1 1
Ivan Milisic

bad look, farbanje lajsni, claer look ili branici?

Recommended Posts

dakle za koji dan idem raditi bad look i trebam par savjeta

 

kako izvesti otvaranje haube? pomisljao sam da na onaj mehanizam zavezem zicu i na kraj prsten nekakav pa da kod fara provedem to i od tamo otvaram?

 

drugo, farbat cu lajsne u boju auta, i one zastite iznad blatobrana , te zadnji spojler (krovni) i

 

da li farbati prednji i zadnji nastavak za spojler - one na samom dnu plastike crne.

 

da li da farbam i pragove ili da ih ostavim crne?

 

trece -praviti clear look ili neki prednji branik kupiti?

nekako me vuce clear look, npr kao od mire sa vwclubcroatia, ali ne isto...

 

a_4.jpg

 

on je ofarbao zadnji a prednji nije. pragove je ofarbao...

 

ajmo, hitno savjete :)

 

meni je za sada ova kombinacija. naprijed clear look, sa ofarbanim donjim dijelom spojlera (ali nemam jos od vr6 nazalost ) bez pragova i ofarban zadnji donji dio... ali onda ce pragovi izgledati ruzno jer su crni mozda...

 

 

eh da, maska bez znaka je narucena i dolazi, i ona ce se farbati

 

 

trazi me 1200 bad look hauba

800 farbanje svega ovog ostlaog, + 300 krpanje branika tj popunjavanje da napravim clear look. jel to ok cifra?

 

 

moj auto je ljubicasto plave boje, evo slika losa da se moze vidjeti samo :)

 

vbgarage8lz.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Hauba se otvara i sa bad lookoam kao i bez njega, ja mislim ,samo će?? si prste malo lomiti :) :) :lol:

 

Nemoj clean, uzmi RS4 style

 

pragove farbaj, ali ovaj nastavak nemoj... em je ru??no, em ako ga spusti?? brzo će?? ostati bez boje na njemu i ako ga negdje savije?? - puknut će ti boja.... Onaj zadjni isto ofarbaj i ako ti se da tj. ima?? mogućnosti napravi da se nevidi prijelaz sa branika na tu plastiku kao ??to je ??lapan neven to napravio... mirotov ti to nema spojeno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd poslaji sliku kad zavsris s tim,bas me zanima kak ce izgledat kad ofarbas ove plastike na blatobranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

svugdje sam zabrijao na clear look umjesto clean jer sam razmisljao napisati i clear farove, g4 style da cu staviti uskoro :doh:

 

skeeco, svaka cast ali meni rs4look nikako ne pase... :(

 

poslat cu slike kad bude gotovo...

 

 

nego jedno pitanje

 

bad look hauba, da li se hauba malo izvlaci, tj povlaci prema dolje, ono premjesta malo pa onda dodaje lim? vidim da su neki izvlacili a neki ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Ma kupi se ona bad look obrva i to se gore nakelji (ne doslovce nakelji, ali neznam kako se točno učvrsti pa da ne pametujem previ??e izrazima kojima ne baratam :) ), pokita onaj prijelaz i vozi... ;)

 

Pa gle rs4 na ovog gore plavom golfu kaj je kao header image stranice :) malo je prejeben :) Ali dobro, stvar ukusa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

zavari se, skeeco :lol:

mili> farbaj sve u boju karoserije ako os, al ko sto ti je skeeco reko nemoj lip jer ti nece dugo cijeli bit u boji auta; i pogledaj nevenovu tricu kao sto ti je rekao ;) (imas ga u galeriji, onaj zuti/zlatni)

 

i sto se tice otvaranja haube, mozda da stavis samo splente (osigurace), a ovu "kuku" maknes. mada ako ides da taj sminka style, takvi "racing" detalji se mozda bas i ne uklapaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
zavari se, skeeco :lol:

a palo mi je na pamet ali plastika i varenje mi nekako neidu jedno uz drugo... :) mislim, ono neznam, velim, mo??da se to ka??e tako ali nisam stručnjak :) bar priznam za razliku od nekih :P:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skeeco to ti i nije plastika to ti je lim koji se zavari na haubu

Obrve su ti plastika koja se stavi na farove

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Ti si malo u ??tefu ako nisi nikad vidio plastičnu bad look obrvu... :) NHF :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali samo ti ocu reci postoje ti bad look i obrve, a bad look se vari na haubu, a obrve su ti plastika teska i zakace se za farove ili sta vec ako me kuzis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj koji mi je treboa raditi na kraju ne zna kako bi izveo bad look :( dobro je nadj rekao, prejeftino da bi bilo dobro :( cekam onda 3. mj kad mi jedna iz bmw servisa bude napravio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
Ali samo ti ocu reci postoje ti bad look i obrve, a bad look se vari na haubu, a obrve su ti plastika teska i zakace se za farove ili sta vec ako me kuzis ;)

Ma znam ja o čem pričam... obrva je ono kaj prekrije samo far ali obrva je i cijeli onaj bad look ajmo ga nazvat nastavak... znam o čem pričam za boga miloga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
ovaj koji mi je treboa raditi na kraju ne zna kako bi izveo bad look :( dobro je nadj rekao, prejeftino da bi bilo dobro :( cekam onda 3. mj kad mi jedna iz bmw servisa bude napravio

Ima ti čovjek koji je na??em Bufli radio bad look haubu za male novce, ali ono ??to je nevjerojatne je da mu je napravio jako kvalitetno (nije mu puklo, niti napuklo nikad jer se mnogima to znali desit kod zatvaranja, npr zlatku, nakon prvog poku??aja zatvaranja haube :lol: )... Ajd po??alji Slaveku PM, mislim da ti on ima broj od čovjeka... jedino je bed ??to je iz klc tj. okolice čovjek, ali ako ti da razumnu cijenu, mislim da ti nebi smio biti problem ;)

 

Evo ti odmah link na njegov profil da ne tra??i??...

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showuser=6

 

objasni mu o čemu se radi da nebi bio izgubljen jer rijetko čita forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vam velim to nisu nikakve obrve nego je to lajsna !!!!obrve idu na farove

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
da vam velim to nisu nikakve obrve nego je to lajsna !!!!obrve idu na farove

De odi tamo čiiraj atmosferca :lol2: Tu govore lajsna a to je malo totalno krivo, jer svi znamo čemu sli??i lajsna i gdje se nalazi.... A koliko ja znam bad look niti slu??i da ??titi od udaraca vratiju i sl. lagane udarce kao one na branicima niti ne sprečava da gume bacaju blato do ??ajbe...

Share this post


Link to post
Share on other sites
da vam velim to nisu nikakve obrve nego je to lajsna !!!!obrve idu na farove

De odi tamo čiiraj atmosferca :lol2: Tu govore lajsna a to je malo totalno krivo, jer svi znamo čemu sli??i lajsna i gdje se nalazi.... A koliko ja znam bad look niti slu??i da ??titi od udaraca vratiju i sl. lagane udarce kao one na branicima niti ne sprečava da gume bacaju blato do ??ajbe...

odi na juris.hr pa pogledaj ja nikome ne solim tu pamet!!!!!! :P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

bla,bla bla svako zove kak to hoce neko mozda to zove guma hehehehehhe

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1