0
Jankkec

Raspao se intercooler

Recommended Posts

Razišla se plastika od aluminijskog dijela. U voznji se culo kao eksplozija nakon cega je osjetno pala snaga i krenulo bacati dimnu zavjesu iz auspuha. E sad mene brine zasto se to dogodilo i kolki je to tlak moro biti nabijen da izbije tu plastiku.

 

image.jpg

 

Rekli su mi da bi trebalo otklonit uzrok prije ugradnje drugog intercoolera pa sad kaj bi to moglo bit. Kazu turbina ili EGR pa sad neznam kako bi opce mogao saznak sto nevalja i dali je potrebno samo ciscenje. U usisu ima dosta ulja rekao bi da to nije samo od iberlaufa iz masine i u zadnje vrijeme nasto trza oko 2000 okretaja u 2. a ponekad i 3. brzini.

 

Auto ima 330tkm i ovo mu nije originalni Intercooler tako da bi iskljucio dotrajalost kao uzrok havarije. Nakraju sam nekako doso do doma i prvo je dimio ko da na drva lozim i zacukavao uz neke neugodne zvukove iz masine ali nakon kilometar do dva vjerojatno prebaci na safe mod pa prestane dimit ali nema ni pola snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na passatu je tu pušto, ima na metalnom dijelu one uši što se povijaju i drže plastiku. Ova gumica mi je sam radila probleme pa sam stavio diht masu. Isto tak mi je jednom izbilo i onu gumenu cijev s plastične.

Budući da ovo nije original i u zadnje vrijeme ti je trzao rekao bih da je prvo počeo puštat i onda se raspao skroz. Stavi drugi i gas dalje. Da je preveliki tlak u sustavu javljao bi ti grešku. Tlak unutra ide do otprilike 1 bar, ovisno o turbini, snazi...

Unutra treba bit ulja, ne sad da ima pol litre, neg onak dooosta masno da bude.

Edited by Passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm vele da nece javit gresku ako je bio prevelik pritisam samo na kratko, a navodno je i to dovoljno da probije intercooler ili crijevo. Al kaj je tuje sad imam neki skrpani intercooler pa ak ga raznese nebu puno stete.

 

Ali naso sam danas da mi je jedno vakuum crijevo bilo probijeno tak da mozda zbog toga EGR nije radio kak spada, a spremam se i otvorit turbinu sad kad je sve raskopano cisto da vidim u kojem je stanju i da je pocistim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na passatu je tu pušto, ima na metalnom dijelu one uši što se povijaju i drže plastiku. Ova gumica mi je sam radila probleme pa sam stavio diht masu. Isto tak mi je jednom izbilo i onu gumenu cijev s plastične.

Budući da ovo nije original i u zadnje vrijeme ti je trzao rekao bih da je prvo počeo puštat i onda se raspao skroz. Stavi drugi i gas dalje. Da je preveliki tlak u sustavu javljao bi ti grešku. Tlak unutra ide do otprilike 1 bar, ovisno o turbini, snazi...

Unutra treba bit ulja, ne sad da ima pol litre, neg onak dooosta masno da bude.

Iz kojeg razloga bi u intercooleru trebalo biti ulja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulja ne bi smjelo biti.

Godinama se skupi od para, iberlauf spojen i tako. Ali ne ulje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam scupo i cijev do turbine i bilo je dosta masno na mjestu di iberlauf ulazi, bit ce da se od toga nakupilo u intetcooleru.

 

Nego da pitam kad sam vec tu .... kolko lufta smije imat osovina u turbini moja ima nesto manje od 1mm ono klima se ali ne jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka turbina ima svoju specifikaciku koliko smije imat aksijalnog i radijalnog lufta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulja ne bi smjelo biti.

Godinama se skupi od para, iberlauf spojen i tako. Ali ne ulje

Naravno da ne smije biti ulja u intercooleru no čovjek tvrdi da mora pa pitam da naučim i ja nešto novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo ste svatili, nesmije bit sad politra unutra, neg onak jako masno. Rastavite bilo kojem TDI-u intercooler i unutra je sve masno od ulja. Čak i kad pukne crijevo zašprica svu mašinu uljem kroz tu rupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi tu trebalo bit novo,akumulacija uljnih para u IC-u je sasvim normalna pojava jace izrazena na autima s kratkim relacijama koji se ne ganjaju.

Nekih pol deci se zna nekad nacijedit i kod najispravnijih turbina na autu i iako to nije ni slicno ulju koje je i dalje u karteru jebeno je ulje,crno,masno itd itd.

Ko nevjeruje vjerojatno misli da mali patuljci zaseru usisne grane u kombinaciji s cadjom iz EGR-a a neki si ugradjuju "oil catch can" da nebi nekim cudom skupili jednorogovu suzu.

Vece kolicine znace neki kvar,uglavnom pocne turbina srkat ali eto umjesto da skupimo neki suvisli odgovor ajmo chatat dalje ko je na kakvu vrstu ulja mislio,kolicinu itd itd...mlacenje prazne slame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbo kad se reparira i li kada se kupi novi turbo..on ce na usisu lagano slinit ulje. Nece ga bit pola litre ali ce prolazit lagano kroz kariku,pogotovo ako se makne crijevo,jer se napravi vakuum i onda pocne jos vise curit. Tako da uvijek i na svakom turbu na usisu ima malo ulja ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi tu trebalo bit novo,akumulacija uljnih para u IC-u je sasvim normalna pojava jace izrazena na autima s kratkim relacijama koji se ne ganjaju.

Nekih pol deci se zna nekad nacijedit i kod najispravnijih turbina na autu i iako to nije ni slicno ulju koje je i dalje u karteru jebeno je ulje,crno,masno itd itd.

Ko nevjeruje vjerojatno misli da mali patuljci zaseru usisne grane u kombinaciji s cadjom iz EGR-a a neki si ugradjuju "oil catch can" da nebi nekim cudom skupili jednorogovu suzu.

Vece kolicine znace neki kvar,uglavnom pocne turbina srkat ali eto umjesto da skupimo neki suvisli odgovor ajmo chatat dalje ko je na kakvu vrstu ulja mislio,kolicinu itd itd...mlacenje prazne slame

 

Jedini ko ovdje chata o ulju si ti. Ljepo sam reko da ga mora bit, a ovi tulipani se čude. I dan je odma odgovor zašt se raspo intercooler. Em je zamjenski, em mu je pušto i prije, čemu tolka čuđenja šta se raspo. pa ljudima izbija šelne i pucaju crijeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam skuzio da mi jedno crijevo odnosno ono od turbine do cijevi ispod branike ne drzi dobro .... potrosena je jedna kopcica pa stoji na koso u lezistu.

 

Postoji li neki nacin za skrpat tu kopcicu ili treba novo crevo. Neznam koj k im trebaju te kopce .... kaj je falilo selnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdije. Radio se o golfu 5 2.0 tdi. Zanima me kojim redom su poslagani hladnjaci od branika prema motoru te dali je I intercooler medju njima ili je kao na npr. trojci u braniku sa strane. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0