1 1
silverline

Ovlašteni servis - izmjena ulja

Recommended Posts

vr-turbo

-slažem se u potpunosti..kod obe stvari ima svega bez pogovora.Serviseri u ovlaštenim servisima nisu bez grijeha rođeni.Pojedini pohađaju razna školovanja kako bi se što efikasnije približili problemu i uspjeli ga otkloniti.Toga u privatnom sektroru nažalost ima jako malo pa i kod jedne i druge strane dolazi do raznih apsurda.

 

silverline

-u ovom slučaju Vlaho2901 je zatražio ponudu za obavljanje redovnog servisa i u sklopu te ponude je zatražio prisilnu regeneraciju DPF filtera za što je potreban ODIS i rad na računalu.

 

projektilski

-ni jedan ovlašteni servis VAG grupacije ne reparira neispravne komponente,za to postoje ljudi u pozadini proizvodnje za što se dobijaju tausch dijelovi sa garancijom 2 godine po nabavnoj cijeni tog dijela.

 

AUTOFREAK

-istina sve što si napisao,program je unaprijed izrađen za svaki automobil gdje je definirano kad i šta bi trebalo očistiit,pregledati,zamjeniti.

 

vlaho 2901

-moram te razočarati činjenicom da imaš vrlo plitko razmišljanje(gledaš na blizu)..kod nebroj situacija ljudima je se isplatilo održavanje u ovlaštenom servisu gdje su za pojedine kvarove(učestale greške) dobili kulancu za popravak i puno iza isteka garantnog roke koji je za našu zemlju propisan na 4 godine i 100000 kilometara,a za Njemačku je to npr 2 godine i 50 000 kilometara.

Znači ako tebi na 130 000 propiša hladnjak povrata ispušnih plinova vrlo je lako moguće da ćeš dobiti kulancu u iznosu od 100 % za djelove te platit ćeš samo rad i uštedio si cca 4000 kuna.Je li to npr. malo?

Nisi ti tjerao nikog ništa ali jasno je da se troškovi trebaju pokriti,a o samoj dobiti za servis na kraju godine ne želim ni razmišljati jer me ne zanima.Znam samo kad bi imao mogućnosti da bi ga otvorio i ja.

Imamo različite poglede na to i na planeti nas ima svakakvih.Počevši od sebe evo AUTOFREAK zna moj pristup prema strankama i nek javno kaže jesam li uvjek za to da se stranci olakša trošak,vrijeme,popravak.

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovlasteni (svih marki) jako jako znaju varati i to je cinjenica. Njima je najlakse sve zamijeniti pa cak i ako nije potrebno i gotovo. Vec tako i onako imaju skupe djelove za koje iz iste tvornice samo bz vw loga dobijes identican proizvod po 3-5-7 puta manjoj cijeni onda jos lupaju i marze. Doslovce nista ne znaju popraviti ako je u pitanju elektronika. Zbog jednog tranzistora oni narucuju citavu centralnu jedinicu i naplate je 4000kn + rad...

E vidiš upravo to je katastrofa, neznaju ništa popravit ( u biti ne žele ) takva je politika VW, samo da ti stave novi dio.

Tako sam ja dok mi je bio problem u klima kompresoru, nisu znali( nemaju rez. dijelova ) popravit nego bi oni odma novog ( cca 2500-3000kn kod njih). ''Malo morgen'' otišao ja u specijalizirani servis za klime i čovjek mi isti dan popravio kompresor i evo već 3 godine šljaka bez beda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidiš upravo to je katastrofa, neznaju ništa popravit ( u biti ne žele ) takva je politika VW, samo da ti stave novi dio.

Tako sam ja dok mi je bio problem u klima kompresoru, nisu znali( nemaju rez. dijelova ) popravit nego bi oni odma novog ( cca 2500-3000kn kod njih). ''Malo morgen'' otišao ja u specijalizirani servis za klime i čovjek mi isti dan popravio kompresor i evo već 3 godine šljaka bez beda.

 

Da citao sam, to obicno onaj ventil na kompresoru klime ode. Kaj bi ovlasteni mijenjao nekaj kaj se da zamijeniti (ne trebaju ga ni popravljati) nego odmah citav kompresor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projektilski, nije bio ventil u pitanju, oni su ga promjenili ( ovlašteni ) ali i dalje nije radilo pa sam zbog toga otišao u drugi.

