3 3
Guest O84GT

5.th VWcc Zadar meeting

Recommended Posts

Guest O84GT

Postovano pucanstvo,dragi prijatelji i prijateljice :mah

 

Nakon nezaboravnog vikenda u Karlovcu, doslo je vrijeme da konacno objavim sve informacije vezano za peti po redu susret u Zadru.

 

Datum susreta 19.-20.07.2014

 

Zelimo Vas obavijestiti da ce i ove godine program susreta biti baziran na beach programu kao i prosle godine, s time sto bi zeljeli da ide jos opustenijim tokom.

Ove godine susret smo premijestili u srce sezone te cemo tako program prilagoditi vremenu odrzavanja.

 

Zelim da se opustite sto vise i da dozivite ljeto u pravom smislu i da se ludo zabavite.

Tekst ovog susreta nece biti tipican kao i ostalih godina pa stoga ocekujemo i takvu zabavu.

 

Program susreta

 

SUBOTA 19.07.2014.

 

Program pocinje u 14.00 sati s time sto s time pocinje ulaz na parking plaze koji se zatvara u 18.00 sati.

Program subote je vrlo jednostavan,sve sto je potrebno je dobra volja, oprema za kupanje, krema za zastitu od sunca s visokim faktorom, rucnik (nije obavezan) osusiti se mozete i uz lijepe hostese.

Grupni polazak je izbacen iz programa jer je to kopiranje neceg sto nema smisla(ionako dobijem na dan susreta milijun poziva gdje,sto i kako a ovako niste vremenski ograniceni i mozete dan prilagoditi sebi) preporucamo obilazak stoljetnog grada Nina koji se nalazi 2 km udaljeno od mjesta Zaton u kojem se odrzava susret.

Koordinate i tocnu adresu cu staviti naknadno.

Cjelodnevni program je jednostavan uz pregrst hladnog pica, kupanja ,zanimljivih nagradnih igara, uzivanja u carima ljeta,te pregrst dobre glazbe do kasno u noc zatvaramo subotnji program.

Da limeni ljubimci ne bi bili zakinuti ove godine smo napravili posebna mjesta za njih u centru dogadjanja.

 

NEDJELJA 20.07.2014.

 

Za sve one koji su za dobar djir sa autom ove godine ce moci dozivjeti povjetarac u kosi na jednoj od najljepsih cesta Jadrana na kojoj su mnoge automobilske marke snimale reklame za njihove modele,dakle da ne duljim nakon jutarnje kave koja ce se odrzati u caffe baru na plazi gdje se odrzava subotnji program polazimo na tour prema Novalji na otoku Pagu(koja nije udaljena 5 sati)i zavrsavamo tour na plazi Zrce u klubu Noa u kojem uz dobrodoslicu za sve VAG goste ocekujemo kako i pristaje ludu zabavu.

Nadam se da ete podrzati ovaj tour u sto vecem broju i da ce to postati tradicija na ovom podrucju.

 

Kotizacija

 

Kotizacija kao i uvijek do sad ce iznositi 50 kn s time sto ce se naplacivati iskljucivo na ulazu na plazu Plisa,isto tako je uz nadopisivanje na listu pored nicka potrebno staviti nacin spavanja i vecera ako to zelite.

Zbog proslogodisnjeg problema sa kolicinom hrane ove godine zelimo svesti to na minimum pa Vas s toga lijepo molim da ovo shvatite ozbiljno ako zelite to u ponudi.

 

Spavanje

 

Posto je susret u srcu sezone turisticka zajednica mjesta Zaton je za nas zabavljace dozvolila kampiranje na plazi(sto toplo preporucam jer ljudi koji su to radili prosle godine su ostali odusevljeni sa jutarnjim pizorima).

Osim kampiranja spavati cete moci i u apartmanskom smjestaju samo sto je potrebno na vrijeme rezervirati apartman pa ako ste za taj vid spavanja javite na vrijeme,tj nadopisite uz nick na listi.

 

Sve ostale inf koje sam ostao duzan napisati naknadno cu staviti,

 

vidimo se i ove godine na 5.th vwcc Zadar meetingu!

 

Za sve inf evo kontakti:

 

Tonci Galosic 091 955 1513

Jure Kvartuc 092 200 2480

Edited by O84GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedva cekam i ove godine dolazim pa da sjekire padaju i da auto ne bude slozen do kraja, nema opravdanja.

A nedeljni program mi jos vise odgovara jer mi je vikendica u prizni tako da mi je to na povratku kuci.

 

Jedino mali problem moze biti sa ukrcajem nizih auta na trajket ;-)

Edited by sale6666

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo zvuci kao zanimljiv meet :)
vjerovatno se vidimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh uh , jeben termin , Ultra mi je tjedan dana prije . Imam namjeru i ove godine al vidjet cemo kako cemo sve to iskombinirat , nadam se da cemo uspijet nesto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

Samo da ne bude prevelika guzva do novalje od pustih novinara i snimatelja sto snimaju ove reklame za auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo vidim da ce to opet jedan predivan vikend kao i prosle godine. Tko nije bio neka dodje, tko moze a nije mislio neka dodje, tko misli doc neka se ne premislja. Jel mjesto je idealno za ispijanje i druzenje do besvjesti. Jos ako bude i harmonikas kao i prosle godine. Zabava je zagarantirana.

U svakom pogledu tko dodje vidimo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo osigurajte ovaj put vise pive i đonija... ovi moji ostali trijezni u 23h... samo je miro_su imao ugodno drustvo u apartmanu :)

 

Volio bih se nadopisat al neka jos koji dan... blizanci i zadnji mjesec/tjedni znaju biti jako nesigurni... :/

 

 

 

 

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ove godine preslačem,plan je bio samo Austria meet i Engleska meet,a ista stvar kao i kod Mate pet karata za ultru je spremno,ko zna mozda i dojdem

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedva cekam i ove godine dolazim pa da sjekire padaju i da auto ne bude slozen do kraja, nema opravdanja.

A nedeljni program mi jos vise odgovara jer mi je vikendica u prizni tako da mi je to na povratku kuci.

 

Jedino mali problem moze biti sa ukrcajem nizih auta na trajket ;-)

Kec će bit nikad bolji, a mi nikad spremniji !!

 

Vidimo se svakako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo osigurajte ovaj put vise pive i đonija... ovi moji ostali trijezni u 23h... samo je miro_su imao ugodno drustvo u apartmanu :)

 

hahahahahaha :DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne idem na Ultru :-)

Vidimo se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

spojit cemo ja i mladen to sve zajedno :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno velika promjena što se tiće programa i svega, 99% da se vidimo, naknadno se nadopišem ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dat cu sve od sebe da dodemo...definitivno jaljepsa lokacija za meet :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cura me prca vec 2 godine kad cu je voditi u Zadar (mislim da cu spojit ugodno s korisnim :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cura me prca vec 2 godine kad cu je voditi u Zadar (mislim da cu spojit ugodno s korisnim :D)

pametno.

ajde bar cemo jedno mrzlo karlovacko popit

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3