0
mile1989

polo 6n2 ne rade svjetla

Recommended Posts

Pozdrav raja, imao sam problem prosli petak, polo je tjedan dana nocio u zg-u i studen je "izvukla" akumulator do te mjere da ni satovi nisu radili, znaci nisam mogao otvoriti na centralno a kljucevi od kabine kod kuce, zovem hak, lik otvori, spojimo kleme upalimo i sranje, kad upalim pozicije sve ok al kad okrenem na kratka svijetle mi zmigavci a svjetla ne rade, na tabli svjetli lampica od dugih svjetala koja naravno ne rade isto kao i maglenke, kad dam zmigavac naizmjenice blinka zmigavac pa pozicija, probao sam mase odspajat od svih dodatnih potrosaca (radio, pojacalo...) mase sa zadnjih svjetala al nista nisam dobio, ima li tko ideju sto probati, iskustvo ili nesto slicno?? Sry na romanu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda prekidač svjetala. Meni je sve radilo ali nisam imao kratka svjetla... Zamjenio prekidač i sve radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako treba zvrcni me pa da isproba moj rezervni ako je do toga...

Ako nije ručkica žmigavaca u pitanju...

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

U gs-u je sad trenutno, nije problem ako ne bude sto vise od toga, jos sam zaboravio rec da mi i lampica od dugih blinka kad dam zmigavac...

U gs-u je sad trenutno, nije problem ako ne bude sto vise od toga, jos sam zaboravio rec da mi i lampica od dugih blinka kad dam zmigavac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vjerojatnija je onda ručkica...Uzmeš u automagu swf novu ručkicu za stotinjak kuna..Samo trebaš rastavit svoju i vidjet koliko je pinova jer ima ih dvije vrste...A za to volan dole s airbagom itd...veselo...Ne zaboravi označit položaj volana..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0