1 1
golf 3 tdi

xenon golf v 2008

Recommended Posts

Ako se ide ugradjivati leca u obicne farove i ksenon kit, mislim da onaj jens iz zagreba je najbolji za to.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sa njuskala su depo, da i jesu original opet nemas ni balasta ni startera ni zarulja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro kaj niko od vas nije čuo za Branimira, čarobnjaka za svjetla? Čovjek živi u Vrapču i može napraviti kaj god vam padne na pamet. Moja preporuka, ja stavio na G5 neoriginalne farove s lećama i xenon neki kineski 4300 k, savršeno, prošlo 6 mj. bez problema. Pošto imam serijske perače farova nadam se da ću se provući na tehničkom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Culi smo i za njega,moze li aftermarket xenon kit na oem far to sam pita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Culi smo i za njega,moze li aftermarket xenon kit na oem far to sam pita

Nisam siguran, kolko se sjecam jedan decko kaj radi s time mi je davno rekao da bi bilo tesko kao kineski xenon kit na oem far itd itd. Al to je isto njegovo misljenje bilo tak da...ako je netko radio to nek se javi :D

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro kaj niko od vas nije čuo za Branimira, čarobnjaka za svjetla? Čovjek živi u Vrapču i može napraviti kaj god vam padne na pamet. Moja preporuka, ja stavio na G5 neoriginalne farove s lećama i xenon neki kineski 4300 k, savreno, prolo 6 mj. bez problema. Poto imam serijske perače farova nadam se da ću se provući na tehničkom

Moze li broj od covjeka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro kaj niko od vas nije čuo za Branimira, čarobnjaka za svjetla? Čovjek živi u Vrapču i može napraviti kaj god vam padne na pamet. Moja preporuka, ja stavio na G5 neoriginalne farove s lećama i xenon neki kineski 4300 k, savreno, prolo 6 mj. bez problema. Poto imam serijske perače farova nadam se da ću se provući na tehničkom

To sto si ti stavio, ljudi rade od 2007-e. Bar sam tad ja stavio Hella xenon look farove i Phillips aftermarket xenon kit. Sve to na novog GTI-a. I sve je to radilo bez ikakvih problema. Tako da to nije neka filozofija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni rekao da je filozofija, dosta ljudi ovdje i preveć filozofira.

 

 

Broj: 098 609 787 Branimir.

 

 

Vlaho, jesi imao problema na tehničkom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad. Imao sam oem perace farova, jedino auto nivelaciju nisam imao. Auto sam prodao 2014-e i bez ikakvih problema sam prolazio tehnicki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka takodjer Branimir (Jens)

On mi je slozio bixenon prije 2 godine nikakvih problema nisam imao niti se rosi nit bilo sta

S njim necete pogrjesit

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftermarket xenon može u oem farove uz malo igranja,ja sam sebi složio na svom golfu xenon farove od gti-a i bubnuo nutra aftermarket xenon sa njuskala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko iskustva sa xenon farovima od IN PRO proizvodaca? Jesu priblizni bar oem xenonima,ili je to isti vrag ko depo itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ti "zamjenski" su dosta losiji kvalitetom od orginala. Imao sam Helline xenon look farove i od Depo-a. Razlika nebo i zemlja. Hella farovi i oem far daju skoro isti snop svijetla, dok su ovi od Depo-a bacali neke sjene i nisu lijepo sjedali na autu, bilo je lufta. Dok su Hellini bili na mjestu u milimetar.

Ja sebi nikad vise zamjenske farove necu uzeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sugestija ti je da odeš do jens-a(branimir) i u postojeće farove si ubaciš xenon, ja sam to odradio prije cca 2 tjedna i preeeeeeeeee zadovoljan sam odrađenim. Mogu ti poslati sliku ako želiš da vidiš kako to izgleda/svijetli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sugestija ti je da odeš do jens-a(branimir) i u postojeće farove si ubaciš xenon, ja sam to odradio prije cca 2 tjedna i preeeeeeeeee zadovoljan sam odrađenim. Mogu ti poslati sliku ako želiš da vidiš kako to izgleda/svijetli.

Koliko jens uzima za takav posao? Ajd molim te koju sliku stavi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1