? Stvarno je daleko covjek. Kostat ce me vise put (i vrijeme) nego reparatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također, koliko je ovo čest problem:

 

Da li tu gubi vakum kad tako pleše? To se da zamijenit pretpostavljam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabij malo aluminij i preko mozes tekucim metalom... Naravno prvo dobro ocistit brakecleaner-om.... Ide to jos dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam probao kod sebe. Ali nakon 230 tisuca sigurno plese. Ja sam mislio staviti ljepila za karter. Budemo vidjeli kakva je situacija pa probam sanirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanjce. Da bi ista napravio moram skinut tandemku. Ne cini mi se kao tezak posao. Par sarafa, skinem, ocistim, nova brtva izmedju pumpe i glave i bok. Ono sto me brine je dotezanje sarafa? Radi li to netko po psu sa kilokljucen il ono. Od oka. Osjetljivo je to podrucje pa pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo provjerio tu cijev i ima lufta, ne kao na onom gornjem videu ali osjeti se da nije fiksno a trebalo bi biti ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo provjerio tu cijev i ima lufta, ne kao na onom gornjem videu ali osjeti se da nije fiksno a trebalo bi biti ili?

Ja sam citao citao citao i ono. Jedan jedini lik je rekao da je to normalno, ostalih 20+ da nije normalno i da tu moze gubit vakum, odnosno regulacija egr ventila, aktuatora i asistencija kocenju (koliko sam skuzio moras se namucit da stanes, duboko stisnut, nesto tipa sto je Peksy imao problem) moze bit spohebana. E sad, ja imam lukovu tandem pumpu koja ima takav pipac kao na videu i govori mi dosta cinjenica da na kasnijim serijama tandemki taj pipac nije utisnut vec je zasarafljen da dihta 100%.

 

Moja: luk 038 145 209 a

http://i1305.photobucket.com/albums/s548/Rui_Escada/Minha-Bomba_zpsae0606f1.jpg

 

"Novija" serija doljnji pipac:

http://www.stevensvwspares.com/assets/images/parts/full/0693.JPG

 

Ima masa tema na forumima na temu tog buga u izradi. Youtube takodjer.

Npr:

 

Neki mijenjaju tandemku zbog tog, drugi fixaju ljepljenjem.

Vidim dva rijesenja:

-kupiti drugu tandemku (2174kn - tokic kartica cca 1700kn plus 59 kn brtva) - marka bosch

-izmjeriti koliki vakum stvara, da li drzi, te da li drzi dok mices taj pipacpa onda ili opcija broj jedan ili ljepljenje tekucim metalom ili silikonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si se infomirao, svaka cast.

Sada da i hocu ne mogu po tom pitanju nista, iako nista ne primjecujem nit po radu motora nit po pitanju kocenja ali cu ju imati u vidu, no volio bih Lukovu stavit pa bi mi popravak vise odgovarao a ako se skida treba nova brtva pa eto problema ako se ne moze posebno kupit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi

Meni tandem pumpa tali već neko vrijeme sad mi je auto počeo trokirat kad se vozim na malim obrtajima kao da ostaje bez goriva ponekad se ugasi radi se o golfu 5 2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

O covjece zar ima toliko lufta morao bih sutra da provjerim na Golfu kod mene da vidim u kakvom je stanju,znaci ako ima ulja oko pumpe ona je odradila svoje,jeli to cest problem na G4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze ulje... ako kapa nafta iz nje e onda je banana... Kod mk4 je slucaj al svi su preko 250 300iljada pa nije vjecna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, kada se pogleda moja ima 267tkm a suha ko barut, samo je malo pipac loker ali radi bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je Lukova pumpa sada sam gledao bas mogu i fotkati ako treba,ali nema lufta nikakvog bas sam probao rukom da je pomaknem pipac,suha je skroz nista se vlazi oko nje ima 224tkm pa moze jos da potraje.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, napravi fotku tamo gdje je pipac da vidim kako je kod tebe izgleda i da li je ista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je, nisam prije stigao da fotkam morao sam ici do centra.

 

IMG_9829.jpgIMG_9831.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa, nije hitno ali fotke su baš dobro ispale. :)
Znači, pipac ti je fiksan bez lufta to je dobar znak imaš sreće. Kod mene je minimalno ali ga osjetim, no ne diram ništa sve dok ide jer je suha pa ne znam koliko ima smisla sada čačkat po njoj a kada dođe vrijeme ide nova i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1