5 5
ljubobj

Udobnost (tvrdoca) sportskih opruga H&R/ Eibach

Recommended Posts

Jel tko spustao golfa 7 1.6tdi oprugama i kojim? Na golf 5 sam imao eibach sportline i bio prezadovoljan a vidim da za g7 nema, samo prokit ali premalo spusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok 7ica padne sa prokit-om

Ja cu ih na proljeće montirati

Ali evo jedne na prokitu

da786fe9ec1e7958650829b629e8f022.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

405a0487d63bcebc1df29faa0f0476da.jpg0b1cca88457ed55d6afb719f1292cc25.jpgaf0584c716c328381cb1e78126918152.jpg

I ovo je prokit. To je jos uvijek visoko. Ja mislim da je highline u originalu tolko visok. Pola od toga i bilo bi idealno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...moj je r line pa je tu negdje...probat ću prvo sa prokitom pa cu vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za audi a3 postoji eibach sportline. Samo neznam dali on ima isto iza most ili multilink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je prijatelj na obicnog passata tdi 3c stavio h&r opruge 40mm od passata 4motion pa se auto nije nista spustilo cak je bio i malo visi nego tvornicki.tako da..

 

ne postoje h&r -40 opruge za 4motion.. već su -30 mm..i normalno da mu se to dogodilo jer te uoruge su za 4motion, koji je teži, a kao što i rekogh opruge su deklarirane -30. Ja imam -40 i auto je skoro ko na gewindama

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nakon pro kita i eibach sportline opruga razmisljam uzet ap gewinde..cini mi se da je to najbolja opcija za mk6 tdi...

ovako nikako zadovoljan, a i na proljece se ide na 19"...evo ako ima netko osobnog iskustva s navedenim neka napiše koju..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa to.Onda ti nema drugog rijesenja nego gewinde.Nemam ti iskustava s ap niti sam se vozio u autu s njima znam samo da je kw koji je duplo skuplji dosta tvrđi od eibach opruga.tj nemozes vozit auto kako to nabija.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako cudno, vise ljudi koje znam se voze na kw i svi kazu da je bas obratno. Recimo frendov auto na kw-u zabijen je 10x udobniji nego moj na HR oprugama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto auto(passat b6) iz prve ruke: prijatelj ima kw a ja pro kit i sachs sportske amortizere moj je duplo udobniji i malo se vise naginje u zavojima dok je njegov tvrd ko kamen,imamo iste dimenzije guma i marku 235/40 18 dunlop.Golf vi ista stvar na kw-u ko kamen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ja sam bas za ap gewinde cuo da su na mk6 odlicne...a i cijenom su prihvatljive...oko 550eura

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto auto(passat b6) iz prve ruke: prijatelj ima kw a ja pro kit i sachs sportske amortizere moj je duplo udobniji i malo se vise naginje u zavojima dok je njegov tvrd ko kamen,imamo iste dimenzije guma i marku 235/40 18 dunlop.Golf vi ista stvar na kw-u ko kamen

Jednako spusteni?

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne.u mene 30mm u njega 40mm.

Njegov vise i nemoze.mislim moze ali i ovako zapinje svugdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne.u mene 30mm u njega 40mm.

I tu je razlika isto. Ja iman 40mm opruge i tvrd je jako.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto mi je i dalje visok auto..

Ja bi jos u pod...samo zbog toga

Nes ti ne stima s tim oprugama,pa vidis kakav je moj na crvenom eibachu,uzmi si ovakve ko moje i miran si, netreba ti niže od toga vjeruj mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nes ti ne stima s tim oprugama,pa vidis kakav je moj na crvenom eibachu,uzmi si ovakve ko moje i miran si, netreba ti niže od toga vjeruj mi :)

Ma vidis da s oprugama nikad ne znas...

Zato bi isao na sigurno...kako ga nastelam tako bude i nemam brige...zar ne?

 

Evo kako izgeda na sportline oprugama

IMG-20170823-_WA0001.jpg

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

994c2cd3892c38758f4ad78ee9b36733.jpg

 

Evo mk5 gti na eibach sportline..ja prezadovoljan, zagrebem u stvarno rijetkim situacijama, dakle vozljivo kao stock, a opet taman spusten

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5