1 1
tihca

Golf 6 osigurači

Recommended Posts

Napravio sam jedan problem ili se sam napravio...

 

Prije nego je zahladilo ovih dana nalio sam vodu za stakla koja se ne smrzava,ali nisam pustio kroz sistem i tak za dan dva kad je bio onaj veliki minus,zaledio se motorić...probao sam par puta ali ništa,znao sam odmah da je zato,a kako je zatoplilo nije opet htjelo(još se nije odledilo odmah) išo sam gledat osigurače da nebi ovaj izgorio,i išao sam eliminacijom jedan po jedan i dva puta nisam bio siguran ako sam vratio na pravo mjesto...no ok...sve je radilo i za koji sat je i pranje stakla proradilo jer se otopilo

 

Problem je da sam drugi dan skužio da ne radi grijanje prednjih oba sjedala i ne radi pranje farova(možda još nije bilo dovoljno toplo?,sutra ga stavljam u grijanu garažu) sumnjao sam u osigurače broj 36 i 37 unutra su na pravom mjestu...

 

Jel možda zapamtio grešku pa treba preko VCDS-a poništit ili da odspojim Akumulator(neznam zbog Coda od radia mislim da ga nemam)?

 

Mislim preko VCDS-a nebude pokazalo grešku..

 

THNX ;-)

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ti izgubiti radio kod jedino ga trazi ako bi svoj radio stavio u drugi auto,pogledaj ako ima kakvu gresku pa budes vidio ako si krivo stavio osigurać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tihca nemoj zamjerit ali kad si vec otvorio temu da i ja pitam jednu stvar :)

 

Kad bi iso mjenjat akumulator na svom autu sad, bi li zablesiro on sto po pitanju radia, kmh sata i to? Ili se samo stari izvadi i ubaci novi i amen?

Mora li se pazit raspored skidanja tj. vracanja klema na aku?

 

Cuo sam svakakvih gluposti pa zato pitam.

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skines stari, stavis novi, nikakav raspored skidanja/vracanja nije bitan...nista se nece zablesirat, bez brige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam mjenjao na petici aku nisam morao upisivati kod od radia, pretpostavljam da ima neku svoju internu bateriju koja ga drzi neko vrijeme dok aku zamjenis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na puno njih sam skidao i stavljao akumulator i nije bilo potrebe nikada upisivati kod sto se tice radia, jedino kad nakon izmjene akumulatora kad upalis auto ostane svijetliti lampica od esp-a i od volana ali nakon odvezenih 20, 30 metara ugasi lampice i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mome slučaju skidanje aku ništa nije pomoglo,ovo što je mihael napisao je točno takodjer...sad ostane pričekat do vikenda i vidjet ako bude preko vcds-a izbacilo nešto :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pranja farova, meni na passatu b6 isto prestalo raditi, bio relej peraca u pitanju, ali izbacio mi gresku na VCDS-u, tako da ces najbolje vidjeti kad spojis VCDS gdje je problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide prvo minus ,plus ,aku van ,novi unutra plus pa minus i pustit ga 10 minuta prije paljenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam mijenjao na svom aku, spojilinsu ga na drugi vani dok nisu stavili moj tako je cijelo vrijeme imao struju, bas zbog tog radio koda. Cisto za svaki slucaj da se ne izgubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide prvo minus ,plus ,aku van ,novi unutra plus pa minus i pustit ga 10 minuta prije paljenja

E vidis to sam negdje bio cuo/pokupio i zato sam pito to gore, jeli ima neka procedura..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pise u uputstvima :D

 

CAN pamti code radia ,nema potrebe za kemijanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis to sam negdje bio cuo/pokupio i zato sam pito to gore, jeli ima neka procedura..

 

Minus je na sasiju spojen i ako ides prvo skidati plus pa ti slucajno taj plus negdje takne sasiju radis kratki spoj. Dakle skida se prvo minus a kasnije vraca prvo plus samo i jedino iz razloga da slucajno ne napravis kratki spoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno bi bilo vrijeme da malo prelistam te upute ??? vidis svasta se zanimljivog nadje tamo. Mozda otkrijem i sto one tri tipke na krovu znace ??? zvjezdica, i kao info i jos jedna. Ne znam sad napamet..

 

Bolje da se uhvatim citanja kad dodjem kuci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pranja farova, meni na passatu b6 isto prestalo raditi, bio relej peraca u pitanju, ali izbacio mi gresku na VCDS-u, tako da ces najbolje vidjeti kad spojis VCDS gdje je problem

Vidim da je tema o slicnom problemu...

Jel bas moguce da prskalice farova (u pitanju je golf 5)mogu prestati raditi od minusa napolju. Danas primjetio da samo one nerade ,nisu radile ni dok je bio veliki minus kao ni ostale prskalice samo dok one prorade cim auto prenoci u garazi. Nije voda tecnost je u boci.Kontam da je smrzlo valjda bi popustilo jer je vrijeme toplije,ostale prskalice rade bez problema a ne pokazuje nikakve greske vezano za pranje farova. I majstor veli da nema releja samo za perace farova. Sta bi moglo biti jel crko motoric ili nesto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri jesu li cijevcice koje idu na prskalice ciste, smrznute i na mjestu. Ja sam nalio onu zimaku tekucinu unutra, samo je malo razrijedio i nista nije smrzlo i kad je bilo -16..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek sam i sipao tecnost namjenjenu za pranje i koja ne mrzne jer mi voda obicna ima kamenca i nije pozeljna...ova mi sad kao ne mrzne do -10 i opet je mrzlo jer su bili veci minusi ali je vec duze temper. iznad nule trebalo bi popustit i na peracima,auto je u toplom mislim da je toliko smrzlo popustilo bi. Provjericu i crijeva pa viditi...

Hvala na savjetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je tema o slicnom problemu...

Jel bas moguce da prskalice farova (u pitanju je golf 5)mogu prestati raditi od minusa napolju. Danas primjetio da samo one nerade ,nisu radile ni dok je bio veliki minus kao ni ostale prskalice samo dok one prorade cim auto prenoci u garazi. Nije voda tecnost je u boci.Kontam da je smrzlo valjda bi popustilo jer je vrijeme toplije,ostale prskalice rade bez problema a ne pokazuje nikakve greske vezano za pranje farova. I majstor veli da nema releja samo za perace farova. Sta bi moglo biti jel crko motoric ili nesto drugo.

 

Meni je krepao motoric koji tjera vodu na perace. Vjerojatno je pregorio ili tako nesto, isto dok je bilo jako hladno. Sada imam drugi problem, pere mi samo jedan far, na drugom ne iskoci. Mislim da je samo nesto zapeklo jer koliko znam peraci iskacu pod pritiskom i nemaju u sebi ikakvu elektroniku. Mozda se cjevcica odspojila ali kako je to na strani gdje je i posuda s vodom, a na udaljenijem peracu mi radi, mislim da nije jer onda ni on ne bi imao pritisak. Morat cu vidjeti ali sad je prehladno da se petljam u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cu detaljnije pregledati dok ugrije malo,a da su cjevcice otpojene kad pritisnes pokazalo bi negdje lokvu. Ko da i meni samo jedan pere isto na lijevoj strani i to nekad jer sam primjetio da vrlo malo bude mokar far poslije vise pokusaja j.. ga nisam imao nikog da mi pomogne bio sam saam :-) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu…

Prestala mi radit pumpa od tekućine za stakla, ne čuje se da radi kad se potegne ručica (brisači rade normalno)…koji osigurač je za tu pumpu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1