2 2
NoOne

Gdje kupiti Golf V?

Recommended Posts

vjerujem da mario stavi kilometara po zelji, kako bi se vlasnik najbolje osjecao ;)

koja je realna kilometraza za auto 10-11 god star?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta teško je procjenit, ovisi gdje se i kako vozio, moguće da ima 300+, a realnije je po meni ca 220tkm +/-

Moj je ušao u 11. prvi vlasnik, 202tkm na satu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerujem da mario stavi kilometara po zelji, kako bi se vlasnik najbolje osjecao ;)

koja je realna kilometraza za auto 10-11 god star?

od 150.000 pa do 400.000 :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerujem da mario stavi kilometara po zelji, kako bi se vlasnik najbolje osjecao ;)

koja je realna kilometraza za auto 10-11 god star?

 

Pa da, na autu starom 10 godina je bitnije opce stanje nego ono sto pise na brojacu. Kilometri jesu bitni, ali nisu presudni.

 

Nagledao sam se na auto trznici u osijeku sta se sve prodaje...passat tdi uvoz 195 tisuca sto i nije problem da isti ne potjece iz 2002

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam rekao, da stavi koliko god novi vlasnik hoce.. to je dosta i stvar psihe i sela.

kolega je passata 98 skinuo za preko 100.000 pa je ljudima bilo puno, pa je jos skinuo, prije 4 godine, eno ga i dan danas ga covjek vozi bez problema, iako nezna da je sad izmedu 500.000-600.000 sto je fascinantno. auto odrzavan uredan utegnut, covjek se vozao stalno pozega zagreb, pozega varazdin, bolnice toplice itd.

motor je cesto najjeftinija stavka na autu, izuzev 3.0 i navise

Share this post


Link to post
Share on other sites

rijetki su auti koji ne prelaze bar 15000 godisnje. naravno ima ih, ali prosjecno se krece 25.000 pa na vise. svi uvozi su kod nas sluzbeni auti jer su vani jeftiniji, pa i dilerima i svercerima vise odgovora...

pa kad vidim auto star 12 godina sa 150000 ili 200000 samo se nasmije.

 

ok, kazem, postoje iznimke ali nema sanse da su bas svi passati i golfovi kod nas "od prvog vlasnika koji ga je drzao u garazi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes na njuskalo i vidis da ne postoji Golf 4 TDI sa +300 tkm...dizeli stari po 12-15 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nevjerojatno koliko je teko naći polovni, a dobar golf V

 

Kolega je danas iao gledat ovaj: http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-77kw-kupljen-hr-firmi-oglas-14088433

 

Kaže auto izgleda odlično, s par zanemarivih crtica, a onda kad su upalili druga priča.

 

Turbina malo fučka, kod dodavanja gasa ide bijeli dim, serijski brojevi blatobrana se ne poklapaju i vjeruje da je skinuta kilometraža za sigurno 100k km, naravno od servisne knjige. koja je navedena u oglasu nema ni S.

 

Cijena velika, oglas lijepo napisan, a onda kad ga upali/ugasi shvati da bi ga možda jo jednom upalio da ga spusti za 6500k eura.

Malo sam offtopic, ali zapelo mi za oko ovo serijski brojevi blatobrana. Ako mi mozes to malo pojasnit da znam ubuduce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni ja puno o tome, tako je rekao majstor iz Zagreba koji je zvao tatu. Koliko smo skužili, blatobrani nisu jednaki i očito je auto bio slupan, pa se svašta radilo.

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima auta koji imaju malo km za puno godina, al mislim da takvi auti ostaju u susjedstvu, selu , kod rođaka i prijatelja, sigurno nisu po auto salonima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni ja puno o tome, tako je rekao majstor iz Zagreba koji je zvao tatu. Koliko smo skužili, blatobrani nisu jednaki i očito je auto bio slupan, pa se svata radilo.

Pa sta ako je blatobran mjenjan? Da su oba blatobrana i hauba i branik i farovi razbijeni i zamjenjeni kakve to veze ima? Pa bolje da je promjenjeno nego da je udarano i pokaceno sve sa vezicama i da ne stoji nikako. Ako bi ti auto star da bude ko nov odes u vw i narucis novoga. I opet nisi siguran nije ostecen u transportu bio.

 

Malo previse ocekujes od auta starog 10 godina po meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to tako ide...ja svog necu ni prodavat. Bolje cu ulozit jos 1000 eura i bar znam da sam neesto napravio nego da me svaki dan zovu koje kakvi kupci i nude 30metara drva, golfa 3 i 1500 eura. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ako je blatobran mjenjan? Da su oba blatobrana i hauba i branik i farovi razbijeni i zamjenjeni kakve to veze ima? Pa bolje da je promjenjeno nego da je udarano i pokaceno sve sa vezicama i da ne stoji nikako. Ako bi ti auto star da bude ko nov odes u vw i narucis novoga. I opet nisi siguran nije ostecen u transportu bio.

