1 1
16v.turbo

iberlauf na 16V

Recommended Posts

po ovome što mogu vidjet, ovaj fitting za šlauf je daleko pre tanak, pa original cijev na mojem autu ima cca 20mm promjer ovo je možda 8mm

 

 

mk32litercatchcancloseup.jpg

 

 

2Kenny: sad je pitanje dal se taj komad može staviti pod ventildekl od 16v-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije dobro imati iber lauf na ventil deklu.

Provjereno,probano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragan. ja ću ga složit i znam da će bit bolje pogotovo ako misliš šarafit motor kako se spada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Lama

 

Ne mora biti tako mali,na 20v je čini mi se isto 20 mm i on može napraviti slično jer tamo ne ide izlaz ravno kao tu na slici nego skreće prema mjenjaču pod 90° i ide gore na poklopac. Bilo bi super da mu ide poklopac od 20v na njegovu glavu,s tim bi riješio dobar dio problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, sta ja da radim onda ? :D

 

da kupim block off plate, sa izlazom, pa da si otokarim i sprovedem crijevo fino i uredno i da nabavim kakav stvarno dobar OCC.

 

kod mene je na bloku plasticni izlaz za odusak. a to sam vidio da je stavka kad se narucuje block off plate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragan: ako se složi kako se spada nema šanse da baca više ulja nego što baca 1.8t

 

pokazat ću ti kad složim svoj ventildekl!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi crevo na izlaz iz bloka i malu gljivu na njega i vozi se kake kemije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi crevo na izlaz iz bloka i malu gljivu na njega i vozi se kake kemije...

 

 

pa imao sam do sad crijevo sa bloka sto je islo sve do blatobrana gdje je OCC bio (koji sam ja pravio) i na njemu je onda gljiva mala. i znalo je nekad pljunuti brdo ulja tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

444IN Tak možeš složit na nekog atmosferca, na turbaku ćeš u par stiskavaca imat litru ulja u motornom prostoru i smrad u kabini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romane zbog čega ti smeta postojeći odušak?

Pogledaj bilo koji 1.8T 20v motor i prekopiraj takav raspored,jedino što ćeš morati složiti i poklopac ventila kao i na 20v motoru.

Ako ti onaj plastični dio može ostati to ti je najbolja opcija,crijevo ide uz blok i ne zauzima puno mjesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lama bas pitaj danijela jel mu ikad bacilo ulje na odusak!

cak nema niti OCC!

Share this post


Link to post
Share on other sites

444IN Tak možeš složit na nekog atmosferca, na turbaku ćeš u par stiskavaca imat litru ulja u motornom prostoru i smrad u kabini

Evo mog atmosferca sve pliva u ulju

 

8c60.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su Repi njegovi popuzani slabo sastavili taj motor,pa zato baca toliko ulja na iberu :lol2

Jaoooo, ću se ranim sa tupom sekirom :lol2

Edited by Vesko B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su Repi njegovi popuzani slabo sastavili taj motor,pa zato baca toliko ulja na iberu :lol2

:lol2 :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ako je sve dobro napravljeno i ako je motor dobro razrađen onda su blowby plinovi puno manji...

 

svejedno mi je to čudno da ti ne izbaci ulja na njemu kad ga napuni puhalica!

:D btw daj neki video privatno ako se bojiš javno :D oću čut to... :D:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su Repi njegovi popuzani slabo sastavili taj motor,pa zato baca toliko ulja na iberu :lol2

Jaoooo, ću se ranim sa tupom sekirom :lol2

 

 

slazem se, ti bi mnogo strucnije ubacio klipove u blok vec ja, ipak si vwcc velicina, dugodisnja, forumska, slazem se nema sta. haha :D

 

ali bas steta da nisi, dobro bi ti doslo da se malo okitis da se imas sa necim pohvalit. sjecam se kako te je bolio nedostatak moje zahvale kada sam vozio 10 sec. iako ja i dalje ne shvatam sta ja to tebi trebam zahvaliti, uredno si naplatio sve sto sam kupio.

 

hoces da ti se zahvalim javno ovdje sto si pisao u ovoj temi sad? ako te ispunjava, evo odmah cu :lol2

 

mozda radi tebe sad iskesiram i neki OCC od 1000 funti :P

Romane zbog čega ti smeta postojeći odušak?

Pogledaj bilo koji 1.8T 20v motor i prekopiraj takav raspored,jedino što ćeš morati složiti i poklopac ventila kao i na 20v motoru.

Ako ti onaj plastični dio može ostati to ti je najbolja opcija,crijevo ide uz blok i ne zauzima puno mjesta.

 

 

ovako po slikama, rekao bi da je block off plate estetski ljepsi. i sa njega bi mogao malo drugacije to provesti pa bi dobio i na prostoru.

 

koliko ja razumijem iz svega, ukljucivanje dekla u igru i ne donosi neko poboljsanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

mozda radi tebe sad iskesiram i neki OCC od 1000 funti :P

 

 

Ne 1000 nego 2000funti za OCC :lol2

Edited by Vesko B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto... jednostavno ima vece tolerancije i kad je vruc i opterecen sve stima a da se nesaspe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koja je razlika izmedju OCC-a koji ima na sebi onu malu "gljivu" i oni koji je nemaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frende svaki bi trebao sa razlogom imat otvor za uljne pare!!

Filter ima malu svrhu a i estetike radi! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filter na occ je totqlna glupost, ili radis occ i spajas natrag na usis ili ne radis nia i stavis crevo sa gljivom kakva svrha occ-a ak opet venta van kroz tu gljivu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto... jednostavno ima vece tolerancije i kad je vruc i opterecen sve stima a da se nesaspe :)

 

 

uopce ne. tolerancija standardna za kovane klipove (kovani uvjek traze vise jer se vise sire pri grijanju), ono sto je Wiseco propisao tako je uradjeno. sada ce takodjer biti uradjeno kako su rekli u JE Pistons. nista u motoru nema extra toleranciju kao neka bas drag masina.

 

istina je da razrada motora zaista igra ulogu, testirali smo na motorima kasnije, ali nazalost ovaj koji sam imao nije razradjen kako sada smatram da je ispravno i najbolje (pocetkom davne 2008 godine :) ). mozda je tu dio razloga prskanja, mozda ne, svejedno je jako velik tlak u cilindru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam OCC zatvoreni bez tog filtera zato pitam da ne bi bilo drame kasnije

E da, i na motoru tu gdje se spaja OCC su cijevi fi18mm a na Occ su 12mm dali je to problem? Jer sam mislio staviti i crijeva od 12mm napravio sam redukcije jer ipak su manja i lakse ih je sakriti nego ove od 18mm

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1