1 1
audicabrio

SHIFT season II

Recommended Posts

Pozdrav forumasi,

 

odmarali smo cijelo ljeto, čak ponesto i snimili... ...pa tako i prva epizoda druge sezone je online:

 

"U prvu ovosezonsku emisiju ulazimo po boku. Predstavljamo Marka Brkljačića koji nam prezentira disciplinu drift. Motocross sezona bila je vise nego dinamična i napeta do samog kraja a kako je zavrsila pogledajmo u presjeku sezone. Kolega Drey sa streetmodified.tv donosi nam dasak atmosfere sa 8. JAPmeet-a u Ljubljani. Cura i dečko u zelenoj zvijeri uskoro na stazi. Sanda i Oto predstavljaju svojeg pepeka. Sljemensku brdsku utrku ne treba previse predstavljati. Popeli smo se i gore. Tihomir Filipović, legenda je jugoslavenskog i hrvatskog automobilizma. Jedini vozač sa ovih prostora, i jedan od rijetkih koji je iz prvog pokusaja zavrsio rally Pariz-Dakar."

 

[video=vimeo;113124951]http://vimeo.com/113124951

 

Ako vam je promakla koja epizoda prve sezone, sve epizode su na nasem Vimeo kanalu

 

www.vimeo.com/shiftemisija

 

 

Unaprijed se zahvaljujemo na kometarima! (bilo dobri ili losi!)

Edited by audicabrio

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi,pa mi nikako nije lego,tuning skroz zaboravljen,a pocetak emisije isti kao prosle sezone,mogli ste malo to izmjenit..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko nam se svidio opener da smo ga ostavili i ove godine... a bilo je tuninga, JapMeet... pa nemože u svakom biti VW :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene zivciraju ovi rallye i moto prilozi....mislim da bi gledanost bila veca da se posveti tunning sceni HR

Share this post


Link to post
Share on other sites

A morate razumijeti da je ovo emisija za siroke mase a ne samo tuning... Da se mene pita, samo wsee... Tuning, felgice... Vag koncern.... Ali nije to scena, samo mali dio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, po meni isto ne leži mi to da je moto cros.cuj stvar ukusa netko gleda zbog motora i crossa a neki zbog tuninga.ja bih mozda ugurao u to da osobno voditelj testira neka vozila tipa novi golf GTI ili tako nesto..poslat ekipu snimatelja na essen moto show i tako.mislim ovisno o parama i svemu tome.al nekak mi je monotona emisija..vecinom upalim pogledam na preskokce kaj me zanima i to je to..al ajde za pocetak je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe hvala hvala...

 

preporučam svakako da bacite oko na 7. epizodu zbog zanimljivog tehničkog kutka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta što je ovaj tehnički kutak kratak bio.baš bi volio da bude malo više toga.če biti ?! još jedno pitanje dotični gospodin završio VVG ili ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe hvala hvala...

 

preporučam svakako da bacite oko na 7. epizodu zbog zanimljivog tehničkog kutka!

nema na cemu :palci

vidim nema pa sam ubacio

PS: dobri ste samo tako nastavite

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1