1 1
libje

vrata ostala zakljucana- sta uraditi?

Recommended Posts

Radi se o golfu 4..uglavnom zadnja dena vrata su ostala zakljucana i ne mogu se otvoriti ni otkljucati..ostala vrata rade normalno samo kad se auto otkljucava/zakljucava iz tih vrata se cuje tup neprirodan zvuk,,,i kad probam vrata otvoriti iznutra onaj pipak se digne dok drzim bravu ali ipak se ne mogu otvoriti i cim pustim bravu on se vrati dole,..

sta ciniti.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj iznutra skinuti plastiku i lim od vrata i iskopcaj đek od brave, imao sam slicnu situaciju s prednjim vratima na istom golfu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se pipak digne probaj ga zadržati vani i onda zaključati/otključati sva vrata.

on se digne kad probam otvoriti vrata iznutra tj dok god drzim rucicu za otvaranje on je podignut..i probao sam za to vrijeme otkljucavati i zakljucavati ali nazalost nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuci glupo, ali nista te ne kosta
Pokusaj ga otkljucavati i zakljucavati, a pritom, onako muski, lupi rukom (sakom) po dijelu vrata gdje se brava nalazi... da se malo "strese"..
Par auta s istim problemom na taj nacin otvorilo vrata...

Edited by bushido

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaglavilo se nesto, skini tapacirung lagano iznutra i ceprkaj oko brave, ona sajla zna zaglaviti ili u krajnjem slucaju razvalis bravu i otkljucas, druge pomoci nema. Ja sam to napravio na suvozacevim vratima na passatu 3bg bez da sam ista polomio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog takvog problema sam pokidao tapacirung na audiu...ne mozes skinut dok ne otvoris vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam pitanje...sinoc mi se zakljuco vw crafter a kljuc osto unutra...jel ima tko kakvu ideju kako otvorit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pokido bih tapecirung ali golf ima onu plavo/sivu unutrasnjost koja je dosta rijetka pa ce bit pravi podvig naci isti tapecirung po otpadima...to je zadnje sto cu ciniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na cetvorki imas 2 sarafa ispod rukohvata i jedan saraf u sredini iznad praga, ostalo su kopce, ak to polomis onda u kurac.sve mozes iznutra uz maalo truda

nema bocno nista, od tuda imas uvid u bravu koju mozes razbit sjekacem onda ako hoces i otkljucat auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se na cetvorki skinut tapecirung iznutra. Radio sam to vec ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se na cetvorki skinut tapecirung iznutra. Radio sam to vec ....

kako kad postoje s donje strane vrata 2 ili 3 sarafa do kojih nije moguce doci!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sagni se pod suprotna vrata pa uslikaj ta 3 sarafa da ih vidimo? :D

dzabe ti trazit savjet kad neces ni probat jbg, samo se nece sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sagni se pod suprotna vrata pa uslikaj ta 3 sarafa da ih vidimo? :D

dzabe ti trazit savjet kad neces ni probat jbg, samo se nece sorry

u pravu si, gledao sam prije na prednjim vratima pa sam mislio da je pozadi isto, isprike ☺

nego kako si ti radio, gdje su sve vijci da ne pokidam nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj preklopiti donji dio zadnjeg sjedista prema naprijed da lakse pristupis torxom do donjeg sarafa. ova dva gore su lako pristupacna.

video:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me opet...uspio sam skinuti tspecirung i sta sad trebam rsditi da dodjem do brave, moze pomoc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukratko moras nastimat staklo da ga odsarafis iz vodilica, i onda ga dignes i zalijepis dobro ili ga izvadis ako se da da se ne razbije, skidas ovu oplatu limenu i desno ti je brava, onda ces vidjet mehanizam i jel sta zastekalo, i ili ces polupat sve to i kupit drugu polovnu bravu i sve sastavis obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1