1 1
silverline

Ovlašteni servis - izmjena ulja

Recommended Posts

On 14. 03. 2019. at 22:11, Jole112 said:

U cemu je razlika  ista radiona druge cijene ? Ulje i filter 419 kn s PDV om radi se o golfu 7 TDI  https://www.neostar.hr/servis

Neostar je poznat po tome da radi sa najeftinijim dijelovima koji postoje na tržištu. Tako da to uzimaj u obzir.

Nemam osobno iskustva s njima, pa nemogu konkretno reći negativnih stvarih osim da rade s najjeftinijim dijelovima.

nekome to odgovara, a nekome ne.

Baš sam zvao u Štasni da pitam koliko bi me došlo izmjena ulja, filtera ulja ,zraka i kabine sa mojim dijelovima i kažu oni meni samo ruke 600kn, tu je kao i zbrinjavanje starog ulja. Rekao ja njima hvala lijepo.   Pljačka.

Imam uskoro servis pa sam zatražio kalkulaciju troškova da vidim ali do sada nikad nije bilo nešto pretjeran iznos kad sam nosio svoje ulje a filter ulja uzimam OEM u servisu. Za ovo zbrinjavanje prvi put čujem da se nešto specijalno naplaćuje jer je i do sada bilo.

Zašto si sam ne zamijeniš filter kabine i motora, barem to nije neki posao i to uvijek sam radim?

Edited by <TDI>

Ma imam ja bas dobrog majstora kod kojeg uvijek idem, a sad je baš zauzet još jedno 2 tjedna,a ja volim na vrijeme promjenit ulje, mislim mogu ja pricekat ta dva tjedna , al si mislim idem pitat u ovlastenom pa ako nije neka cijena budem kod njih, a dijelove si uvijek sam nabavim jer imam dobre rabate. poslao sam još u autorad upit pa cu vidjet koliko je kod njih.

Dobio sam ponudu, znači sa OEM uljnim filterom kojeg uzimam samo u ovlaštenom me košta 300 kn, ulje je moje, filter klime i motora sam radim, vijak kartera isto moj, pardon Šime mi ga poklonio. :)

1 1