0
jledenko

ugradnja centralnog zakljucavanja golf 3

Recommended Posts

Ekipa malo sam trazio po forumu o ugradnji al nasao sam samo kako ugraditi daljinsko na vec postojeno centralno...

Znaci zanima me jel problem ugradit u auto centralno zakljucavanje, sta je sve potrebno i kakva je kvaliteta onih setova sta ima po njuskalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu skupi a ako sta crkne da se kombinirat s drugima... Ugradih jedno ima 5-6god i evo jos radi... Dakle vulgaris zakljucavanje na kljuc sve brave i metnut set centr/dalj... Jednom crkla centralina i kupljen drugi set i samo ona ustekana i teraj...

Koliko para toliko i muzike.. jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojem za trojku najjednostavnije nabaviti original kompresor sa motorićima i instalacijom, sve pase na sraf a imas i tih setova dosta jeftino i po forumu i na njuskalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original instalacija je dobra..na zrak sve, jedina zamjerka sta se cuje taj zrak kad zakljucavas i otkljucavas, kompresor se zacuje, dok el.centralno je u tome bolje. A cijena kompresora nekih 300-400kn. Mozda naletis na jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje u vezi kompresora , imam doma od duje 3 vrata kompresor , jel isti ko od trojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, kupio sam jom set centralno+daljinsko i dobio ssm sve sta je potrebno, isao danas ugraditi, skinuo oplatu sa vrata i naisao na problem, posto je brava zavucena u kantun neznam gdje i kako ucvrstiti motoric i jos uz to treba zavidati one dvije stangice sta ide sa motorica na bravu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa.

Kupio sam polo iz 2003.g i ima centralno zakljucavanje, ali nema daljinsko. Pa bih ugradio daljinsko zakljucavanje.

Zanima me sto treba kupiti, odnosno samo se kupe skakavci i onaj modul sto se ugradi ispod volana ili gdje vec? I jel se moraju provlaciti zice neke po autu i sl.?

jel ima netko iz okolice vukovara/osijeka da bi to znao ugraditi? :)

Moze na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
0