 

Malo previse ocekujes od auta starog 10 godina po meni.

Ne, samo sam vama prenesao ono što je mom tati rekao mehaničar za gore navedeni automobil.

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, ali zelim ti reci da je sasvim nebitno ako su mnenjani dijelovi na vidu, ako je dobro napravljeno razlike nema osim u glavi. Svi bi mi auto od prvog vlasnika ispod cijene sa 50 tisuca km ali nema toga. Bolje da je i pofarban cijeli nego da je prva boja i da je sav izlupan i izgreban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ako je blatobran mjenjan? Da su oba blatobrana i hauba i branik i farovi razbijeni i zamjenjeni kakve to veze ima? Pa bolje da je promjenjeno nego da je udarano i pokaceno sve sa vezicama i da ne stoji nikako. Ako bi ti auto star da bude ko nov odes u vw i narucis novoga. I opet nisi siguran nije ostecen u transportu bio.

 

Malo previse ocekujes od auta starog 10 godina po meni.

Nije problem što je auto lupan , nego što vlasnik od tome ŠUTI ko zaliven, od takvih nebi auto ni da mi ga ''đabe'' daje. Pa što je problem reći, auto je bio lupan tu i tu, zamjenjeno je to i to.

Ali neeee, di bi on to rekao, nego pregleda sam saznaš a ovaj i dalje ŠUTI i pravi te budalom.

A takvih raznoraznih preprodavača ima pun kufer kod nas, lažu čim ''zinu'' o povijesti auta.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, samo sam vama prenesao ono to je mom tati rekao mehaničar za gore navedeni automobil.

Reci tom mehanicaru da je normalno da serijski tj kataloski broj blatobrana nije isti, zato sta lijevi ima svoj broj desni svoj. Ako su blatobrani i bili mjenjani moze bit da su bili hrđavi pa su zato mjenjani, jel na peticama vole hrđat zbog spuzve sa unutarnje strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem to je auto lupan , nego to vlasnik od tome UTI ko zaliven, od takvih nebi auto ni da mi ga ''đabe'' daje. Pa to je problem reći, auto je bio lupan tu i tu, zamjenjeno je to i to.

Ali neeee, di bi on to rekao, nego pregleda sam sazna a ovaj i dalje UTI i pravi te budalom.

Shvacam ja sta ti zelis reci, ali vecinom ljudi sute iz razloga sta su ljudi glupi i misle ako je mjenjanna hauba branik far i blatobran da to ne valja. I onda odu kod drugoga koji prodaje auto koji je bio na krovu i svi dijelovi koje vidis na autu su bili zamjenjeni i onda kupi tog jer je vjerovao na rijec i nece nikada skuziti dok mu netko ne kaze. A da ne govorim za km, svi skidaju km i uvijek ima budala koja ce doc vidjeti da je auto ocuvan i ima 150 tisuca i reci ce, pa da ima, tako i izgleda i nece provjeravati na tehnickom ili u ovlastenom, a ti koji si posten ces napisati da ti auto ima 350 hiljada i nices ga nikad prodati a ovi sta muljaju ce ga budi prodati odmah a imaju isto ili cak vise nego ti. Ja nisam nikad skidao km da se razumjeno nego govorim o tome staljudi rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, puno toga prešute. Na njuškalu napiše, a preko telefona kaže da ima Servisnu knjigu, a kad dođeš tamo onda ju neće ni spomenut.

 

Uglavnom, vidim da su ona oba oglasa/Golfa uklonjena s njuskala, očito da su prodani. :D

Edited by NoOne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci tom mehanicaru da je normalno da serijski tj kataloski broj blatobrana nije isti, zato sta lijevi ima svoj broj desni svoj. Ako su blatobrani i bili mjenjani moze bit da su bili hrđavi pa su zato mjenjani, jel na peticama vole hrđat zbog spuzve sa unutarnje strane

imao sam jednog takvog bisera

pa mu ti objasni da lijevi i desni far nemaju isti broj,

bitno da su sva stakla na autu bila razlicitog godišta

mehanicar najbolje nek se drži svog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom

 

Reci tom mehanicaru da je normalno da serijski tj kataloski broj blatobrana nije isti, zato sta lijevi ima svoj broj desni svoj. Ako su blatobrani i bili mjenjani moze bit da su bili hrđavi pa su zato mjenjani, jel na peticama vole hrđat zbog spuzve sa unutarnje strane

 

tocno. ali nisam primjetio spuzvu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2