1 1
PanTheR_1.8T

Problemi sa 1.8T AGU ARZ

Recommended Posts

Vi opce ne znate sta radite niti citas sta pisem.

Mjerili smo i u haubi, kad zatvorimo vakum 5,5 bara, a u normalnim uslovima regulator propusta oko 2,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro i sta ti jos uvijek mislis da ti je 2.5 bar dovoljno?!

Ne mislim ja, nego autodata gdije pise.

A ako je malo goriva, zasto se hladno auto ispuca prve dvije brzine do blokade, i pocne trokirat, pucat?

 

Spominjao sam ranije da se sumnja na neki od senzora toplote zraka, jer je diagnostika iz sekunde u sekundu pokazivala razlicitu temperaturu 3, 7, -1, 13, 2.... a u garazi je bilo 10ak stepeni.

Pa mi je majstor rekao dok je hladan, motor ubrizgava gorivo prema toj temp i zato primi gas, cim se motor malo zagrije 200tinjak metara, vec je druga temp u cijevima (topliji vazduh) i ne poklapa se kolicina goriva sa temp koju senzor ocitava (niska/hladna)

Edited by PanTheR_1.8T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako na regulatoru tlaka goriva pise 3 bar onda mora biti 3 bar u voznji na pola gasa

Ako pise 3.5 onda mora biti 3.5 u voznji na pola gasa.

A kad napucas gas do kraja, onda tlak mora rasti.

 

To sta od fabije ima 5 bar ti ne znaci nista jer taj motor ima 75 ks i tu moze drzat 5 bar a za motor od 150 ks nema dovoljno protoka i tlak ce padati.

 

Ako sad nidi razumio , onda ti ti vise nitko ne moze pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze isto je i u mene bilo znaci 1.2.3 bez ikakvih problema onda 4.5.6 nemoze da ih puni i bilaje pumpa goriva a auto ne pucalo i izbacivalo plamen zasto?

Zato sto mu produzi itnterval ubrizgavanja vidi koliko ti ubrizgava goriva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze isto je i u mene bilo znaci 1.2.3 bez ikakvih problema onda 4.5.6 nemoze da ih puni i bilaje pumpa goriva a auto ne pucalo i izbacivalo plamen zasto?

Zato sto mu produzi itnterval ubrizgavanja vidi koliko ti ubrizgava goriva

Ja se uspijem ispucati samo prvih 100-200m na hladan motor, i to je sve, ne bitno koja je brzina.

 

Kako moze biti da pumpa goriva i regulator pritiska dobro rade prvih 200m dok je motor leden, a nakon toga ne????

Ako na regulatoru tlaka goriva pise 3 bar onda mora biti 3 bar u voznji na pola gasa

Ako pise 3.5 onda mora biti 3.5 u voznji na pola gasa.

A kad napucas gas do kraja, onda tlak mora rasti.

 

To sta od fabije ima 5 bar ti ne znaci nista jer taj motor ima 75 ks i tu moze drzat 5 bar a za motor od 150 ks nema dovoljno protoka i tlak ce padati.

 

Ako sad nidi razumio , onda ti ti vise nitko ne moze pomoci.

Ja nisam nikakav poseban znalac oko toga, to su sve radili majstori, ja samo pricam ono cega se sjecam, i valjda se dobro sjecam...

Oni su testirali i mjerili i rekli da je to OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

pumpa moz pucati 50 bara ako je protok ko moj pišo pa u 10 sekundi izbaci 1litru mokrače,a ko ima veceg pisu i s 50bara izbaci 30litara mokrace...protok i pritisak pumpe su dva razlicita svijeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uspijem ispucati samo prvih 100-200m na hladan motor, i to je sve, ne bitno koja je brzina.

 

Kako moze biti da pumpa goriva i regulator pritiska dobro rade prvih 200m dok je motor leden, a nakon toga ne????

Ja nisam nikakav poseban znalac oko toga, to su sve radili majstori, ja samo pricam ono cega se sjecam, i valjda se dobro sjecam...

Oni su testirali i mjerili i rekli da je to OK

Koji je smisao tvojih pitanja kada ne prihvaćaš konstruktivne odgovore?

Uzmi manometar i spoji ga na dovod goriva prije raila (onaj dio koji drži injektore i napaja ih gorivom) tako da u vožnji možeš pratiti promjene tlaka.

Ovo ti se može dešavati iz milijun razloga a kada si već spomenuo pumpu dečki su ti dali dobre odgovore vezano za pumpu.

Na kraju krajeva izvadi tu pumpu van (ili ti je već izvađena) i uroni ju u neku kantu sa benzinom te ju upali i mjeri protok u minuti ili u kraćem intervalu pa pomnoži da dobiješ vrijednost minute i puno više ćeš znati.

