1 1
sven

Gdje kupiti dobar G3 VR6 ili Corrado ?

Recommended Posts

A čuj ,ako si dao manje od 500eura onda je ok. :)

A preko tebe je vise od 500€.

Marku sam dao broj od vlasnika pa nek se dogovaraju , mozda bude i ispod 400 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ste krenili jos cu ga dobiti mukte :D
neka ostane ovako kako sam se dogovorio sa Veskom, i samo neka bude u stanju u kakvom je otisao od mene i ja zadovoljan i sa cijenom i svime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A preko tebe je vise od 500€.

Marku sam dao broj od vlasnika pa nek se dogovaraju , mozda bude i ispod 400 :D

Baš me zanima za koliko si ga ti htio oženit :lol2 Da probam pogodit :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Bracu je bio G3 VR6 edition(na B nosacu je imao naljepnicu edition),u garazi je bio cca 10 godina,sve zivo na autu je bilo tvornicki osim volana,mislim da je imao nesto malo vise od 100tkm.vlasnik ga nikako nije htio prodat,dosta ljudi ga je zicalo da ga proda ali nema sanse,do jednog puta kad ga je prijatelj pita onako u sali a ovaj kaze da hoce,za 5k kn.ovaj ga kupi i nakon mjesec dana zabije suvozackom stranom u stup -.-

na kraju je raskupusan u djelove

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima vidim strucnjaka,pa da pitam.. uzeo sam corrada vr6..i sad me zanima jedno...vidio sam da neki onaj spojler dize na neku tipku...jel to nesto home made ili?


znam da se diize poslje 80 :D al neki likovi imaju na tipku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serijski je ugrađena tipka za dizanje repnog spojlera-služi isključivo da bi se očistio dio ispod spojlera.Tipka se nalazi ispod volana ---malo nalijevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam...samo sto nema vise taj branik prednji,oem je vracen,i treba skinut ove pragove i zadnji branik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jopa jesi i sargiju dobio jednu......pod racun...hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je prošlo dosta od otvaranja teme, ali Sven, jel još tražiš stock VR G3 ? Ima jedan dečko u Vk što ga je slagao otpočetka, vozio se ja u njemu, u golfu orginal dijelovi iz VW servisa. Znači novo novo. Mogu provjerit jel još na prodaju ako si zainteresiran ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je al mi je bio bolji prije par godina za sicu a sadasnje stanje i ne opravdava cijenu jer nismo u 1999. godini nit je G3 raritet

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1