0
sven

celicna felga 17 cola 5x100 ?

Recommended Posts

postoji li 17 cola celicna felga 5x100 ?

 

Treba mi za golfa neka za zimske gume jer mi se neda kocnice mjenjat da bi stavio zimulje a i seljacki mi je neke felge imat po zimi.

 

Ako ne u VW-u postoji li bar u VAG-u nesto u 17 da bi islo gore ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inače ovo je već napravljeno da ne bi ispalo da pišem gluposti.

 

Izrezan je dio sa felge di je centralna rupa sa šarafima, i navaren da drugu čeličnu felgu (naravno gdje je isto prije odrezan dio sa centralnom i rupama za šarafe).

 

Naravno da treba biti sve u milimetar, da se napravit samo je pitanje koliko košta. SIgurnost? - po meni ako se dobro zavari ti trebalo biti ok, zasad sam vidio 3 auta sa takvim felgama. Pitanje dal se ti da zajebavat sa time.

 

Bilo bi zanimljivo vidjet T5 steelis i 5x100 rupe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tiguan je dolazija tvornicki sa 17" celicnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snake s foruma prodaje celicane 17 koje bi uz adapter sjele....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače ovo je već napravljeno da ne bi ispalo da pišem gluposti.

 

Izrezan je dio sa felge di je centralna rupa sa šarafima, i navaren da drugu čeličnu felgu (naravno gdje je isto prije odrezan dio sa centralnom i rupama za šarafe).

 

Naravno da treba biti sve u milimetar, da se napravit samo je pitanje koliko košta. SIgurnost? - po meni ako se dobro zavari ti trebalo biti ok, zasad sam vidio 3 auta sa takvim felgama. Pitanje dal se ti da zajebavat sa time.

 

Bilo bi zanimljivo vidjet T5 steelis i 5x100 rupe :)

 

Ali dali je napravljeno tak da su cijelo srce sa npr.15'' felge prebacili na drugu 15'' felnu ili je sa 15'' prebacivano na 17''.

Cisto sumljam da je moguce sa manje na vecu, eventualno sa vece na manju bi islo.

 

Vidio sam di se radilo sa 5 na 4 rupe ali je odtokarena samo sredina do pola rupa za sarafe i onda je nutra uvarena plocica na kojoj su zabusene 4 nove rupe (jedna se iskoristila stara). Ali to je bila off-road felna koja ima malo deblje meso.

 

Adapteri su ti mozda najbolje rijesenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0