1 1
Guest golf2

ibertura-jel moguce 1.9 td

Recommended Posts

Guest golf2

Dakle jel moguce da mi motor ode u iberturu ako ima previse ulja u karteru, turbina je reparirana kod pinjusica bio tri puta na reklamaciji pod zadnje i zbog iberture, on tvrdi da je previse ulja, neki tukac mi je stavio drugu stangicu u motor koja sad ne pokazuje stvarnu vrijednost, ali pokazuje debelo preko maksimuma, pa me zanima jel moguce da mi preveliki pritisak ulja izleti na turbinu iako je navodno ispravna odnosno reparirana, pinjko tvrdi da da, a tip koji mi je slagao generalku tvrdi da je ulja taman, btw on veli da u te motore ide 5 litara ulja, a jedan drugi da ide cetriipo litre pa je i to pitanje, koliko ide unutra tocno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ide ti 5l ulja.

odi lijepo u servis i po broju ??asije će ti ljudi dati ??ipku za ulje, i nema?? brige.

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest golf2
ne ide ti 5l ulja.

odi lijepo u servis i po broju ??asije će ti ljudi dati ??ipku za ulje, i nema?? brige.

 

Aj fala, bumo videli kaj ce rec prava stangica

 

svjejedno ak je ko imao slicne probleme s iberturom nek prokomentira, fala

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.5 ako ima?? veliki filter. ako ima?? malog onda je 4.2, ako bi imao 5 litara unutra onda imao bi veliku ??ansu da ti ide u iberture. 1-2 puta onda ka??i papa motoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest golf2
4.5 ako ima?? veliki filter. ako ima?? malog onda je 4.2, ako bi imao 5 litara unutra onda imao bi veliku ??ansu da ti ide u iberture. 1-2 puta onda ka??i papa motoru.

mislis papa, ako ostane u iberturi dok ne popije ulje il ima neki drugi razlog, meni je otiso, ali na kratko, i uspio sam ga ugasit na kljuc, jednom sam pustio kuplung u petoj i nagazio na kocnicu, ni jedan put nije ostao ni sekundu u crvenom, tak da ne vidim sto bi moglo otic a mozda premalo znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam nakog kom se često de??avala ibertura i bilo je do turbine... premda ne mora značit da je i kod tebe takav slučaj iako su simptomi isti...

 

probaj bar posudit ??ipku ulja da vidi?? di ti je pravi nivo pa da i tu soluciju isključi??... a ako stvarno ima?? 5l ulja u motoru mislim da ima?? skoro litru vi??ka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ide u iberture za previ??e vremena......onda izvuče?? ključ i pi??tolj i cu.ro a ni??ta vi??e neče da ustavi motor od kretanja - onda je jedna kaplja ulja isto ko jedan dcl dizela. i ono hebeno ulje ti stopi klipove. i ventile. i onda...nema vi??e motora. stavi malo ulja u kutijo za filter i izbaci filter :) i pali motor :) ihaaaa! BRRRRRRRRRRRrrrrrr...rr...r.....za??to ne kreta? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest golf2

Ti si neki frazoklepac:) koji je to jezik:) pa nije vadenje kljuca jedini nacin gasenja motora u takvom slucaju! A ovo drugo kaj si napisao je poprilicno nejasno, svejedno hvala.

 

fala na savjetima, izvadio sam ulje, stavio tocno i naravski da je bilo 8 deci previse ulja, motor radi ko pupica i dalje, sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesta pojava kod G1 dizel kad se ulje nakupi u usisnoj grani.

Samo kljuc u off i ako je u voznji onda po kočnici.... Djaba je skidanje kontakta al barem se udune nakon potrosenog ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e interesira me ne??to, ovaj, kada se radi generalna, onda ti svi dijelovi unutra valjda trebaju biti namočeni u ulje?! I ako to ulje otiđe tamo gdje ne treba dogodi se "to" o čemu pričate? i tada u leru motor povečava okretaje sam od sebe?

 

mo??e li se to benzincima dogodit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod benzinaca to ulje zamasti svječicu pa motor il trokira il suklja bjeli dim. Dogadjalo se frendovima kad bi nalili 5.5l ulja u njihove gti-ove pa bi na vecim okretajima dimio bjeli dim i trokirao bi :)

 

 

Sto se tice generalne i tog s uljem..... da svi djelovi se naulje al tolika kolicina ulja nije stetna.... te tad je motor hladan pa odmah to ulje sagori al to su male male kolicine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ako moze mala pomoc, da me obradujete ili da me ukopate.

 

Naime, upravo sam u gostima 150Km od kuce, krenuo kuci i nakon 5 minuta mi se desi da sam izgubio gas na autu i vidim na auspuhu izlazi dosta dima. Stanem sa strane, ugasim auto, ponovo upalim on zatrokira i ugasi se. Dignem haubu, vidim ulje koje je bilo na crtici max je spalo na crticu min (a upravo sam prije nego sto sam krenuo pogledao ulje i bilo je na max).

 

Majstor mi je rekao da js turbina pri kraju i kad bude trosila puno ulje da repariram, ona je na 3.000km trosina oko 2 deca i desi se to danas. Pretpostavljam da je auto krenulo u iberturu samo sto je malo ulje povuklo pa sam uspio ugasiti bez problema. Ujutru auto ide slepom majstoru.

 

Zanima me da li je jos sta moglo stradati osim turbine, jer sad vise ne mogu ni upaliti auto, samo zavergla i trzne i ugasi se.

 

U pitanju je passat 5+ 74kw 2001 godina sa orginalnih 280.000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je reci. Najgore ako je puno ulja uslo da se desi hydrolock.

Ulje u cilindru, nije stlacivo... najslabija karika gubi protiv tekucine a vecinom je to klipnjaca...savine se..

Slepa i kod mehanicara.

Opisi mu sta je bilo, valjda je pametan da ga ni on ne pali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj procjeni je to oko pola litra, gledajuci koliko na stangici fali ulja.

Citao sam da ljudima ode u iberturu pa nista ne strada, samo se nadam da nije nista stradalo osim turbine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj procjeni je to oko pola litra, gledajuci koliko na stangici fali ulja.

Citao sam da ljudima ode u iberturu pa nista ne strada, samo se nadam da nije nista stradalo osim turbine.

Mislim da paljenje nema veze s turbinom. Koliko god je potroena nebi trebala uzrokovati paljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1