2 2
NoOne

Gdje kupiti Golf V?

Recommended Posts

Guest Nano

Ja sam svojoj šestici mjenjao na 130 tis km zamašnjak i sad je na 210 tis opet otišla....samo gradska voznja od kad sam kupio bio auto 5 Ero ljud vozilo kvačilo 3 puta mjenjao....:(tako da ja mislim da sve ovisi o vožnji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao ga je dovesti meni, i pola sata prije nego sta je trebao krenit prema meni kaze da je prodao auto rodaku i da meni moze dovest drugi iz njemacke :) Nakon toga auto nestalo sa njuskala, pa se sad opet vratio. Uglavnom koliko se sjecam, servisnu ima do zadnjih godinu, dvije kasnije ne, nije registrirano i uvoz je ... I davao ga je ispod ove cijene dosta meni.

Edited by josip0211

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvi izguljeni farovi, socijalni volan, crne lajsne... nisam ga ni vidio uzivo a ovo gore me vec odbilo od auta da ga ni nebi htio pogledati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

 

evo auto još nije kupljen, pa me zanima koliko se po vama isplati kupovina jednog od ova dva Golfa.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-77kw-kupljen-hr-firmi-oglas-14088433

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-goal-oglas-13950710

 

Znam da je teško reći nešto više na temelju oglasa, no planiram ići pogledati u Zagreb ovaj tjedan oba auta.

 

Svako mišljenje je dobrodošlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Pozdrav ekipa,

 

evo auto još nije kupljen, pa me zanima koliko se po vama isplati kupovina jednog od ova dva Golfa.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-77kw-kupljen-hr-firmi-oglas-14088433

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-goal-oglas-13950710

 

Znam da je teško reći nešto više na temelju oglasa, no planiram ići pogledati u Zagreb ovaj tjedan oba auta.

 

Svako mišljenje je dobrodošlo.

ja bi ovaj drugi uzeo...oprema goal....znači bolja oprema nego prvi i manje kilometara...oba imaju automatsku klimu što je super ovaj drugi ima maglenke i kožni volan....to je meni plus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj prvi ima malo ostecenje kod desnih vrata i dosta vecu kilometraze od ovog drugog Golfa.

Cijene su iste, jedino je prvi mladi godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj prvi je mrtav. Neki dan sam vozio peticu koja nema kozni volan, mrtvi trendline sicevi, itd. Znaci osjecaj u odnosu na sportline nebo i zemlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav stari, evo da i ja dam svoje skromno mišljenje oko tvoje teze za Njemačku. Ja sam jedno vrijeme gledao sesticu tamo i vidim da bi me jos skuplje izišla tamo nego kod nas u zubaku gdje dobijem garanciju 2 god i sl. Ista stvar je i s peticom da uzmeš neku da valja i dok platis carinu,homologaciju,obavezan servis,,platis nekom sto je preveze imas zajebancija a moze se i kod nas dobra naci. Ako kod nas uzmeš bar znas kome mozes ici je..mamu ako nesto ne valja a za razliku od svabije ku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sve što si napisao stoji.

 

Imali smo čovjeka koji ide u Njemačku često po aute (uvozi za jednu auto kuću), navlačio nas je i zavlačio mjesec dana, danas se javi, pa se sutra ne javi i tako u krug.

 

Pratim mobile.de zadnjih 3 tjedna i nije ni tamo baš sve sjajno. Prvo smo gledali golf do max 52.000kn s davanjima, no to se jednostavno ne isplati dok se zbroje davanja i put.

 

Tamo mogu dobit ok Golf za 5500e, 2004/05 god. i dok platim sva davanja bi me izasao oko 52-53.000kn (volim u kunama računat i pisat :D), ali sada vidim da ovdje za koju tisuću više mogu dobit još bolji auto nego što je u Njemačkoj, očuvaniji i novijeg godišta.

 

Kao što sam već napisao, otići ćemo pogledat taj drugi ovaj tjedan, a vi ako imate još nekakav savjet slobodno ga napišite.

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trazio isto vani i mislio ici po njega. Ali auti koji su nesto povoljniji imaju puno km. Tako ako je sto dobro isto se mora platiti i izlazi kao kod nas. Tako kad sve zbrojis i put i trosarinu nisam vidio racunicu pa sam krenuo u potragu kod nas. S tim kod nas se stvarno moze svasta naci i ljudi znaju lagati cudo. Zapalis par stotina km po auto kad dodjes ono sasvim drugi auto od onog s oglasa sto je prikazan. Najbolje bi bilo da mozes uzeti od nekog poznanika pa da znas cijelu povijest auta, mislim da je to bitnije nego kozni volan i slicno to se uvijek da zamjeniti ako patis za tim. Ja sam jedino gledao na automatsku klimu, 5 vrata i dizel motor. To mi je bio kriterij.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s tomekom, ja sam od poznanika uzeo 5cu ali je dosao s njom ovde u HR, 5t eura cijena + 2t eura davanja, 6 brzina je! Ima malo vise km ali barem znam sta je s autom!

Ako ces platiti vise vise ces i dobiti i onda te to izadje kao da si ga ovde uzeo, ako nenadjes dobru 5cu ovde odi gore!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da ću nać od poznanika, imam jedino dobrog kolegu koji nam ovdje može provjeriti auto.

 

Da li ja plaćam prijepis ako kupujem ovaj automobil iz auto kuće?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-goal-oglas-13950710

 

Vjerojatno je odgovor da? Ako da, onda mi to odlazi već na 60.000kn...

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vecini slucajeva se neplaca porez ako se uzima iz autokuce. E sad navedeno je da je kupljen u zubaku jeli to nesto privatno pa se prodaje preko autokuce pitaj boga. Najbolje nazoves pa pitas

P.s kasnije sam vidio da moze i na kredit samo nekuzim ako je prvi vlasnik a kupljen u zubaku a prodaje se u autokuci sesvete plus nije registriran.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nevjerojatno koliko je teško naći polovni, a dobar golf V

 

Kolega je danas išao gledat ovaj: http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-77kw-kupljen-hr-firmi-oglas-14088433

 

Kaže auto izgleda odlično, s par zanemarivih crtica, a onda kad su upalili druga priča.

 

Turbina malo fučka, kod dodavanja gasa ide bijeli dim, serijski brojevi blatobrana se ne poklapaju i vjeruje da je skinuta kilometraža za sigurno 100k km, naravno od servisne knjige. koja je navedena u oglasu nema ni S.

 

Cijena velika, oglas lijepo napisan, a onda kad ga upališ/ugasiš shvatiš da bi ga možda još jednom upalio da ga spusti za 6500k eura.

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrih petica, samo bi svi dobru peticu za 5000€. Prijatelj je kupio 1.9 TDI 105 ks sa servisnom knjigom, sa potvrdom sa tehnickog, 77 000 km, 2007 godina, gt oprema, auto top, za 8000€. I auto je stajao u oglasu par mjeseci za 8800. I dosao pogledao izvadio 8000 eura i kaze ovaj moze.

 

Nema dobre petice tdi za 6-7 hiljada, to su ili lose ili lose pa usminkane za prodaju pa ce taj ko kupi shvatiti zasto je bio 6-7 hiljada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj srebrni izgleda izvozeno... a i oprema je nikakva

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2