1 1
mile1989

akumulator

Recommended Posts

Raja imam jedno možda malo glupo pitanje, kako mi je nedavno "curila" struja i non stop mi baterija prazan, sad sam riješio taj problem a baterija ostala ista, ee sad auto ako 2 dana odleži ajmo reć na -5, bez kablova mu nema paljenja... Može li mi to stalno pražnjenje shebat ECU, jer snage ne bude za 1 krug okrenut, samo se satovi pogase i to je to.... Napominjem da se taj isti akumulator praznio do samog kraja sigurno 5-6 puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koliko je star taj aku? cija je marka?struju punjenja jesi gledao možda ga dobro ne puni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

puni dobro, provjereno, ispod 13,7 ne pada, BOSCH-ov je 740ah star 2 godine, kupljen kod tokića tako da garancije ne vrijede.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moguće da nitko ništa ne zna...??

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ti je isto baterija bila slaba sad kad su bile ove hladnoće ,ništa nisam moga bez kablova ,tako da sam otiša kupit novu bateriju i sad pali , nemožeš shebat ECU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je za mjenjat ovo za ECU me je zanimalo, thx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to što puni ,znći ako auto radi i spojiš voltmetar ,i pokaziva 14v znaći da alternator dobro puni i da je dobar alternator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ti šta shebat. Imao istu situaciju. Bacaj taj

aku i uzimaj novi. To što je Bosch nema opće veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lega je na petaku silio los aku i onda mu je napravio taki belaj po elektronici da to nije bilo za vjerovat. Kod kljuca nije htio prihvatit prozori se zblesirali. Neznam ni sam sta se sve nije dogadjalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni na passatu tak bilo. Los aku i problemi s kodom. Najgore dodes u grad, a on upali i odma krepa, i tak desetak puta. Prozori isto znali se spustat kod paljenja. Na kraju ga zamjenio toplom od 100Ah i zaboravio na sve probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1