5 5
ljubobj

Udobnost (tvrdoca) sportskih opruga H&R/ Eibach

Recommended Posts

Montirao sam da, što se vožnje tiče preporodio sam se, tvrdo, ali donekle udobno, držanje super i sve..
Jedino što se visine tiče volio bih da je bar još cm niži. Ovaj pro kit mi je mrvicu previsok, a nisam htio sportline jer su amortizeri tvorničke dužine pa mislim da im je ovo optimalno.

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam ovu temu,pa da ne otvaram novu,imam golf 6 i ista situacija kao kolega Ljuboboy,zelio bi ga malo spustit al ne previse posto ga koristim svaki dan po svakakvim terenima.. moje pitanje je,sto mislite jel mi bolje uzet pro-kit,h&r ili tvornicke opruge original za taj auto i motor,deklaracija pada do 25mm.. znaci,zelio bi umjereni pad al da nije bas tvrdo ko kamen,znam da mora bit tvrdje,al da nije bas ono..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog odg

nakon mnogo mnogo mozganja i trazenja po stranim forumima, sam dosao do zakljucka da ja najbolje za mene h&r -35mm.

opast ce solidno a opet vozljivo za svaki dan i ne previse stetno za originalne amortizere.

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

da..tak necem se i ja nadam.. jel znas otprilike cijenu seta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ok cijena,samo da bude dobro,mene najvise pere da mi ne padne zadnji kraj vise od prvog,a budemo kupili pa cemo vidjeti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da prenesem svoje iskustvo sa Eibach Pro Kit oprugama, na početku sam se uhvatio za glavu koliko je auto bio visok za razliku od prijašnjih opruga, sad nakon mjesec dana je to već druga priča, dva prsta naprijed i dva i po iza, što mi je prihvatljivo. Tako da njima očito treba da sjednu, vidjet ćemo za još mjesec dana kako stvari stoje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deane znaci ti si zadovoljan kako je auto pao,daj mi samo reci kako ti je sad osjecaj,jel puno tvrdje auto u odnosu na stock,znam da mora bit tvrdji al ne bi htio da je kamen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deane znaci ti si zadovoljan kako je auto pao,daj mi samo reci kako ti je sad osjecaj,jel puno tvrdje auto u odnosu na stock,znam da mora bit tvrdji al ne bi htio da je kamen :D

Ja se na stock oprugama dugo nisam vozio pa ti ne bih znao reći :D

 

 

Prije ovoga sam imao stock amortizere sa nekim jeftinijim oprugama -5cm. Amortizeri su bili punjeni, ali su brzo otišli, znači vozio sam se na lošim amortizerima i dosta niskim oprugama i bilo je katastrofa, jako neudoban auto, ponašanje nikakvo, udaranje, skakutanje...

 

Sad sam stavio Kayaba Ultra SR amortizere koji su tvrđi i Eibach Pro Kit i razlika je dan i noć u vožnji, a što se udobnosti tiče auto je tvrd naravno, ali nije previše neudoban, ako me razumiješ.

Recimo, primijetio sam da mu ležeči nisu toliki problem kao prije i puno bolje upija neke rupe.

 

Znači auto je vozljiv, a ne znam kako će se tebi ponašat na stock amortizerima i sportskim oprugama, iskreno ne bih više na stock amortizere nikad.

 

 

daj neko neku sliku i nek napise sta je stavio na auto

 

E kad bi to zaživjelo kao na stranim forumima bilo bi super, ovdje su ljudi ljenčine...

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deane hvala na opsirnom objasnjenju,da su bar svi tako susretljivi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf skoro sam se zaj..bo bar tako mislim

do kojeg osovinskog opterecenja da uzmem opruge

ima ovako...

ove sto sam htio su model 29008-2 Osovinsko opterećenje od 1021 kg to je cini mi se za modele s dsg mjenjacem jer su oni tezi i do 100kg..

onda ima model 29008-1 Osovinsko opterećenje od 981 kg do 1020 kg

onda ima 29008-3 Osovinskog opterećenja do 1020 kg ovaj je model za karavana i zadnje su opruge drukcije

i posljedni su 29008-0 Osovinskog opterećenja do 980 kg

 

odmah da napomenem razlike su u prednjim oprugama..i kod jednog modela je za karavansku izvedbu

evo molim pomoc iskusnijih koji da model uzmem..??koji je za mog golfa mk6 1.6tdi s rucnim mjenjacem?

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su u ovlastenom rekli za prednje osovinsko opterecenje oko 960 kg tak da su valjda za tebe ove zadnje sto si napisao,rekao bi to prije al sam pretpostavio da si to vec istrazio. Ne moras mi vjerovat,nazoves u ovlasteni ili ko ja odes tamo,das broj sasije i sve ti kazu sto te zanima a naplatili mi nisu nista,kakva kava eventualno

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha evo istrazujem i ja

rekao bi 29008-0 koji je do 980kg taj je mozda za benzince jer je najmanja osovinsko kod modela h&r

ili cak 29008-1 koji je od 981-1020kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezz,po mom broju sasije a imam isti auto kao ti su mi tako rekli,s tim da su to oem opruge koje deklariraju drop od 25 mm.. Ugl,javi sto otkrijes

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo podataka nakon sto sam istrazio

 

ove dvoje su za tdi i benzinske s rucnim mjenjacem

29008-0 do 980kg spustaju -40mm

29008-1 od 981-1020 spustaju -35mm

 

dalje za tdi i benzin s dsg mjenjacem

29008-2 od 1021kg opterecenje -35mm

 

i za karavane

29008-3 do 1021kg -35mm

29008-4 od 1021kg -35mm

 

evo dao sam si truda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha ali mislim da mi bude puno -40mm te 29008-0

ha ili se varam?

 

evo kako to izgleda na benzincu 1.6 koji je gotovo 100kg laksi od mog

 

 

 

800-550-golf6-16lbenzin-.jpg

 

800-550-golf6-16lbenzin-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka pohvala za trud,a slazem se s Mariom,ove prve bi bile najbolje vizualno a perfomanse su im iste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno bedasto pitanje,

Prizemlji bi malo svoju kozu,

ali prvi dolje jedno 3cm ne više, isto i zadnji, ali da mi zadnji federi budu tvrđi,

znači kad mi sjedne dvoje odzada inatovari se prtljaga da zadnj kraj ne legne previše, a opet da mi ostane konfor.

Za sad koliko vidim sportline -30/30 bi bio najbolja opcija, ali htio bi zadnje tvrđe sa večim osovinskim opterečenjem.

Dali je to izvedivo?

gevinde me ne zanimaju jel bogme neču ih 2 puta tjedno prevrtavat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim narucio sam ove h&r 29008-0

pa kud puklo da puklo

valjda se nisam zajebo i valjda budu dobri.:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se da sam krive naruciooooooo :glavomuzid:glavomuzid

te su opruge za benzinca...do 980kg osovinsko opterecenje

na autu imam naljepnicu na kojoj jasno pise

prednja osovina 1010kg

zadnja 880kg...

sta cu sad jel mogu na tim oprugama vozit? pomocccc HITNO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5