0
Guest Tuneline TDI

KUT PALJENJA NA TDI

Recommended Posts

Guest Tuneline TDI

Pozdrav...

 

odkad sam mijenjao zupčasti remen na tdi 90ks 1999.g auto kad pali du??e "vergla".

Frend mi je rekao da trebam ić na pode??avanje kuta paljenja, zato jer je mijenjan zupčasti. dal to mo??e bit posljedica, jer kad je auto spojen na vag-com, program ne javlja nikakvu gre??ku. Čuo sam da se preko vag-coma mo??e pode??avati kut paljenja, pa dal se ko ku??i u to da mi malo objasni kak to ide, i dal se uopće mo??e.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zvoneCH

sada sto mislis sa kutom paljenja neznam sto ti je to, ali problem je u tome, kad se je mjenao zubcasti jermen i mozes motor i pumpu staviti u fazu, ali kod tih pumpi je nakon mjenjave jermena potrebno jo fino nastaviti ili sa testerom pogledati einspritz begin, sa testerom se to vidi na nacin kad ides u motor koda 01 i onda tamo pod 08 (messwerteblock pr??fen) , zatim das unutra 000 adressu i dobijes 10 ili 14 razlicitih brojeva na drugome mjestu je taj einspritz begin (gledano sa ljeve protiv desnoj)

 

Motor moras imati temp. od 80 gradi i vrjednost koja mora biti unutra je sada ovisna od Broja motora.

za brojeve

AGR, AHF,ALH,ASV mora biti vrednost od 12 do 75 sto bi znacilo 2 do 3 gradi prije OT

 

za Motore sa brojem

AGP i AQM

25 do 125 sto bi znacilo 1 do 7 grada prije OT

za AGP motore koji su bili u produkciji prije 4.99 je vrjednost

37do88 sto bi bilo 0 do 4 grada prije OT

 

sto se tice promjene tih podatak sa testerom ako zelis daj se javi na pm ili meni na e-mail pa ti posaljem podatke u pdf formatu ali sve je na njemackom

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tuneline TDI

Ej hvala ti na informacijama, a ako ti nije problem po??alji mi ono kaj ima?? na mail:

 

drazen.ljubej@kr.htnet.hr

 

Hvala

 

Vrijedi piće... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da javim nakon cackanja sa VCDS dijagnostikom,pa ajd reko da provjerim timing na golfu kad imam sta da vidim na najnizoj tacki palenja dakle na onoj crvenoj liniji,i odlucim da napravim kako treba,skinem poklopac zub, remena i popustim ona tri sarafa na remenici bos pumpe i uzmem kljuc 22 i podesim timing,sad je malo iznad plave linije pa kontam da li je to dobro?

I kada sam to uradio sutra dan prvo paljenje auto upali iz prve bez verglanja na pola kljuca ali je nekih 5-6 sekundi radio cudno i kasnije sve normalno,i izbacio je gresku,pogledam opet putem vcds timing sve je uredu,obrisem gresku i evo cijeli dan nista radi ko sat pali bez problema,da li je to sto sam dirao timing pa je izbacio gresku.

Greska P1248 Start of Injection Timing Regulation: Control Deviation 

Mislim da je ovo uredu 

maxresdefault.jpg

Edited by GTI-VR6-R32
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
0