Nadalje kada odradi nakon releja (znači kada je u autu) nakon 10 min tlak nebi smio biti ispod 2 bara,ako je onda ti je pumpa riknula.

Napravi pokus sa protokom i biti će ti dosta toga jasnije.

I kakav je filter goriva,može i on zezati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se zaj...š s tom pumpom od Fabije ???--uzmi od Audija 1.8T i riješio si problem.Kratko i jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da je davač temperature, kod toga su simptomi da vruč teže pali. Ja sam to mijenjao(original) pa se ništa nije promijenilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I što kaže dijagnostika? Ili se vjeruje vidovnjacima? :hehe

Joj sto se na svakom jebenom forumu mora naci debil s ovakvim komentarima....

 

Citaj temu, par puta sam spomenuo sta je diagnostika pokazivala, a sta se desavalo.

Šta se zaj...š s tom pumpom od Fabije ???--uzmi od Audija 1.8T i riješio si problem.Kratko i jasno.

Ajde mi objasni kako pumpa dobro radi na leden motor prvih 200m i onda pocne trokiranje na akresivnije dodavanje gasa???

 

 

Kataloski broj pumpe iz fabije isti kao iz A3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam ovo i svi kazete pumpa...ja sam imao na svom slabiju pumpu 1.2 bara umjesto 4 i to zamjensku i nisam imao ni jedan od ovih simptoma ni trokiranje ni pucanje...jedino sto auto nije imao snage pogotovo pod punim gasom...al nista pucanje ni trokiranje...

I ovo sto cotovd kaze za taj senzor temp i njega sam mjenjao i bas zbog toga sto mi nekad nije htio upaliti auto al samo je to bio problem kad je upalio radio je najnormalnije...i taj senzor kosta 360kuna originalni a zamjenski 60

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kazu ''pumpa 5 bar''

To je tlak i nema veze sa protokom tj. Kolicinom goriva.

Prvo to treba svatiti.

 

Onda kad je vec kemijani treba izmjeriti tlak U VOZNJI POD PUNIM GASOM i mora biti koliko pise na REGULATORU tlaka a ne sta pise u autodati ili novinama.

 

On kaze da puni 2.2 bar sto je premalo.

 

Kad budes imai 3 bar i vise u voznji onda trazi dalje.

 

Filozofira se i kemija oko tako banalne stvari za pocetak.

 

Ne znam sta se postavljaju pitanja tu kad ne zelis poslusat i ici po redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj sto se na svakom jebenom forumu mora naci debil s ovakvim komentarima....

 

Citaj temu, par puta sam spomenuo sta je diagnostika pokazivala, a sta se desavalo.

Ajde mi objasni kako pumpa dobro radi na leden motor prvih 200m i onda pocne trokiranje na akresivnije dodavanje gasa???

 

 

Kataloski broj pumpe iz fabije isti kao iz A3

Od srca ti hvala na uvredi,vrijeme je darivanja pa očigledno pokazuješ svu svoju raskoš.

Pitanje nije bilo upućeno tebi nego onome iza koga sam pisao.

Ti samo čitaj auto datu i složi si autić po svome.

I kataloški za Fabiu i A3 1.8T nije isti,to možda samo u nekom tvom svijetu...

Nakon takvog stava ti očekuješ da ti ljudi nešto objasne?

2.2 bara i količina koju imaš na leru je dovoljna i za WOT :care

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znci moram reci ista je pumpa goriva u golfa 14benza i 1.8t.

a to je kvar druze koji se nemoze rijesit tek tako ja se malo vise u to kuzim pa me je pumpa izmucila pravio sam auto 3mjeseca

cudne simptome moze imat ta pumpa ili naprimjer davac to je malte ne kod svkoga drugacije tako da idi po redu nekazem da sve trebas kupovat ali snadi se za neke djelove pa pokusaj stavljat i trazi kvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se mozda ne kuzis u mehaniku, i ako su ti tvoji majstori mozda malo stariji ljudi i ne razume se u dijagnostiku ili sta već daj poslusaj sta ti ovdje govore pa im prenesi. Kreni jedno po jedno rjesavat nije to space shutle, vec stari 1.8 t.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kazu ''pumpa 5 bar''

To je tlak i nema veze sa protokom tj. Kolicinom goriva.

Prvo to treba svatiti.

 

Onda kad je vec kemijani treba izmjeriti tlak U VOZNJI POD PUNIM GASOM i mora biti koliko pise na REGULATORU tlaka a ne sta pise u autodati ili novinama.

 

On kaze da puni 2.2 bar sto je premalo.

 

Kad budes imai 3 bar i vise u voznji onda trazi dalje.

 

Filozofira se i kemija oko tako banalne stvari za pocetak.

