0
jledenko

ugradnja centralnog zakljucavanja golf 3

Recommended Posts

Ekipa malo sam trazio po forumu o ugradnji al nasao sam samo kako ugraditi daljinsko na vec postojeno centralno...

Znaci zanima me jel problem ugradit u auto centralno zakljucavanje, sta je sve potrebno i kakva je kvaliteta onih setova sta ima po njuskalu?

Nisu skupi a ako sta crkne da se kombinirat s drugima... Ugradih jedno ima 5-6god i evo jos radi... Dakle vulgaris zakljucavanje na kljuc sve brave i metnut set centr/dalj... Jednom crkla centralina i kupljen drugi set i samo ona ustekana i teraj...

Koliko para toliko i muzike.. jbg

Jasno...

Kad kupim set dobit cu sve sta je potrebno i shemu za spajanje?

Po mojem za trojku najjednostavnije nabaviti original kompresor sa motorićima i instalacijom, sve pase na sraf a imas i tih setova dosta jeftino i po forumu i na njuskalu

Original instalacija je dobra..na zrak sve, jedina zamjerka sta se cuje taj zrak kad zakljucavas i otkljucavas, kompresor se zacuje, dok el.centralno je u tome bolje. A cijena kompresora nekih 300-400kn. Mozda naletis na jeftinije.

pitanje u vezi kompresora , imam doma od duje 3 vrata kompresor , jel isti ko od trojke?

Nije, dvojka i toledo imaju isti. Trojka ima noviji tip

imam ja od venta ispravan i ne kosta 400 kuna ;)

Nije, dvojka i toledo imaju isti. Trojka ima noviji tip

:palacg hvala

imam ja od venta ispravan i ne kosta 400 kuna ;)

Imas centralno ili daljinsko za venta?...

Pozdrav ekipa, kupio sam jom set centralno+daljinsko i dobio ssm sve sta je potrebno, isao danas ugraditi, skinuo oplatu sa vrata i naisao na problem, posto je brava zavucena u kantun neznam gdje i kako ucvrstiti motoric i jos uz to treba zavidati one dvije stangice sta ide sa motorica na bravu....

busilicu i udri, nema ti neke pameti

Pozdrav ekipa.

Kupio sam polo iz 2003.g i ima centralno zakljucavanje, ali nema daljinsko. Pa bih ugradio daljinsko zakljucavanje.

Zanima me sto treba kupiti, odnosno samo se kupe skakavci i onaj modul sto se ugradi ispod volana ili gdje vec? I jel se moraju provlaciti zice neke po autu i sl.?

jel ima netko iz okolice vukovara/osijeka da bi to znao ugraditi? :)

Moze na pm

0