4 4
ljubobj

Golf VI 1.6TDI postizanje radne temperature?

Recommended Posts

Bio je vani cijelu noc,nakon 15km je dosao na 90 i onda je pocela padat temp na cca 70,to je po mom misljenju neispravan termostat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Ako te to toliko muči i ako će ti srce bit na mjestu otiđi i pitaj njih kako treba biti u ovlastenom pa ces vidjeti sta ce ti oni reci...ali garantiram da ce ti reci da kad je hladno da duze treba pogotovo ako je auto vani....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako temperatura pada nakon sto postigne 90 stupnjeva onda definitivno termostat zeza.... tako je meni prije par god bilo na audi a6.(padala temp. I trebalo pun kufer da postigne radnu temp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam otkad je normalno da temperatura varira 20°C, al oke.

Pa da je na -15, za 20 km se mora dic, pogotovo na tak malom motoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa to je to...nema teorije da je tak ko sad sve u redu, u ponedjeljak idem k cupanu po novi termostat...pa cemo vidjeti šta ce biti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni isto tak na g5. ako se vozim lagano a vani zima, malo kazaljka padne na 75-80c i ako malo zesce provozam vrati se na 90c

 

tako vec 4 godine

 

i to je normalno.

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Samo da znaš nemoj da te zeznu auto ti je pod garancijom sve troškove snose oni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U njemackoj je garancija 2g, nista od garancije.

Meni je na novom Focusu 1.6tdci bio isti taj problem.

Vani -18 ujutro, auto se nakon 20 kilometara nece ugrijat, unutra umirem od hladnoce, onda sam iskljucio ventilaciju i auto se digao na 90 i kad sam pustio grijanje temperatura mi je pala na 75. Dodem u servis kazu mi da je to normalno jbg.

I onda su mi ponudili rjesenje koje je bilo odlicno, uzeo sam izolir traku i po rupicastoj platici na braniku zalijepio svaku trecu rupu i tako isto na masci, auto se za 4 km ugrijao.

Zato zatvori mu par rupa ma masci i vidjet ces :D

Ili kupi benzinca, odma je na 90 kao moj 1.2TSI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je teze da dodje na 90 a drugo ako pada s 90na 70. Ako pada onda je termostat vjerojatno sa nedrzi 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim u Samoboru i putujem svako jutro u Buzin na posao. Dok je bio vani postigao je 90 cim sam se popeo na autoput u Sv. Nedelji (cca 6-7 km). Sad kad je u garazi na 15 stupnjeva zagrije se jako brzo (4 km max). Motor je 2.0 tdi 140 konja star 3 god. (Ja ga kupio novog) i ima 100 000 km. Kad postigne 90 ne pada ni ulje ni rashladna tekucina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je teze da dodje na 90 a drugo ako pada s 90na 70. Ako pada onda je termostat vjerojatno sa nedrzi 100%

 

kolko dodje otprilike termostat za g5 tdi 105 ks?

 

Da vidim jel se isplati mjenjat, mada se tako vozim godinama

Share this post


Link to post
Share on other sites

standard jbg :lol2

salu na stranu i meni se motor sporo grije PD, imam osjecaj da se u leru nikad ne bi ugrijao pa makar i sat vremena radio... ali kad dostigne temperaturu ne obara je nikada, pa cak ni nizbrdo kad je bez gasa a hladno je... dok imam jednog bosch pumpa 66kw i on se ugrije dosta brze i na leru digne temperaturu do radne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Kolega Danijel je u pravu...Nema garancije nažalost....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zvao vw servis termostat je u plasticnom kucistu i cijena je 427kn.

Zamjenski wahler je 290kn.

Sad kojeg da uzmem?

Na starom golfu 4 wahler je super radio

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi original s obzirom da nije velika razlika u cijeni...

Inače, moj auto, slika od jutros nakon 10km/23min gradske vožnje

8c68f5422f1ef94e1fa529c15fe22eae.jpg

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

da uzet cu original

tak je i kod mene nakon 10km ali kad dođe na 90 i ako idem pod brijeg ili radi auto na leru min dvije pocne padat temperatura na 70stupnjeva...znaci ne drži radnu...razumiješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam u prethodnim postovima ;)

Stavio sam samo za usporedbu, iako mom ne pada kazaljka jednom kad postigne radnu...

Baš me zanima kako će se ponašati s novim termostatom

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4