0
RI VW

Replay mi radi kao edit

Recommended Posts

Kako naslov kaze, kada odem u neki topic i zelim napisati dva posta neda mi nego mi drugi trpa u edit prvoga, dok ne prođe određeno vrijeme. Kako to rijesiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je normalno ponasanje. Zasto bi uopce u kratkom vremenu, unutar istog topica htio dva posebna reply-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam novi na forumu, a obratio sam se adminu već za to ali mi ne odgovara tj. nije još pročitao poruku, imam sljedeći problem, naime u svakoj temi ili topicu mi piše You cannot reply to this topic ili You cannot start a new topic pa me zanima kome se trebam obratiti za taj problem a da nije administrator foruma pod nazivom Admin? :glavomuzid Unaprijed se zahvaljujem na pomoći, lp, Tomislav :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam novi na forumu, a obratio sam se adminu već za to ali mi ne odgovara tj. nije još pročitao poruku, imam sljedeći problem, naime u svakoj temi ili topicu mi piše You cannot reply to this topic ili You cannot start a new topic pa me zanima kome se trebam obratiti za taj problem a da nije administrator foruma pod nazivom Admin? :glavomuzid Unaprijed se zahvaljujem na pomoći, lp, Tomislav :palacg

 

probaj sada.

 

 

btw. popuni profil do kraja, upoznaj se sa pravilima foruma. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

probaj sada.

 

 

btw. popuni profil do kraja, upoznaj se sa pravilima foruma. ;)

 

Sada radi :palci p.s proučio pravila i popunio profil :palacg

Edited by Tomislav ST

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je normalno ponasanje. Zasto bi uopce u kratkom vremenu, unutar istog topica htio dva posebna reply-a?

Da skupm sto vise postova..... :lol2

 

Zato jer sam otvorio topic u projektima i zelim staviti 2-3 posta radi preglednosti da ne bude sve natrpano sa 76 slika u jednom postu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da skupm sto vise postova..... :lol2

 

Zato jer sam otvorio topic u projektima i zelim staviti 2-3 posta radi preglednosti da ne bude sve natrpano sa 76 slika u jednom postu...

 

Ok, to je dobar razlog, ali posto je topic samo tvoj, potpuno je svejedno da li ces razbijati postove... Jedini problem vidim u tome da u jednom postu ne smije biti vise od xx slika....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo to, jer kad ljudi citaju onda su kao i ja ludi jer ako su preko moba i otvaraju stranicu di ima 947728290 slika otvara im 5 min a ako ima manje slika vise stranica jednostavnije je....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0