3 3
MEDOVŽ1.8GTDUJA

aditivi za dizelske motore

Recommended Posts

Pozdrav......ovako,molim za preporuku nekog aditiva za dizelske motore,koji eventualno poboljšava izgaranje, pročišćuje usise,turbinu,i ostalo......te,kakva su iskustva,dal ima koristi,ili bi ipak trebalo sve otvoriti,pa na taj način pročistiti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je motor dobar nemoj to stavljat u motor..eventualno u gorivo za prociscavanje dotoka goriva..pumpi, dizni i to..u ulje nikako

Ako zelis cistit usisnu granu i turbo dolje da to fizicki odradis

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam kupio neki najobicniji aditiv u pevecu za prociscavanje dotoka goriva i nije neka pretjerana razlika..auto malo ljepse radi, malo al malo bolje povuce i manje dimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sta sam ja uzeo je bas za dizel..bio je cijeli aditiv na puni tank 55 do 60 litara i neznam cijena negdje oko 100 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam par puta sipal u rezervar od Liqui moly-a onaj za diesele!

Piše na njemu da pročiščuje sistem i dizne, sad dal kaj pomaže nemam pojma!

Znalo ga je biti u Metrou oko 50kn jedna bočica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

probat ću nešto uzeti,tek toliko da ga malo proćisti,budući da se sad prek zime i sporije vozi,više je gradske vožnje i čok duže radi,a i zahvaljujući našem "dobrom" gorivu,sve sve može zapeći..... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u ovlastenom kupit aditiv za dizel motore, isto jedna bocica na pun tank. Ja sam ga stavio u 5.mj i oprt sad prije 10 dana. Ne mogu tvrdit da je Bog zna neka razlika, ali eto..ko da motor malo mirnije radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psiholoska je razlika pogotovo sto je proizvod skuplji ona je veca. Kupio sam i taj u ovlastenom a i ceratec.... Nikakve razlike nisam primjetio.. Ciscenje ovog onog...mislim da je to vrlo malo poboljsanje. Fizicki ocistit turbinu i nema druge metode....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko puta u godinu-dvije stavljati taj aditiv košta jednako kao i odlazak majstoru da napravi posao za koji možeš biti siguran da je napravljen.

Ja sam 250 kuna platio čišćenje dizni na benzincu, 10 minuta da ih izvadim, sat vremena čekanja i 10 minuta da ih vratim i 100% sam siguran da su injektori dobri.

Za te novce sam mogao 2-3 puta kupiti aditiv koji radi šta?

Za tih 100 kuna koliko košta jedna bočica bolje kupiti 10 litara goriva pa dobro ispuhat motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a za 300 dobiješ repariranu turbinu

Ne baš. Ovisi šta se sve mijenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tristo a to je bez ugradnje i ciscenja usisne.... 300je ako das udravu i izmjene se samo lezajevi...

150e je ok za posao i da se vnt mehanizam ocisti npr u ultrazvucnoj kupki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3