 

Laky- imali su ga bar tu di ja servisiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja srecom nisam imao jos problema s kompresorom, ali gdje god sam citao mijenali bi komplet i kao taj dio se ne moze posebno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste vi blesavi il coravi.. eto ako je do ventila a u dosta slucajeva je do njega il se sami kompressor razleti il se odvije centralni saraf na remenici pa se zubici ostete.. a kako u vw-u pojednidi dio ki sta je ovdje ventil na kompressoru NEPOSTOJI kao zaseban dio onda neznam cemu se cudit da su dali ponudu nov kompressor... VW daje novi tj tausch (reparirani) s garancijom 2god na rad i djelove... i jedino tako se dade rjesit. Za pojedine djelove postoje spec. servisi i to je to.... Neznam cemu napadat ovlasteni kad radi samo s onim sta ima u ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svadam s vama.

 

 

Nebih ulazio puno u polemike i veliku diskusiju glede pojedinih stvari i činjenica koje su tu iznešene...ali evo da krenem redom:

 

Sitan materijal je stavka koja postoji u svim servisima i ona pokriva dio potrošnog materijala koji je korišten pri servisiranju vašeg vozila.Automatski je generirana programski te nekad je nije oku ugodno za vidit.Realno govoreći tko bi trebao platiti Brake Cleaner,sredstva za podmazivanje,start spray.a ,odvoz i reciklažu starog ulja,odvoz+ pranje + dovoz krpa za brisanje,amortizaciju dizalica,alata,itd da ne nabrajam ?

 

Za postupak regeneracije mo traje minimalno 1 sat,a prije toga postoje preduvjeti da bi se regeneracija započela,ali zašto bi se koristio ako se auto vozi normalno i lampica "check engine" ne postoji,ne postoji unos u memoriju grešaka,filter nije napunjen??Zašto ne uštediti tih 260 kn + PDV ?

 

Vlaho bi li ti promjenio ulje nekome za 80 kn kod sebe možda da imaš automehaničarsku radnju?

Možeš li razumjeti da novi ODIS program sa laptopom košta oko 40 000 kuna + dodatna mjerna tehnika + licenciranje svaku godinu?

U slučaju kvara na cesti koliko bi platio šlep službu do servisa i zamjensko vozilo?

 

 

Radim u ovlaštenom servisu i ne branim ga,ali samo hoću naglasiti da uvjek postoje dvije strane...stanite malo u kožu vlasnika istog pa razmislite o svemu ovome.

Održavanje vozila u ovlaštenom servisu je najjeftinija varijanta iako ona izgleda skupo,ali nagledao sam se svega i svačega u zadnjih godinu dana...raznih propusta lokalnih majstora koji iza toga samo užimaju ramenima..

 

Daj mi objasni zasto sitan matrijal pod racun GFS vodenje funkcije (dijagnostika) dodatno naplacuju samo jedan komad papira da isprinta racun? Ispalo je 5,20 kuna. A takvih fotokopirnih papira sa 500 stranica kostaju 25 kuna

 

Zasto u Njemackoj VW ovlasteni servisiraju svakih 30.000km ,a nasi SAMO 15.000km? Da imaju vecu zaradu?

 

 

 

Na ulju servisi imaju najvecu marzu i zato im nije drago sta nosite sa sobom a dok je garancija drz te se ulja iz servisa jer kvarovi znaju bit skupi i nedooustite da vam nesto odbiju jer ulje bilo vase a vi sami neznate jel fejk il orginal a svi trazite sto nizu cjenu.

 

Kako znam da ovlasteni prodaje orginalno? Ne proizvode oni ulja niti prepakiraju. Vrlo moguce da ovlasteni kupuje fejk pa onda veli papa garancija. Nitko ne trazi nisku cijenu jer na uljima se ne smije skrtariti.

Shell Helix Ultra AVL 5w-30 - 5 litra kosta 288Kn. Po ovlastenom je 689kn. Iskreno, meni nije drago da me netko pravi budalu.

 

 

Ako hocemo zadrzati garanciju - plesi kako Zubak svira.

Samo treba imati na umu da OEM znaci NAJJEFTINIJE uz zadovoljavanje MINIMALNIH svojstava ...