 

Ne znam sta se postavljaju pitanja tu kad ne zelis poslusat i ici po redu.

Ne pratis temu, a ja povec po koji put ponavljam da je stara pumpa nabijala 2,2bara a nova da je puno jaca i da je sad sto se tice pritiska sve ispravno

Od srca ti hvala na uvredi,vrijeme je darivanja pa očigledno pokazuješ svu svoju raskoš.

Pitanje nije bilo upućeno tebi nego onome iza koga sam pisao.

Ti samo čitaj auto datu i složi si autić po svome.

I kataloški za Fabiu i A3 1.8T nije isti,to možda samo u nekom tvom svijetu...

Nakon takvog stava ti očekuješ da ti ljudi nešto objasne?

2.2 bara i količina koju imaš na leru je dovoljna i za WOT :care

Tvoj post o vidovnjacima mi nista nije pomogao u rjesavanju kvara, tako da mi je suvisan i glup.

Prati temu, pa ces vidnet sta se desilo sa ona 2,2 bara.

da neotvaram novu temu,rijec je o 1.8T AGU, koje ulje preporucate?

5W10

5W30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uspijem ispucati samo prvih 100-200m na hladan motor, i to je sve, ne bitno koja je brzina.

 

Kako moze biti da pumpa goriva i regulator pritiska dobro rade prvih 200m dok je motor leden, a nakon toga ne????

Ja nisam nikakav poseban znalac oko toga, to su sve radili majstori, ja samo pricam ono cega se sjecam, i valjda se dobro sjecam...

Oni su testirali i mjerili i rekli da je to OK

 

 

Koji je smisao tvojih pitanja kada ne prihvaćaš konstruktivne odgovore?

Uzmi manometar i spoji ga na dovod goriva prije raila (onaj dio koji drži injektore i napaja ih gorivom) tako da u vožnji možeš pratiti promjene tlaka.

Ovo ti se može dešavati iz milijun razloga a kada si već spomenuo pumpu dečki su ti dali dobre odgovore vezano za pumpu.

Na kraju krajeva izvadi tu pumpu van (ili ti je već izvađena) i uroni ju u neku kantu sa benzinom te ju upali i mjeri protok u minuti ili u kraćem intervalu pa pomnoži da dobiješ vrijednost minute i puno više ćeš znati.

Nadalje kada odradi nakon releja (znači kada je u autu) nakon 10 min tlak nebi smio biti ispod 2 bara,ako je onda ti je pumpa riknula.

Napravi pokus sa protokom i biti će ti dosta toga jasnije.

I kakav je filter goriva,može i on zezati.

 

 

Joj sto se na svakom jebenom forumu mora naci debil s ovakvim komentarima....

 

Citaj temu, par puta sam spomenuo sta je diagnostika pokazivala, a sta se desavalo.

Ajde mi objasni kako pumpa dobro radi na leden motor prvih 200m i onda pocne trokiranje na akresivnije dodavanje gasa???

 

 

Kataloski broj pumpe iz fabije isti kao iz A3

Pošto prozivaš ekipu (a i mene) za praćenje teme a kronologija ti baš ne ide evo ti Quote postova.

Onim boldanim si sve napisao,nemaš baš puno znanja oko tematike,tu prenosiš ono što si ti neki "majstori " radili na autu i nadaš se čudu.

Kupio si neispravni auto i nadaš se da ćeš ga čarobnim dodirom i uz šaku eura dovesti u vozno stanje. Sretno sa slaganjem no nećeš daleko stići vrijeđanjem i prepotentnim stavom.

Da si napravio bilo što što ti je napisano eliminirao bi barem jednu stavku u cijeloj priči.

Digao si se na zadnje noge zbog posta koji nije tebi niti napisan i dalje vrijeđaš,jedino suvišno i glupo u ovoj priči je tvoje otvaranje teme u kojoj konstruktivne odgovore smatraš glupima. :hehe

I nakon tri stranice ti i dalje tupiš o pritisku a o protoku nemaš pojma...

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooooooooooooooj!!!!!!!!!!

 

Majstori su mjerili pritisak pod haubom, i u voznji nije padao nikada ispod 2,5 sto je po auto dati (ne vidovnjacima) dovoljan pritisak za normalne uslove voznje.

Ne tupite me vise sa crtanjem da nije isti pritisak u cijevi od 1/4, i col, nisam mjenjao cijevi! Gorivo i dalje putune kroz isti precnik cijevi kao i ranije.

 

I ajde pumpu vise zaboravite!

 

Nemate nikakvo pametno obrazlozenje zasto se ledeno auto ispuca samo prvih 200m!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki ti govore da pristisak pumpe nema veze s protokom...a protok ne ovisi o debljini cjevi u tvom slucaju vec o protoku koji pumpa daje u određenom vremenu

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1