0
Guest alenp

P: Golf IV bez ili sa motorom

Recommended Posts

Guest alenp

Znaci prodajem G4 bez motora, godina je 98., radi se o policijskom SDI-u, koji ima kompletnu unutrasnjost od Bore, znaci armatura ( fale airbag-ovi ) 4 elektricna podizaca, climatronic, instalacija od TDI 130 Bore, satovi od bore koji imaju kromirani obrub, treba nabavit airbagove i unutrasnjost je kompletna, sicevi takoder od bore sa airbagom, prednji i straznji, tapecirung od bore takoder, znaci iznutra je kompletna promjena od SDIa u TDI.

 

Izvana treba nabavit prednje farove, zadnja stop svijetla, i masku prednju, auto se mora polakirat zbog naljepnica, moj lakirer ga moze polakirat ( moze se i boja odabrat ) covjek je vrhunski majstor ja garantiram za njega, kod njega nema fusanja, nijedan auto mu nema orange peel ili bilo sto drugo od nuspojava, auto je na 14 cola celicanama, gume 185/80/14 :bag spremne za promjenu, 4 vrata je karoserija.

 

Uz to prodajem i

 

1.9 TDI PD 130 KS oznaka je ASZ, Motor je 2003 Godina i ima 32000 km iz Ibize, S getribom i ostalim agregatima, fale ventilatori na hladnjacima ostalo je sve tu.

 

Masku, farove, lijevi elektricni retrovizor i stop svjetla mogu nabavit cijenu javim kasnije.

 

Ja sam to sve zajedno platio 5000 €

 

 

Ako netko uzima to zajedno dajem za 4500 €, ako ide zasebno, "auto" ide za 2300 €, motor za 2200 €.

 

Ako netko zeli slike mogu poslikat, al nema se sta previse vidjet, auto rastavljen pripremljen za lakiranje, posto je auto u Svetoj jani ceka lakiranje malo je teze ga poslikat, al ako netko bas treba nije problem.

 

Ako bi se sve slagalo zajedno kocnice bi trebalo promjenit sto je nekih dodatnih 150 € za prednji čeljusti i rukavce, ja sam sebi to mislio slozit al dosao da situacije gdje trenutno nemam sredstava da sve to slozim :bye trebao bi cekat najmanje 6 mjeseci da pocnem a to mi je previse da budem bez auta.

 

Sve se to moze slozit kod mojeg lakirera i mehanicara, sve troskove nakon auto snosi kupac naravno. Moji proracuni su bili oko 9000-9500 € sa novim felgama, gumama, eibachovim gewindama i slicnom "opremom".

 

 

Ako je netko zainteresiran moze ovdje na PM ili na mob 091/4692-957.

 

I sva dodatna pitanja ako ih ima moze ovdje ili na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry na OT-u...

ali zasto si odusto od ovog projekta??? :mellow: ...skuzio sam da slazes nesto podosta dugo...ali nikako da privedes kraju... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj slike....koliko sam sku??io sve zajedno 4500€?Zajedno s motorom?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Dobro si skuzio slike ti mogu dat sutra ili mozda cu cak ic danas do jaske pa skocim do gore.

 

Odustajem iz privatnih "problema" uglavnom novce sam posudio jednoj osobi koja ima problem koji je veci od auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi tvoj mehaničar računao ako bi ugradio ovaj motor u golfa,lakirat ne treba,ja sam lakirer,sam bi pitao,tra??i?? sam gotovinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Mislim u svakom slucaju ako bi kupovao bilo bi dobro da ti jedan od mojih mehanicara slozi motor jer ja ti moram napravit kod kljuca novi. Cijenu ti javim cim se cujem s njima.

 

Koliko bi tvoj mehaničar računao ako bi ugradio ovaj motor u golfa,lakirat ne treba,ja sam lakirer,sam bi pitao,tra??i?? sam gotovinu?

 

A pod sta mislis ako nije gotovina ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,znači prima?? samo gotovinu,jer ??tedim neku lovu,pa razmi??ljam o nečemu dok nisam naletio na tvoj topic...ok,zanima me točna cijena s ugrađenim motorom,pa ću vidjeti kako ćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0