Bitno da na uljama drzimo specifikacju norme C3 i 504.00, 507.00. ( dizele )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne kuzim. pa nitko vas ne sili u ovlasteni

 

svi bi jebali ,a da ne uđe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dottore s sad ga meljes.... Ivkasteni servis nije neka supa... Sve sta uzimaju odredjuje zastupnik za kojeg rade... Svaka stvar ima deklaraciju a mislis da bi vw dopustio nekome da kupuje fejk i tako im unistava ugled kroz garancije i sire? Ta prica je moguca u malim garazama koje nisu ovlasteni servisi. Nemas pojma koje gluposti i sitnice gledaju za iso standard tj to odredjuje dal mozes bit ovlasten il ne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste vi blesavi il coravi.. eto ako je do ventila a u dosta slucajeva je do njega il se sami kompressor razleti il se odvije centralni saraf na remenici pa se zubici ostete.. a kako u vw-u pojednidi dio ki sta je ovdje ventil na kompressoru NEPOSTOJI kao zaseban dio onda neznam cemu se cudit da su dali ponudu nov kompressor... VW daje novi tj tausch (reparirani) s garancijom 2god na rad i djelove... i jedino tako se dade rjesit. Za pojedine djelove postoje spec. servisi i to je to.... Neznam cemu napadat ovlasteni kad radi samo s onim sta ima u ponudi.

Nisi u pravu, ima ventil za zamjenit, samo što su ga oni uzeli preko ''loco'' dobavljača.

Gotovo za svaki dio kompresora postoji rezervni dio što sam se uvijerio kod specijaliziranog servisa gdje je majstor itekako bio susretljiv.

U ovim cijenam za isti servis smo vidjeli da svaki ovlašteni ''pjeva'' po svom, tako je daljnja rasprava smješna nažalost.Za isti servis xy različitih cijena kod ovlaštenog wtf? Tko je tu lud?!

Ja i dalje idem u ovlašteni, ali neke stvari fakat graniče sa zdravim razumom.

Nek bude i cijena ulja 200kn po litri što se mene tiče, ako ja imam garanciju na rad i budem zadovoljan sa njima.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 2010 bio u ovlastenom...auto nije vukao. otisla instalacija senzora. ugl. dosao sam tam, cca 4 sata rijesavan problem. Auto je bio znaci potpuno hladan.

 

Auto je popravljen i zovu me na dodjem na test voznju nakon popravka. Ja sam bio na mjestu suvozaca i doticni voditelj je doslovno peglao na hladno. ja sam odmah rekao da se to ne radi sa mojim autom na sta mi je odticni iz VW rekao da sta ja znam o tome, on ima 20 godina iskustva i da mu nece nista biti.

 

Znaci razvukao je hladan auto na 160 da meni pokaze kako je sve u redu a kazaljka jos stajala na pocetnih 50c..

 

Meni to smeta i ne razumijem da me se kao stranku uopce ne slusa.

 

Zalio sam se sinu od gazde i on je rekao da je to nemoguce, da oni svaki auto zagriju.

 

a da ne pricam o nabijanju gasa do max i gasenje ni sekunde cekanja, to je jednostavno nepostivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste vi blesavi il coravi.. eto ako je do ventila a u dosta slucajeva je do njega il se sami kompressor razleti il se odvije centralni saraf na remenici pa se zubici ostete.. a kako u vw-u pojednidi dio ki sta je ovdje ventil na kompressoru NEPOSTOJI kao zaseban dio onda neznam cemu se cudit da su dali ponudu nov kompressor... VW daje novi tj tausch (reparirani) s garancijom 2god na rad i djelove... i jedino tako se dade rjesit. Za pojedine djelove postoje spec. servisi i to je to.... Neznam cemu napadat ovlasteni kad radi samo s onim sta ima u ponudi.

 

U vw ne postoji ali ga zato svaki klima majstor ima? E pa u vw ne postoji jer je vec zarada ako zamjenis citav kompresor. Da li me smeta to? Da smeta me, ne znam sa koje strane (ekoloske, moralne, novcane) bi mogao opravdati zamjenu citavog kompresora ako se moze zamjeniti samo dio i ako se to radi pod normalno u klima servisima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasna ta garancija na dijelove ili rad o kojoj pričate kad se radi o izmjeni ulja i filtera. Šta ako oni promijene ulje i filtere daju garanciju na motor?

 

 

A što se jednog ovlaštenog iz Istre tiče, znam primjer kad su čovjeku mijenjali brtvu glave i uredno je naplatili iako nije u tome bio problem, tip je masno platio i otišao kod "lokalnog" mehaničara koji je otkrio da je problem u hladnjaku ulja, promijenio ga i sve ok.

 

 

Ne kužim ni to, ako je riječ o ovlaštenom servisu, šta oni ne bi trebali garantirati kad nešto mijenjaju da je stvarno problem u tome?

