1 1
huicm

Ne rade svijetla prekidača i svijetlo na km satu Golf 3

Recommended Posts

dakle ne rade mi svijetla prekidača ni na km satu.. provjerio sam osigurač i ispravan je.. šta bi moglo drugo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ostatak osvjetljenja na armaturi?

 

edit:

Sorry, sad sam skužio da Golf to nema.

 

Lampice su ispravne? Mada teško da su riknule sve odjednom...

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ostatak osvjetljenja na armaturi?

ma nista, samo radio svijetli..

A ostatak osvjetljenja na armaturi?

 

edit:

Sorry, sad sam skužio da Golf to nema.

 

Lampice su ispravne? Mada teško da su riknule sve odjednom...

ma nisam provjerio lampice al mislim i ja da nebi trebale riknit sve odjednom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvani prekidac od svjetla van i iza imas kao nekakvi krugic sa odvijacom okreni ga par puta proradit ce ti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvani prekidac od svjetla van i iza imas kao nekakvi krugic sa odvijacom okreni ga par puta proradit ce ti....

prika, problem je što nemam nikakav krugic iza na prekidacu..jedino neku rupu u obliku kruga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Susjedu na golfu3 krepale sve lampice osim lampice od prekidaca. Sta ti je sve svijetlilo od osvjetljenja prije nego je krepalo sve? Meni je na polu krepalo prvo osvjetljenje ventilacije, pa od grijaca, nakon toga je pocelo na km/h satu, a negdje u meduveremenu mi krepalo i osvjetljenje na prekidacu sve osim sredine. Nakon toga sam napravio rebuild sa ledicama od 3mm te neon zicom, i za sada 2 godine nije krepalo nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Susjedu na golfu3 krepale sve lampice osim lampice od prekidaca. Sta ti je sve svijetlilo od osvjetljenja prije nego je krepalo sve? Meni je na polu krepalo prvo osvjetljenje ventilacije, pa od grijaca, nakon toga je pocelo na km/h satu, a negdje u meduveremenu mi krepalo i osvjetljenje na prekidacu sve osim sredine. Nakon toga sam napravio rebuild sa ledicama od 3mm te neon zicom, i za sada 2 godine nije krepalo nista.

ma krepale mi lampice od ventilacije, od km sata i od prekidača za svijetlo.. ostale rade.. za el šiber radi i radi od prekidača za svijetlo ali cim upalim svijetlo ugasi se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

prika, problem je što nemam nikakav krugic iza na prekidacu..jedino neku rupu u obliku kruga..

e u toj rupi ti je zaruljica probaj odvijacem ju odvrnut i skuzit ces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel samo jedna zaruljica ima na golfu 3 kod onih rucica za ventilaciju ili ih ima vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedna ona skroz sitna mislin da je 1.2 w neznan točno al za prominiti moraš izvaditi cilu sredinu oko prekidača ako triba postupak pitaj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel samo jedna zaruljica ima na golfu 3 kod onih rucica za ventilaciju ili ih ima vise

Ako mislis mjenjat uzmi ledice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci hvala vam na savjetima, problem riješen i prekidač je riknio..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1