0
golf4tdi2001

Golf 4 1.9 TDI PD _SLAY_

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima, evo da i ja predstavim svoj auto golf 4 climatronic iz 2001 godine, 101ks uzeo bi i jačega no zakon ne dopušta više od 110 ks nažalost..auto je kupljen u 12 mjesecu prošle godine sa 185 000 km ako je istina jer nisam išao na tehnički vidjeti..jako je dobro očuvan, sve šta je rađeno sa motorom i bilo kakvi stavljani djelovi stavljani su orginal od vw tako da sam jako zadovoljan kupljenog auta

Promjenio komplet kočnice, stavljene TRW, zamjenjeno kvačilo..bilo je malo problema sa turbinom jer je auto bio strašno zagušen, tako da su promjenjeni ventili skoro svi i crijeva kompletna te je turbina očiščena..

 

stavio sam JVC radio, i kupio sonyeve trosistemce i ugradio ih na ploču od prtljažnika

 

alu felge su došle sa njim od 15" cola

 

 

2dvtp3o.jpg

 

 

 

 

tako smo se vozili pa sam stavio u 7 mjesecu ledice u auto i na osvjetljenje tablica, tako da mi sad iz aviona može :drot očitat registraciju :D

onda sam naletio na akciju u citiusu i otišao malo chipirat auto, te sam ga podigao na 130 ks..razlika nebo i zemlja kako ide ;-)

nakon toga sam naletio na jedne felge šta su mi se užasno svidle, naravno 17" tako da one od 15" budu na zimskim gumama

 

2ag0rra.jpg

 

oa29sp.jpg

u planu je staviti volan od golfa 5 gti, te bi zamolio nekoga za pomoć odmah, pročitao sam negdje da je dosta komplicirano ubaciti airbag od petice u četvorku zbog drugačijih jackova..ako bi mi mogao netko to malo pojasnit ili stavit neki link kako i šta točno jer nisam mogao ništa određeno naći šta bi mi pomoglo

 

te staviti kw gewinde
ubaciti ventilaciju od bore
staviti farove od r32
ofarbat lajsne u boju auta

 

gewinde sam našao polovne samo bih ih odnio na reparaciju prvo, ali još se premišljam

 

ako netko ima volan ili ventilaciju od bore neka se javi na pm, to pod prvo rješavamo :palacg

slike nisu nešto ali to je za početak, uskoro ćemo bolje dok bude malo ljepši dan da ga mogu i ušminkat ;-)



http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/81761-golf-4-19-tdi-pd-slay/

Edited by golf4tdi2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Evo da podijelim sa vama novosti sta su se desile proteklih dana, uglavnom ukrali su mi auto u utorak navecer u 20;10 ispred kuce..donio stvari i iso ostavit u kucu a ključ ostao u auto na 2 minute doslovno..policiju sam odma zvao i sve moguce kolege u okolici ako ga vide al na svi srecu naso ga je prijatelj u 2 sata u noci parkiranog na nekakvom putu u grabi, hvala Bogu pa nije otiso u neciju garazu za dijelove..puko je prednji lip i ona guma/plastika sta se nalazi u blatobranima, sve drugo je ostalo citavo na svu srecu

 

 

60540808be54a40474d53787fafd4319.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

69d660d90cc1b1a865616c3e87718b02.jpg

 

bfbdcb19d9132666416835fcc3126cd2.jpg

 

Evo malo da osvjezim slike, uglavnom slozen je lip, malo vezica i busilica i rijeseno, dok nebude boljih dana da se novo kupi..

 

Pitanje sad jedno, zadnja lijeva celjust mi ne razdvaja plocice tako da su gotove, e sad kolko je tesko zamjenit te klipice ili sta konkretno da to radi kak treba il bas moram majstoru vozit??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prosli vikend skidao farove dolje zato jer mi je far na suvozacevoj strani bio vlazio..kad sam ga skinuo unutra zice bile poguljene valjda od topline tako da sam i njih izolirao i rijesio sam onu kopcu na faru jer je bila pukla kad sam bio mjenjao zarulje..sve fino vratio al izgleda da vlazi negdje na staklu tako da cu to morat zasilikonirat..danas sam evo bas zamjenio senzor protoka zraka jer me bio zafrkavao, gasila se i palila turbina neovisno o obrtajima tako da je je sad sa tim glupostima oko zraka sve promjenjeno stavio sam senzor pierburg na preporuku majstora

 

b1ccaef135a347c39a0b2cf23baae728.jpg

 

9f366c17eb7e1cadbe3070dff5dfa1fc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo osvjezim toppic..kupljene su RH felge 17, dvije 8 jota a dvije 9 jota..uz njih sam dobio i adaptere..u planu je ispolirat rub do visokog sjaja i prefarbat ih

 

Izvaden je katalizator i lonac, tako da je sad ravna cijev, te sam stavio izlaz..sad se cuje kako treba

 

 

Imam problem jedan, spustio sam zadnji kraj na lijevoj strani do kraja, i idem na drugu stranu spustit i razlika je dosta velika, nekih 7mm mi spusti desnu stranu jace, jel to zbog opruga zato sta su oslabile ili??

 

6be312b57be65654b0f8debb3667a8ba.jpg

 

788e116a31ffbc1fe67de738fbf429bc.jpg

 

80fa711927d1dc2d74e7a766c5eb3b40.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0