0
denisgti

vr6 problem

Recommended Posts

pozdrav radi se o motoru 2.8 vr6 96 godina. motor na leru radi super ali kada dam naglo gas pocme trokati,kada dajem polako sve uredu.kada istekam onaj plavi senzor temperature prima pun gas odlicno.spajo sam na tester izbacuje gresku senzor bregaste,dali je moguce ta je to zbog tog senzora..kablovi su novi svijecice takodjer,protocnik zraka,oba senzora na kucistu od vode....?hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzor bregaste meni uvijeek prijavljivao..to mislim da nije problem.. Pumpa goriva?tp senzor? Neznam..jesi pitao cubela

Edited by jopa_vr6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo kad daš pun gas pa trokira ti je najvjerojatnije pumpa goriva ili regulator tlaka goriva... i to ti diagnostika neće pokozati..

 

a kad je greška senzora bregaste, u većini slučaja motor nije bio u 100%-tnoj fazi... ali to se vidi po kodu greške, da nije slučajno senzor neispravan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako daje grešku senzora bregaste logično je da motor nije u fazi kako bi trebao biti tj. da je lanac dao svoje.

Na R32 se može i viditi koliko stupnjeva je OFF.

 

 

edit: beli je bio brzi u odgovoru

Edited by IVAN_VXR

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROVJERIO SAM DANAS NEMA STRUJE NA STEKERU MORAM VIDJETI PO SHEMI STA JE PROBLEM MOZDA MI NIJE DOBRO STRUJA SPOJENA

Edited by denisgti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stekeru od senzora bregaste? Po auto dati imas sta mjeris..mozda nije napon mozda je otpor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hrvoje mi kaze da na jednom od tri pina treba imati 12volti da je gledao auto datu jer je on to i spajao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim pomoc opet izludit cu opet izbacuje gresku senzora bregaste I dok je pod cokom prima gas odlicno cim se zagrije kao baba od 100 godina neprima gas I puca na usis jel moguce da je zbog tog senzora,jer promijenio sam protocnik,kablove,svijecice sensor temperature,vise sam lud,hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
0