Ako ne, onda koja je svrha ovlaštenog servisa, svatko može pogađati u čemu je problem i mijenjati stvari napamet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kostolomac nisam u pravu? Dodji malo na etku pa ces vidit. ;)

 

 

Stonse tice uzimanja ventila u spec servisu to moze bit dvosjekli mac... Nemos dat garanciju na dio a eto kompresor se razleti za pet dana i stranka dodje natrag u servis i trazi garancjju na rad jer je radjeno po kompresoru...i onda natovaris probleme samom sebi. Ovlasteni moze dat savjet da odete u spec servis i mirni. Kad je kvar u garanciji postoje protokoli koje treba zadovoljit da bi se od proizvodjaca trazio drugi dio tj da ga nenaplate servisu...

 

Sto se tice garancije procitajte ponovno... garancija na rad i ugradjeni dio te ako sta crkne zbog tog djela il radova kojo mogu utjecat na crkavanje necega.

Sad jasnije?

Kod nerjesavanja problema vrati se auto na reklamaciju.. .. jer kvar nije rjesen...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kostolomac nisam u pravu? Dodji malo na etku pa ces vidit. ;)

 

 

Stonse tice uzimanja ventila u spec servisu to moze bit dvosjekli mac... Nemos dat garanciju na dio a eto kompresor se razleti za pet dana i stranka dodje natrag u servis i trazi garancjju na rad jer je radjeno po kompresoru...i onda natovaris probleme samom sebi. Ovlasteni moze dat savjet da odete u spec servis i mirni. Kad je kvar u garanciji postoje protokoli koje treba zadovoljit da bi se od proizvodjaca trazio drugi dio tj da ga nenaplate servisu...

 

Sto se tice garancije procitajte ponovno... garancija na rad i ugradjeni dio te ako sta crkne zbog tog djela il radova kojo mogu utjecat na crkavanje necega.

Sad jasnije?

Kod nerjesavanja problema vrati se auto na reklamaciju.. .. jer kvar nije rjesen...

Gle vjerujem ti da nema, kad ti to lijepo vidiš:)

Zato sam i napisao da su ga uzeli od ''loco'' dobavljača. ( Tokić, Auto Krešo, ADM da ne nabrajam više.. )

Kolega mi je ''servisni savjetnik'' u tom servisu zato i idem kod njih jer su mi do sad sve uredno napravili i nikad se nisam morao drugi put vraćat za istu stvar:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se tako al kasnije moze doc do nepotrebnih problema pa vjerovatno zato daju samo da moze ici re parirani ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dottore s sad ga meljes.... Ivkasteni servis nije neka supa... Sve sta uzimaju odredjuje zastupnik za kojeg rade... Svaka stvar ima deklaraciju a mislis da bi vw dopustio nekome da kupuje fejk i tako im unistava ugled kroz garancije i sire? Ta prica je moguca u malim garazama koje nisu ovlasteni servisi. Nemas pojma koje gluposti i sitnice gledaju za iso standard tj to odredjuje dal mozes bit ovlasten il ne....

Ne brini se, ISO standarde sam završio u tehničkoj. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto... a u servisu je malo more stvari koje su potrebne za zadovoljit standard i potom audit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivo jel vi u servisu imate Castrol Edge FST (Flud Strenght Technology) 5W30 507.00???

 

Od jednog ovlastenog sam dobio to ulje u ponudi, jel to LL ulje ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima FST a ima i

Castrol Edge Profesional

Longlife III 5W30

SAE 5-30, ACEA C3

VW 504 00/507 00 Porsche C30

 

FST je vidim za vise proizvodjaca.. Bmw,merc,porsch,seat,vw,audi...

 

Nek ti daju ponudu i za ll orginal vw-ovo...

GVW 052 195 M2 1L 184kn

il 5litreni bidonić... G 052 195 M4 880kn (kad podjelis s 5 tad je litra 176kn)

 

A Edge LL III je 198kn s tim da se moze smanjit naravno kad je rjec o servisu sto i rade kad je 4+

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na info. Dobio sam ponudu od jos jednog ovlastenog i tamo je navedeno to Castrol Edge FST.. Pa me zanimalo jeli obicno i to koristite. Jer vidim po normi je i 5W30 je.

 

Eto jos da nadodam da sam u ovom ovlastenom dobio gratis provjeru i ciscenje dpf-a ako bude potreba, i gratis to propuhivanje filtera goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda su ovlasteni losi :) Al sad kad je tako onda nemoj donosit svoje ulje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno kako varirajucjene u ovlastenom servisu

 

Pitao sam za tt papucice 320kn mi je rekao u zubaku kc a tu par decki je napisalo da ima ih vec po 260kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1