0
dean

401 street race Zminj

Recommended Posts

to su auto utrke i u njima ce uvjek bit nezgoda. Ne slazem se da bude manje utrka jer bolje da se vozi po organiziranim eventima nego na ulicamA. ja sam svakako da bude vise od dvije utrke godisnje ali istina je je da nisu svi auti za sve staze toga moraju bit svjesni organizatori a i vozaci, recimo kad galic ne vozi u zagrebu kometari ak se boji zasto je dosao i takve gluposti sad dolazi do izrazaja covjek poznaje svoj auto i zna da je opasno voziti dok drugi to neshvacaju. Po meni jednaku krivicu snose i vozaci i organizatori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobnik zjapi prazan a organiziraju se seoske zabave na grbavim i zavojitim cestama :fuj

 

Vladi želim brz i uspješan oporavak bez poslijedica.

 

@ GTI rsr

Više sreće drugi put,bitno je da se ništa nije ozbiljnije pokvarilo :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbjegavao je navodno onu ćeliju što mjeri vrijeme koju inače maknu kad idu jače klase jer je to obična uska cesta, a ne pista. Samo što je ovaj put nisu maknuli izgleda i eto sranja.

 

A šta mi je još upalo u oko, kada je krenuo Camaro od 1076 ks, a s druge strane se vraća safety car s oldtimerima, pa je ovaj pustio gas. Ja sam se pitao jesam li ja lud ili šta, nitko ništa ne govori, ako stvarno nisu uskladili kretanje Camara i vraćanje safety cara onda stvarno nisu normalni!

ma to se oni samo šalili

znaš da nije bilo usklađeno i nije to prvi put

i onda da nebiš nekome hebao mater zbog tog

nema osnovnih uvjeta o drugome netreba niti pricati

jer nije sigurno za voziti niti klasu 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to se oni samo šalili

znaš da nije bilo usklađeno i nije to prvi put

i onda da nebiš nekome hebao mater zbog tog

nema osnovnih uvjeta o drugome netreba niti pricati

jer nije sigurno za voziti niti klasu 20

Sreća pa je vidio na vrijeme, jer je tamo ipak zavoj na kraju...ma ne možeš vjerovati.

 

 

 

Evo jedne snimke mog protiv čipiranog TFSI-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide audi lijepo

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide da i drugi su bili iznenađeni, iako nikako da otkrijem idealan start sa njim, mislim da je to i zbog izražene turbo rupe...

 

U klasi sa mnom je bio jedan mk4 1.8T AUM, 100 000 km (izgleda da su stvarni) , čipiran na oko 210 ks, nešto malo bolje je išao...ali stvarno je apoteka, očuvanijeg golfa nisam vidio.

 

PA120049.jpg

PA120047.jpg

 

 

Ovaj zlatni audi je 1.8T AGU od nekih 300 ks, ne znam šta mu je bilo ovaj put pa je išao u 16

PA120053.jpg

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg start nikad idealan

nekad vrti u prazno ko budala a kad vrti manje misliš da si mogao malo bolje startati

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas je motorna pila , vrti se na 9500 okretaja , zvuk je nešto posebno....

 

A i ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dean

Da li si razmiščjao o posjetu nekom drugom SR,npr u Zagrebu,Osijeku ili na DSS (Kukuzovac,Sinj) pa da vidiš realno vrijeme auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto zanima.. Ja s golfom od 1000kg i kratkim mjenjacem sam isao za duzinu haube bolje od auta sto vozi 14.9-15.sec znaci isao bi niskih 15.ili visokih 14. 180ks + chip je bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jopa mislim da bi to trebalo ici i bolje s obzirom da pricamo o 1T i 200ks...opet ima tu i dosta drugih stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja neznam iskreno,nisam nikad mjerio vrijeme,al mislim da ide ispod 15.. Nedad -hađija s audiem 200 2.2t Q je.najbolje vozio 14.8 i njega sam dobio u par naveata..iako me satre u startu,stignem ga u 3 i 4 s tim da je meni mjenjac bio uber kratak.. 210 mu je.max bilo i do dotera do blokade u petoj..

Kako kazen imao sam K03s turbo i full protok,FMIC,CAI,remap stage 1,LC.

E da i 16" barumke hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dean

Da li si razmiščjao o posjetu nekom drugom SR,npr u Zagrebu,Osijeku ili na DSS (Kukuzovac,Sinj) pa da vidiš realno vrijeme auta?

Pa vozio sam na Grobniku i vrijeme auta je bilo 15,3, iako sam uvjeren da je moglo i bolje. A tamo je stvarno bilo pakleno vruće na onom asfaltu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vozio sam na Grobniku i vrijeme auta je bilo 15,3, iako sam uvjeren da je moglo i bolje. A tamo je stvarno bilo pakleno vruće na onom asfaltu...

To je isto bio race pod 401 organizacijom?

Ako je onda i dalje vrijedi pitanje + kaj ti je i Grobnik lagano nizbrdo koliko znam nekih 2%.

S kojom brzinom izlaziš van,da li ti je dovoljna treća ili ipak moraš šaltati četvrtu?

Ako znaš oznaku mjenjača daj napiši,nekaj me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima kila audi deane?

 

1175 kg.

To je isto bio race pod 401 organizacijom?

Ako je onda i dalje vrijedi pitanje + kaj ti je i Grobnik lagano nizbrdo koliko znam nekih 2%.

S kojom brzinom izlaziš van,da li ti je dovoljna treća ili ipak moraš šaltati četvrtu?

Ako znaš oznaku mjenjača daj napiši,nekaj me zanima.

Da, bio je 401. Pa negdje na kraju šaltam četvrtu da, (nešto prije 160) ne znam oznaku mjenjača.

 

Pa i nije to vrijeme auta 15,3 ništa spektakularno da ne povjeruješ, kad sam čuo da je A3 TDI od 180 ks radio i ispod 15 vrijeme auta u Osijeku, ja nisam mogao vjerovati u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laksi od mog golfa jbt...decko s dvojkom tdi cca 140ks u OS radio 15.2xx ....dobro dvojka je dosta laksa al opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi je taj OS sumnjiv isto, predobra vremena se rade...ovaj je pisao na Audi forumu da sa A3 TDI 130 čipiran na 178 radi 15,06 sa reakcijom, ja sam uvjeren da ih na Grobniku ne bi napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laksi od mog golfa jbt...decko s dvojkom tdi cca 140ks u OS radio 15.2xx ....dobro dvojka je dosta laksa al opet

to vrijeme cini mi se nemoguce s tim motorom osim ako duja nije bila olaksana max

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.3 je taman vrijeme koje mu i odgovara.. Barem po meni i mojim iskustvima.. Mozda moze malo bolje max 15.1 posto vidim da nije pretezak auto..

Ja sam vozio sa calibrom 150konja + lexmaul usis, chip i skroz protocan auspuh, 1250kg.

Moje najbolje Vrijeme auta u velikoj gorici je 15.3xx...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osijek cudna staza :D ne budi smjesan, u osijeku je avionska pista,jedino je u os malo bolji grip..

Duja jako fino ide.veliki IC,afn,remap,gume ispustene.. Odnjeo je klasu 16 a najbolje vrijeme mu je 15.nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

to vrijeme cini mi se nemoguce s tim motorom osim ako duja nije bila olaksana max

Koliko znam nije nista olaksan...normalan auto skroz....on isto kaze da se cudio al eto....stvarno ide dobro auto...vozio sam se s njim i bas ima momenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0